Ordinace praktického lékaře
Přemyslova 1119/II, Třeboň

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Za mne velice příjemná, vstřícná a obětavá. Neměnil bych. Je to člověk na svém místě. Velice si jí vážím jako člověka ale hlavně jako doktora.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Lečba stare maminky

Velice si pani doktorky važim .Je velice obetava a se vsim poradi a pomuže.Nabidka doplnujicich leku ,je na každem zda koupi ci ne .Nikomu nic nevnucuje jen da radu nic vic.Dyt takle to delaji skoro vsichni lekaři.Za me proste super Lekařka .:)

Paní doktorky si velice vážíme a jsme s ní velmi spokojeni

Dvořákovi

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena, ještě žádný lékař se mi takto pečlivě nevěnoval. Měla sem určité zdravotní potíže, vše mi podrobně vysvětlila a doporučila mi výborné specialisty, kteří můj problém vyřešili. Co se týče prodávání léků, tak pani doktorka nic nevnucuje, pouze mi léky doporučí, nikoho k jejich koupi nenutí.

Setkání s paní doktorkou bylo vždy tak trochu "jiné" ... do té doby, jsem neviděl lékařku která by až tak nabízela doplňky, prášky co "jistě" pomůžou,samozřejmě vše za nemalou úplatu... Také se mi u žádné lékařky nestalo, že by mně několikrát předběhla v čekárně dealerka léků... Vrcholem bylo,když mi paní doktorka tvrdila, že "LÉČENÍ JE PODNIKÁNÍ JAKO KAŽDÉ JINÉ".Prostě k lékařce s tímto názorem nemůžu mít důvěru, nevím zda lék doporučuje kvůli provizi od dealera, nebo protože je nejlepší...ikdyž co se týče znalostí, zdá se znalá a poctivá.. Přesto, nemám rád když někdo na mně hraje habaďuru, proto nedoporučuji!!!

Jako lékař není špatná,ale při léčbě u ní musíte být dost při penězích,volně prodejné léky 300-500,-Kč,CRP testy si nechá platit(u jiných lékařů jsou placeny pojišťovnou),na co může doporučí ultrazvuk-elektroléčbu-opět placenou -u ní v ordinaci,samozřejmě.A dostat z ní doporučení ke specialistům-kožním-očním....je nadlidský úkol.

Pracovní doba je od 07 hod. Její začíná až od 08.30. Tak tam čekáte v ordinaci hodinu a půl než začne ordinovat a tak tam strávíte tři i více hodin. Je to na infarkt.

Pacienti mají pravdu.Vyplatí se přijít chudě oblečená.Stejné produkty prodává s různou cenou.
Podle movitosti