Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

1. máje 230, Uherské Hradiště
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Y
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím.


P
Ověřeny pacient

Ja jsem spokojeny. kdyz jsem u ni byl aposledy, tak jsem nemel pocit ze by mela prazdnou cekarnu. Cekal jsem asi hodinu a pul nez jsem prisel na radu. a nebyli predemnou jen duchodci co si prisli nechat zmerit tlak, kdyz jdou okolo do kaufu.....


A
Ověřeny pacient

Na většinu chorob ( bohužel i závažnějšího ražení) vám paní doktorka předeíše paralen, šátek kolem hlavy a klid. Když se pak náhodou dostanete do nemocnice ve zlíně nebo v Brně, jsou překvapení, proč jste nepřišli dřív. Asi tak léčí paní doktorka, hlavně že má dobré hodnocení od pojišťoven, že nepředepisuje mnoho léků a může za to jet na "školení" do exotických destinací, jak jí pojiš´tovny nabídnou. Kdysi platila za velmi solidní lékařku, dnes už tomu tak asi nebude vzhledem k poloprázdné čekárně. jsem ráda, že jsem změnila lékaře včas...


O
Ověřeny pacient

Fajn pristup k cloveku - pacientovi. Jednala se mnou jako s partnerem v lecbe a ne jako s podrizenym. Pro me, ktery presel od jine prakticke lekarky, velmi pozitivni zmena. Seznamila me podrobne s vysledky vysetreni a objasnila kazdy detail. Ma zajem proaktivne pomoci, ne jen prelecovat a konstatovat chronicke problemy. Tak si predstavuji profesionalni pristup praktickeho lekare. Zatim naprosta spokojenost.


MUDr. Bačová má velmi milý a trpělivý přístup k pacientům, ke každému přistupuje individuálně a s její diagnózou a formou léčby jsme byli vždy naprosto spokojeni.


Co bylo kdysi, není dnes! Neléčí!


Jsem s pani doktorkou Bačovou velmi spokojená,hlavně s jejím odborným přístupem a pro nás nezasvěcené i s trpělivým vysvětlením zdravotního problému. Monohokrát mně poradila ochotně i po telefonu a to dělá velmi málo lékařů. Jsem ráda, že přijala i moji mamku,která je taky velmi spokojená a dosud takový lékařský přístup neznala.Mohu jen vřele doporučit.


Paní doktorka i se sestrou jsou přívětivé a svým přístupem oblíbené u pacientů


Ověřeny pacient

Zhruba po roce čekání jsem se stal pacientem paní doktorky. Dosud jsem absolvoval 2 prohlídky a s přístupem jsem naprosto spokojen. Ke všemu jsem dostal vyčerpávající vysvětlení. Lze zde nalézt odbornost a vynikající lidský přístup. Součástí ordinace je i výborná sestřička.


Rikam si, jake jen jsem mel stesti, ze jsem chytil misto u teto pani doktorky. Vzdy mi vysla se vsim vstric, vzdy z profesionalniho hlediska na urovni a co hlavne, kdyz mam nejaky problem, tak se opravdu chova velmi, ale velmi mile a jako clovek mi prijde velmi hodna a vlidna. Nelze nez jen doporucit a zamacknout slzu, ze takovych lekaru neni vice.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti