Ladislava Webrová, oční lékař Orlová

Ladislava Webrová

Uložit

Oční lékař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Staré náměstí 91, Orlová
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Doporučuji paní doktorku Webrovou L., jsem max. spokojena jak s vyšetřením, léčbou, tak i přístupem k pacientovi. Sestřička je také velmi milá. Kéž by to tak bylo všude. Solářová Olga


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejen odborníkem na pravém místě,ale též velmi ohleduplna a laskavá v přístupu k dítěti.Soudím tak,protože mám dceru s autismem a péče o ni ze strany paní doktorky je výborná. Zkušeností s lékaři máme opravdu bohaté a tady je chvála určitě na místě!Trpělivá,ochotná,objektivní.Stejně tak sestřička v ordinaci!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi nervózní a má někdy nevybíravé způsoby. Obě naše děti se jí vždy bojí. Jako odborník určitě výborná, ale měla by změnit přístup k pacientům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Orlová očního lékaže nutně potřebovala a když ještě k tomu přišel takový odborník jako je právě paní doktorka Webrová, tak to bylo to nejlepší, co se mohlo stát a za což jsem velmi vděčná! Taktéž za ni dojíždím a v žádném případě bych neměnila. Mohu všem jen doporučit.


Velice příjemná, milá paní doktorka. Svým profesionálním a vřelým přístupem k pacientovi může být příkladem pro všechny ostatní lékaře. Byl jsem velice spokojen.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


F

Jsem ráda, že mohu přispět k hodnocení lékařů a zejména ,že mohu pochválit MUDR. Webrovou, oční lékařku. Ve svém hodnocení bych ráda zdůranila lidský přístup, odbornost, pečlivost. Pacient nemá pocit, že je u lékaře za trest. Může úpoložit jakoukoliv otázku, lékařka ihned odpovídá a diskutujeo problému. Snad poprvé jsem u čosního lékaře měla pocit,že neobtěžuji a že má někdo zájem na mém zdraví/ne jen já samotná/. Zhodnotila bych paní doktorku, jako odborníka s příjemným vystupováním, zkušenou a se zájmem ošetřující lékařku. Mnohokrát děkuji a přeji ji i dalším pacientům dobrou spolupráci.


V

Ano paní doktorka je "ukecaná", ale tak důkladně jak se věnuje vyšetření ona, to se hned tak nevidí. Vřele doporučuji.


Dle mého názoru v celé Orlové a širokém okolí není lepšího odborníka, než je paní doktorka Webrová. Navíc krom odbornosti je také velmi přívětivá - nechová se povýšeně, s pacientem vždy vše konzultuje, a také i ochotně vysvětlí co právě dělá za vyšetření a k čemu je potřebné a důležité; dá pacientovi prostor, aby jí sdělil své pocity a názory, zodpoví mu jeho dotazy - prostě vybrat si Paní doktorku Webrovou za svého lékaře je výborná volba! Připojuji se k ostatním - mohu jen doporučit!!!


H

Paní doktorka je velmi milá a se zájmem o pacienta.Chodíme k ní celá rodina.Vím, že má pacienty z celého světa.


A

Jsem pacientkou MUDr Webrové již přes 30 let, to snad vyjadřuje mnohé. Cením si ji jako lékařky i jako člověka. Jako lékařka se ve svém oboru neustále zajímá o vše nové, ať už jde o léčebné postupy či přístrojové vybavení, ale především ji pořád "zajímá" pacient!
Znám celou řadu lidí, kteří se i při změně jejího pracoviště neustále "stěhují" za ní, stejně jako celá moje rodina.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti