MUDr. Ladislav Passendorfer

Zubař Více

Nový Jičín 1 adresa

10 názor

Adresa

Praktický lékař stomatolog
Komenského 69, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Za svůj život jsem celkem vystřídal čtyři zubaře. Už jsem si říkal, že opravdu dobrý stomatolog neexistuje. Poté jsem dostal doporučení od kamaráda, který ho navštěvuje s celou svou rodinou více jak osm let. Řekl jsem si, že nemám co ztratit. Letos je tomu pět let, co navštěvuji pana doktora a nemohu si ho vynachválit. Zajisté je to jen člověk a také má své dny, kdy je podrážděný. Osobně jsem to zažil 2x, ale i přes to odvedl vynikající práci. Za co mu chci poděkovat! Vřele doporučuji všem, kteří dávají přednost kvalitně provedené práci a dokážou překousnout občasnou náladovost a plnou čekárnu lidí. Pán doktor je puntičkář, který nenechává nic náhodě. Jen tak dál pane doktore!

nejlepší stomatolog!!!

Pro mně a mého manžela opravdu nejlepší.Snaží se zuby léčit každému a v každém věku.Jako člověk příjemný ,citlivý určitě na všechny své pacienty.Chodíme k němu 18 let.


Ověřený profil

Nejlepší zubař na jičínsku! Vždy se snaží léčit a tím zachránit každý zub. Je špičkovým odborníkem s lidským přístupem. Vřele doporučuji.


P
Ověřený profil

Co se týče toho alkoholu, tak znám pana doktora dobře a ten by si nikdy nedovolil pít přes týden. Říká se o hodně zubařích, že pijou, ale on rozhodně ne, natož v pracovní době. Pokud jste něco cítila, tak je dost pravděpodobné, že to bylo z jeho bývalé sestry, kterou po měsíci musel za to vyhodit. Je hodně svědomitý a jsem s ním naprosto spokojená. Ovšem není člověk ten, co by se zavděčil lidem všem:-)


W
Ověřený profil

slusny doktor


E

Jsem s ním velice spokojená, vždy se snaží zachránit každý zoubek.


L

Jeden z nejlepších stomatologů v Novém Jičíně. Jsem s ním velice spokojena. Chtěla bych mu popřát jen hodně zdravíčka.


P

Moc doporučují. Jsem s ním velmi spokojená, chodím k němu ja s manželem a 6letou dcerou a za chvilku začneme i s naší nejmenší dvouletou dcerou. Naše 6 letá dcera má problémy se zuby a kazy už od svých 2 let. A opravdu chodí k panu zubařovi moc ráda a hlavně nemá vůbec strach. Vyšetření a jakýkoliv zákrok když ho chci umrtvit, bez problému umrtví. Akorát mě mrzí, že zdravotně na tom pan doktor asi není nejlíp. Ale věřím že se ze všeho dostane a bude ještě dlouho ordinovat.Tímto mu přejeme hlavně moooc zdravíčka. Vaše pacientka Pavlína


Velmi dobrý lékař-odborník, s příjemným přístupem k lidem. doufám, že se brzy vrátí do ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu