Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Na Příkopech 102, Příbram

Byla jsem u paní doktorky se synem na pohotovosti...Paní doktorka nám řekla že má zánět nosohltanu,druhý den jsem šla k naší dětské a tam jsme zjistili,že má zánět průdušek.A její chování je neskutečný.Arogantní,nepříjemná.Doufám,že už se s touhle osobou nikdy nebudu muset potkat

S paní doktorkou jsem se setkala na dětské pohotovosti příbramské nemocnice, kam jsem přivezla tříměsíčního kojence. Miminko bylo po bronchitidě a měla jsem podezření, že je opět dušné, že se bronchitida vrátila. Paní doktorka byla hrubá, nevyslechla mne, chrlila soudy na zdravotní stav dítěte dřív, než ho vyšetřila. Otázky typu "Co po mně jako chcete? Proč jste přijeli takhle pozdě večer?..." sypala z rukávu jednu za druhou. Nelíbila se mi její netaktnost, když kritizovala medikaci při předcházející léčbě. Po přívalu hrubostí naše malé konečně poslechla, podivila se, že je to opravdu zánět průdušek, instruovala mě jak provádět dechovou rehabilitaci a za přispění ochotné sestry mi dala domů dvě dávky léku, které stačily do kontrolního poslechu následující den. Chápu, že měla možná za sebou těžký den, ale přesto doufám, že to bylo naše poslední setkání.

K této paní doktorce jsem chodila již za minulého režimu se svými syny a byla jsem vždy spokojená s ochotou i léčbou. Dnes k ní chodí i všechna naše vnoučata.
Je to výborná diagnostička a svědomitá lékařka. Našemu 8 měsíčnímu vnoučkovi v loňském roce možná zachránila živost, když rentgenolog na snímku nepoznal, že má zápal plic! Paní doktorka se s jeho hodnocením a závěrem, že je vše v naprostém pořádku neztotožnila, okamžitě nasadila antibiotika a poslala jej do nemocnice. Tam její diagnózu potvrdili a schválili i druh nasazených antibiotik. Nebýt jí, kdo ví, jak by vše dopadlo. A nejen za to jí patří dík celé naší velké rodiny.

K téhle paní doktorce jsem chodila jako malá holka až do osmnácti let stejně tak jako moje sestry a musím říci, že si na ni nemohu stěžovat. Paní lékařka je moc milá a hodná. S tím, že by z ní byl cítit alkohol naprosto nesouhlasím! Mám lehkou mozkovou disfunkci a paní doktorka mi vždy ochotně napsala lékařské doporučení na osvobození z tělocviku, ačkoli to nebylo nezbytně nutné - a nidy si za to neřekla ani korunu. Kdybych se bývala nepřestěhovala, určitě by k ní chodili i mé děti. Je to nejlepší dětský lékař, jakého jsem kdy poznala.

Nedá mi to abych nenapsala. U paní dokrotky jsme 6 let, poměrně často jsme k ní chodili, souhrn je zde: opilost nikdy! zbytkový alkohol nevím, ale když si člověk občas dá a není to v pracovní době, nemám s tím problém, to že vyšetřuje od stolu se mi stalo jednou v případě banality, kterou jsme si vysvětlili, její léčba až na jeden složitější kožní případ zabrala vždy. Bohužel jsme nechodili pouze s banalitami, a proto se paní doktorky MUSÍM ZASTAT: vážnější problémy VŽDY velice pečlivě vyslechne a dobře poradí!!!, nikdy nám NIC NEZANEDBALA, také napsat doporučení nikdy nebyl problém, necpe na vše antibiotika (někteří lékaři je dávají radši preventivně při vysoké horečce, aby si kryli záda), její nadhled si mnozí rodiče vykládají jako nedostatečný zájem, ale znovu říkám, že když o něco šlo, na paní doktorku byl spoleh.

tuto doktorku opravdu nedoporučuji..chtěla mi dát antibiotika na žihadlo od včely..

Když jsem tam chodila jako malá, tak jsem s ní něměla problém. Potom ale přišly zdravotní problémy a to už byl zádrhel. Pokud jsem si neřekla o konkrétní vyšetření, tak jí to ani nenapadlo a koukala na mě způsobem, že si to vymýšlím. Od té doby jsem tam nebyla.

pANÍ DOKTORKA JE SUPER ALKOHOL JSEM Z NÍ NIKDY NECÍTILA CHODILA JSEM K NÍ JAKO DÍTĚ A NYNÍ TAM CHODÍM I SE SVÝM SYNEM A JSEM SPOKOJENA. POMOHLA I S PROBLÉMY KTERÉ NEUMĚLA VYŘEŠIT KOŽNÍ LÉKAŘKA. HODNÁ K DĚTEM A VŠE SI RADĚJI KONTROLUJE, JINÝ LÉKAŘ ŘEKNE ŽE JE TO ZBYTEČNÉ ALE PANÍ DOKTORKA TO NEPODCEŇUJE VE VŠEM PORADÍ.