Staré náměstí 91, Orlová
Odborný lékař oční

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Doporučuji paní doktorku Webrovou L., jsem max. spokojena jak s vyšetřením, léčbou, tak i přístupem k pacientovi. Sestřička je také velmi milá. Kéž by to tak bylo všude. Solářová Olga

Paní doktorka je nejen odborníkem na pravém místě,ale též velmi ohleduplna a laskavá v přístupu k dítěti.Soudím tak,protože mám dceru s autismem a péče o ni ze strany paní doktorky je výborná. Zkušeností s lékaři máme opravdu bohaté a tady je chvála určitě na místě!Trpělivá,ochotná,objektivní.Stejně tak sestřička v ordinaci!

Paní doktorka je velmi nervózní a má někdy nevybíravé způsoby. Obě naše děti se jí vždy bojí. Jako odborník určitě výborná, ale měla by změnit přístup k pacientům.

Orlová očního lékaže nutně potřebovala a když ještě k tomu přišel takový odborník jako je právě paní doktorka Webrová, tak to bylo to nejlepší, co se mohlo stát a za což jsem velmi vděčná! Taktéž za ni dojíždím a v žádném případě bych neměnila. Mohu všem jen doporučit.

Velice příjemná, milá paní doktorka. Svým profesionálním a vřelým přístupem k pacientovi může být příkladem pro všechny ostatní lékaře. Byl jsem velice spokojen.

F

Jsem ráda, že mohu přispět k hodnocení lékařů a zejména ,že mohu pochválit MUDR. Webrovou, oční lékařku. Ve svém hodnocení bych ráda zdůranila lidský přístup, odbornost, pečlivost. Pacient nemá pocit, že je u lékaře za trest. Může úpoložit jakoukoliv otázku, lékařka ihned odpovídá a diskutujeo problému. Snad poprvé jsem u čosního lékaře měla pocit,že neobtěžuji a že má někdo zájem na mém zdraví/ne jen já samotná/. Zhodnotila bych paní doktorku, jako odborníka s příjemným vystupováním, zkušenou a se zájmem ošetřující lékařku. Mnohokrát děkuji a přeji ji i dalším pacientům dobrou spolupráci.

Ano paní doktorka je "ukecaná", ale tak důkladně jak se věnuje vyšetření ona, to se hned tak nevidí. Vřele doporučuji.

Dle mého názoru v celé Orlové a širokém okolí není lepšího odborníka, než je paní doktorka Webrová. Navíc krom odbornosti je také velmi přívětivá - nechová se povýšeně, s pacientem vždy vše konzultuje, a také i ochotně vysvětlí co právě dělá za vyšetření a k čemu je potřebné a důležité; dá pacientovi prostor, aby jí sdělil své pocity a názory, zodpoví mu jeho dotazy - prostě vybrat si Paní doktorku Webrovou za svého lékaře je výborná volba! Připojuji se k ostatním - mohu jen doporučit!!!

Paní doktorka je velmi milá a se zájmem o pacienta.Chodíme k ní celá rodina.Vím, že má pacienty z celého světa.

Jsem pacientkou MUDr Webrové již přes 30 let, to snad vyjadřuje mnohé. Cením si ji jako lékařky i jako člověka. Jako lékařka se ve svém oboru neustále zajímá o vše nové, ať už jde o léčebné postupy či přístrojové vybavení, ale především ji pořád "zajímá" pacient!
Znám celou řadu lidí, kteří se i při změně jejího pracoviště neustále "stěhují" za ní, stejně jako celá moje rodina.