PP Hospitals, s.r.o. - Nemocnice Brandýs nad Labem

(6 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

PP Hospitals, s.r.o. - Nemocnice Brandýs nad Labem

Brázdimská 1000

250 01 , Brandýs nad Labem-Stará Boleslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Richard Mareš

  Chirurg, MUDr.

  • Výnikající přístup, komunikativní o daném problému, který Vás trápí.Komunikace o postupu léčby i operace včetně rekonvalescence atd. Léta praxe v oblasti cévní chirurgie.


 • Eva Keyřová

  Internista,

  • L

   Výborná doktorka a velký profesionál. Strašně mi pomohla, když už si nikdo nevěděl rady. Když jsem potřebovala mohla sem kdykoliv zavolat, aby mi poradila. Dojížděla jsem skoro 200km a jezdila bych znovu, protože vím, že udělá vše pro pacienta. Velké díky


 • Petr Votruba

  Chirurg, MUDr.

  • A

   Pan doktor ošetřoval mojí malou dceru s přístupem, jaký jsem dosud nezažila. Ještě nikdy se mi nepodařilo jít do ordinace se slzami a vycházet s úsměvem. Vřele doporučuji!


 • Ladislav Smrček

  Chirurg, MUDr.

  • L

   tento člověk je velmi zlý a arogantní. po dopravní nehodě, kdy jsem měla bolesti kolene, hlavy a břicha mě skoro vyhodil se slovy "až všichni motocyklisté zahynou na vozovkách a usmrtí se navzájem, pak budu mít teprve klid" (přepsáno do velmi velmi slušné podoby, protože přesnou reprodukci mi odeslání formuláře s hodnocením brání)

   kdyby sestřička neměla předem vypsanou žádanku na RTG, ani by mě tam neposlal. nic jiného nezkontroloval, ani neprohlédl a na dotaz ohledně péče o koleno plné krve mi odpověděl: s tím si běžte kam chcete, to není moje starost.

   více, než smutná zkušenost a tak, jako pár jedinců na motocyklech, kteří toho moc nerespektují a dělají tak všeobecně nepěkný základ o smýšlení o motorkářích, tak tento člověk rozhodně škodí povědomí o lékařích a nejen Brandýské nemocnici velmi kazí vizitku.

  • 1

   Naprosto tragická zkušenost!
   Tento "lékař" nemá ve zdravotnictví co dělat! Dostala jsem se k němu s těžkými bolestmi břicha v pravém podžebří, bylo mi zle, sotva jsem se plazila. Poslal mě tedy na sonografické vyšetření břicha a krevní testy.
   Byla mi zjištěna zvýšená hladina bilirubinu v krvi (podle pana "doktora" šlo o nebezpečně vysokou hladinu), konstatoval zvětšení jater, akutní zánět žlučníku a poslal mě domů se slovy, že pokud se nezlepší stav, zavře mě na infekční oddělení se žloutenkou. Nařídil přísnou čajovou dietu a klidový režim. Při další kontrole se stav údajně zhoršil, bylo mi sděleno, že játra jsou hodně špatná, prakticky mě připravil na to, že bude nutná transplantace. Nakonec však řekl, že v tom nehodlá dál bruslit a ať se poradim s obvodní lékařkou. Ta mě vyšetřila a dle veškerých absolvovaných testů zjistila, že játra jsou naprosto ukázkově zdravá, nejsou nijak zvětšená a hladina bilirubinu je zvýšená z genetického důvodu. Bolesti jsou způsobeny těžkou skoliózou a dlouhodobým stresem. Takže tohoto pána ze srdce nedoporučuji, nechcete-li prožít těžká psychická traumata!


 • Tomáš Němec

  Internista, MUDr.

  • J
   Umístění: PP Hospitals, s.r.o. - Nemocnice Brandýs nad LabemSlužby: Tak samozřejmě nemoc

   Arogantní a neochotný, svalujici onemocnění na něco co se ho netýká a s čím vás pošle tam kde slunce nesvítí. Pomoci jsem se nedočkal. Musel jsem si přijít sám co mi je a podle toho upravit medikaci