Gynekologická ambulance
Široká 2, Ivančice

Od svých 17ti let,docházím k panu doktorovi do Oslavan,takže ho beru již jako svého "rodinného příslušníka.":)Od prvního dne,jsem si pana doktora oblíbila,je velmi milý ,vstřícný,prostě takových doktorů víc.Byl u narození mých dvou holčiček a jsem za to moc vděčná,že zrovna on měl službu.Děti mám 4 a i když jsem měla přístup lékařů ke mě dobrý,nebyl nad pana doktora.K sestřičce v Ivančicích můžu říct jen to,že když byla na záskocích v Oslavanech,neměla jsem z ní moc dobrý pocit,ale v posledním těhotenství jsem ji v ordinaci zažila opět a byla super a názor na ni jsem změnila.A naše sestřička v Oslavanech?? Je skvělá:)

Pan doktor je moc fajn, určitě doporučuji! Sestra... no to už je inventář :-)))). Každopádně jejím všem nápisům a cedulkám se pokaždé znovu a znovu od srdce zasměju :-))))))))))))))), to bude komunistka každým coulem :-)))).

Za panem doktorem dojíždím dlouhé roky až z Brna, jeho přístup i odbornost jsou na vynikající úrovni.

JA ze svoji zkusenosti musim rici, ze pan dokotr Kroustek je nejlepsim doktorem tady v okoli. Chodila jsem 4 roky do ivancicke nemocnice, kde jsem si myslela ze jsou lekari dobri. Kdyz to ted srovnam, Kroustek je nej nej nej!!! Jsem tehotna, prvni tehotenstvi jsem chodila do ivancicke nemocnice, kde jsem kazdou poradnu mela jineho dr, ktery me jen tak prohlidnul a nic nerekl. Bohuzel v 8mesici jsem o holcicku prisla a pres svoji psychiku jsem tam uz chodit nemohla. Tudiz jsme nasla pana dr Kroustka, ktery i v porodnici byl na me prijemny hodny a velice me uklidnil. Ted jsem znovu tehotna a chodim k nemu. Lepsiho lekare jsem snad nikde jinde najit nemohla... Nic nepodceni, vse mi vysvetli, jakmile mu povim ze s emi neco nezda nemavne nad tim rukou, ale problem resi! Ted mel dovolenou a na kontroly jsem sla do ivancicke porodnice, a ten pristup lekaru tam je sileny, nic nereknou, nevysvetli.. Ale beru to tak, ze toho maji hodne a nikoho nekritizuju.Prekousnu to, pokud to nehodlam rict jim do oci.
A pani Stranska je super sestricka, ktera toho ma az nad hlavu a nevim proc tady nektere pisete o tom jak je silena??? Ke me byla vzdy mila na co jsem se zeptala tak mi vysvetlila.. Asi to bude tim, jaks e chovate vy k ni. Ja sem ani s jednim problem nemela. JAk sestra tak Dr jsou super lidicky,ale zalezi na tom jak se jevite vy k nim.
Jeste mam jeden dodatek : Pistete o tom jak dlouho cekate v cekarne, ale co byste od toho chtely?kroustek neni dr co vas odbyte,nic nerekne atd. A nektere zeny si opravdu rady povykladaji, s tim souvisi i nalada sestry.JA by sem taky nebyla prijemna kdyby sem vedela ze mi v cekarne sedi 10 zen a my mame skluz!A na dverich stoji, ze doba na kdy je zena objednana, je doba od kdy na vysetreni zacina cekat! Tudiz si nestezujte :) Muj nazor Lucka Valesova

ochotný, laskavý, vstřícný,odborník ve svém oboru.

Docházím k panu doktorovy již 11let.I přesto, že bydlím v Brně mi za to stojí k němu dojíždět.Je výborný doktor, který mi vždy pomohl a nic nepodcenil.Což se nedá říct o některých doktorech v Brně, se kterými mám opravdu špatné zkušenosti.Pan doktor Křoustek je skvělý lékař a proto k němu také chodí skoro celý okres. Na každou pacientku má vyhrazených 15min. Když mu tam příjde některá z nás s naléhavým případem, ráda si počkám i půl dne, než aby některá z vás vykvácela.Pokud se k němu objednávám, počítám dopředu se zpožděním a věci si zařídím tak abych nebyla nervózní, že čekám.Na panu doktorovy se mi líbý, že mi necpe léky, které mu farmaceutické společnosti dodávají s apelem na jejich prodej.Paní Stránská je jeho dlouholetá sestra, která dělá dobře svouji práci. Samozřejmě , že mi také vyčetla moje chování za nerespektování nápisů, které jsou jen pracovnímy a hygienickými předpisy.Ale pokaždé uznala mé provinění a pochopila proč tak jednám.Vše záleží na komunikaci. Vy samy se zamyslete nad tím, že každý den v práci někdo nerespektuje jisté zásady. Pak přistoupíte k psaní různých pouček jak se chovat a pokud i to nezabere, začnete být k tomuto chování podrážděný.Nedivím se jí. Paní Stránskou mám ráda a přeji jí více klidných dnů v práci.Pan doktor Křoustek je výjmečný doktor v důchodu na soukromo, který nás doufám bude ještě dlouho ošetřovat. Šárka H.

Pan doktor je fajn, sestra není zase tak zlá, jako některé píšete(alespoň ne na mě)....nemyslím si, že by byla ordinace, která by všem vyhovovala. Vždy se najde něco, co není něčí gusto...a myslím, že se tohle přežít dá:)

Pan doktor byl velmi profesionální,lidský a ochotný, i když jsem přišla bez objednání a nebyla jsem jeho pacientkou. Ochotně mě přijal a odhalil příčinu mého problému - moc mi pomohl. Patří mu VELKÝ DÍK.

Pan doktor je velmi milý, ochotný a nenechá nic náhodě.

Na pana Křoustka si opravdu stěžovat nemůžu, ani na sestru, nikdy jsem s ní nezažila žádnou vyloženě nepříjemnou zkušenost, právě naopak... Ale četla jsem tu některé stížnosti na to, že se dlouho čeká v čekárně.... Spousta žen tu také psala, jak jim pan doktor vždy rád a ochotně poradí a že si s nimi rád ,,pokecá" a je mi jasné, že ne vždy jde o jejich zdravotní problémy... TAK SE SAKRA NEDIVTE, ŽE TAM TAK DLOUHO ČEKÁTE, KDYŽ KAŽDÁ DRUHÁ PANÍ SI S NÍM RÁDA VYKECÁVÁ! Já musím říct, že mě osobně to štve také, proto se snažím s panem doktorem probrat jen svoje problemy a nevykecávám tam s ním zbytečně, už kvůli tomu, že vím že je tam opravdu nával a ženy hodně dlouho čekají. Když si chcete pokecat, tak choďtě k někomu kdo nemá tolik pacientek nebo si pokecejte na nějaké internetové diskuzi, webových stránek kde radí lékaři je spousta a hlavně na ně nikdo nečeká, když má doma malé dítě nebo má jinou práci. DĚKUJI!!!