Sam. ordinace PL pro dospělé
Herrmannova 1030, Řevnice

Pani doktorka velmi neprijemna, kazdy pacient je u ni bud fetak nebo alkoholik, dle jejiho vystupovani bych vsak skoro rekla ze vidi na ostatnich jen vlastni chyby. Po 10 minutach u ni jsem utikala i s kartickou k zapisu a dobre jsem udelala.

Hrůza. Dlouhodobější problémy vůbec neléčí, odmítá poslat na odborná vyšetření, i když jsou prokazatelně zapotřebí.

Chodím k ní asi dva roky a žádný lapsus jsem zatím nezaznamenal. V Řevnicích chodíme i za nejmenovanou dětskou lékařkou a ta narozdíl od MUDr. Peškové chyby dělá. I z toho důvodu MUDr. Peškovou chválím a vážím si jí.

Nevím, myslím, že není ideální. Oceňuji pozitivní vztah k homeopatii a alternativnější léčbě, je příjemná, ale jinak mám pocit, že má sklony podceňovat. Moje sestra k ní opakovaně přišla s různými problémy a vždy byla odbyta nějakou "babskou radou" nebo neúčinnými léčivy. Dokonce ji ani lékařka sama od sebe s nelepšícími se problémy neposlala na žádná odborná vyšetření. Jeden problém, se kterým u ní byla častěji a nic nepomáhalo, byl vyřešen až operací, kterou doporučil odborný lékař, ke kterému však lékařka sestru poslala až po velmi dlouhé době, takže ji problémy trápily delší dobu úplně zbytečně.

Poslední dva tři roky jsem velmi nespokojena, vyměnila bych, ale neni v blizkem okoli za koho, vsude je plno. Nelibi se mi, jak pani doktorka prikre jedna, prilis neduveruji jejim doporucenim, velmi setri na vysetrenich na ucet ordinace, cekaci doby jsou nekdy neunosne...

souhlasim s janou. zmenila se... bohuzel. Kdysi velmi dobra. Od te doby, co se vdala :-(

Skvělý odborník, lidský přístup.

Příjemná milá paní doktorka.