Adresa

Praktický lékař pro dospělé
1. máje 230, Uherské Hradiště

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto úžasná a profesionální lékařka s lidským přístupem. Sestřička úžasná, obě vyjdou vstříc jakémukoliv požadavku, nikdy jsem nezažila lepší přístup než tady. Paní doktorka vždy poradí a hlavně pomůže a to i po telefonu pokud je to potřeba. V minulosti jsem byla odvezena do nemocnice a Paní doktorka ve svém vlastním volnu volala a ptala se na stav i v pozdních hodinách, takže zájem o pacienty 10000%. Když je nějaký problém, tak řeší příčinu a nenacpe jen léky nebo žádanku jinak jak je tomu u jiných lékařů, nikdy se nestalo, že by něco nevěděla, vždy je vidět, že je velmi zkušená doktorka. Kéžby takových lékařů bylo více, ale zatím jsem se z žádným takovým nesetkala v žádném oboru.

Y
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím.

P
Ověřený profil

Ja jsem spokojeny. kdyz jsem u ni byl aposledy, tak jsem nemel pocit ze by mela prazdnou cekarnu. Cekal jsem asi hodinu a pul nez jsem prisel na radu. a nebyli predemnou jen duchodci co si prisli nechat zmerit tlak, kdyz jdou okolo do kaufu.....


A
Ověřený profil

Na většinu chorob ( bohužel i závažnějšího ražení) vám paní doktorka předeíše paralen, šátek kolem hlavy a klid. Když se pak náhodou dostanete do nemocnice ve zlíně nebo v Brně, jsou překvapení, proč jste nepřišli dřív. Asi tak léčí paní doktorka, hlavně že má dobré hodnocení od pojišťoven, že nepředepisuje mnoho léků a může za to jet na "školení" do exotických destinací, jak jí pojiš´tovny nabídnou. Kdysi platila za velmi solidní lékařku, dnes už tomu tak asi nebude vzhledem k poloprázdné čekárně. jsem ráda, že jsem změnila lékaře včas...


O
Ověřený profil

Fajn pristup k cloveku - pacientovi. Jednala se mnou jako s partnerem v lecbe a ne jako s podrizenym. Pro me, ktery presel od jine prakticke lekarky, velmi pozitivni zmena. Seznamila me podrobne s vysledky vysetreni a objasnila kazdy detail. Ma zajem proaktivne pomoci, ne jen prelecovat a konstatovat chronicke problemy. Tak si predstavuji profesionalni pristup praktickeho lekare. Zatim naprosta spokojenost.


MUDr. Bačová má velmi milý a trpělivý přístup k pacientům, ke každému přistupuje individuálně a s její diagnózou a formou léčby jsme byli vždy naprosto spokojeni.


Co bylo kdysi, není dnes! Neléčí!


Jsem s pani doktorkou Bačovou velmi spokojená,hlavně s jejím odborným přístupem a pro nás nezasvěcené i s trpělivým vysvětlením zdravotního problému. Monohokrát mně poradila ochotně i po telefonu a to dělá velmi málo lékařů. Jsem ráda, že přijala i moji mamku,která je taky velmi spokojená a dosud takový lékařský přístup neznala.Mohu jen vřele doporučit.


Paní doktorka i se sestrou jsou přívětivé a svým přístupem oblíbené u pacientů


Ověřený profil

Zhruba po roce čekání jsem se stal pacientem paní doktorky. Dosud jsem absolvoval 2 prohlídky a s přístupem jsem naprosto spokojen. Ke všemu jsem dostal vyčerpávající vysvětlení. Lze zde nalézt odbornost a vynikající lidský přístup. Součástí ordinace je i výborná sestřička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu