Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

tento člověk je velmi zlý a arogantní. po dopravní nehodě, kdy jsem měla bolesti kolene, hlavy a břicha mě skoro vyhodil se slovy "až všichni motocyklisté zahynou na vozovkách a usmrtí se navzájem, pak budu mít teprve klid" (přepsáno do velmi velmi slušné podoby, protože přesnou reprodukci mi odeslání formuláře s hodnocením brání)

kdyby sestřička neměla předem vypsanou žádanku na RTG, ani by mě tam neposlal. nic jiného nezkontroloval, ani neprohlédl a na dotaz ohledně péče o koleno plné krve mi odpověděl: s tím si běžte kam chcete, to není moje starost.

více, než smutná zkušenost a tak, jako pár jedinců na motocyklech, kteří toho moc nerespektují a dělají tak všeobecně nepěkný základ o smýšlení o motorkářích, tak tento člověk rozhodně škodí povědomí o lékařích a nejen Brandýské nemocnici velmi kazí vizitku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

1
Ověřený profil

Naprosto tragická zkušenost!
Tento "lékař" nemá ve zdravotnictví co dělat! Dostala jsem se k němu s těžkými bolestmi břicha v pravém podžebří, bylo mi zle, sotva jsem se plazila. Poslal mě tedy na sonografické vyšetření břicha a krevní testy.
Byla mi zjištěna zvýšená hladina bilirubinu v krvi (podle pana "doktora" šlo o nebezpečně vysokou hladinu), konstatoval zvětšení jater, akutní zánět žlučníku a poslal mě domů se slovy, že pokud se nezlepší stav, zavře mě na infekční oddělení se žloutenkou. Nařídil přísnou čajovou dietu a klidový režim. Při další kontrole se stav údajně zhoršil, bylo mi sděleno, že játra jsou hodně špatná, prakticky mě připravil na to, že bude nutná transplantace. Nakonec však řekl, že v tom nehodlá dál bruslit a ať se poradim s obvodní lékařkou. Ta mě vyšetřila a dle veškerých absolvovaných testů zjistila, že játra jsou naprosto ukázkově zdravá, nejsou nijak zvětšená a hladina bilirubinu je zvýšená z genetického důvodu. Bolesti jsou způsobeny těžkou skoliózou a dlouhodobým stresem. Takže tohoto pána ze srdce nedoporučuji, nechcete-li prožít těžká psychická traumata!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu