Losertova 69, Lipník nad Bečvou
Soukromé psychologické pracoviště a online psycholog Mgr. Lada Skulilová (mapa)

Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Hypnoterapie • 500 Kč

Psychologické konzultace • 330 Kč

Regresní terapie • 860 Kč

Poskytuji účinnou krátkodobou terapii zaměřenou na odstranění potíží, zlepšení stavu a psychickou pomoc. Nabízím citlivý individuální přístup, 20-tile...

• nízké sebevědomí

330 Kč

Regresní terapie

860 Kč

Soukromé psychologické pracoviště a online psycholog Mgr. Lada Skulilová

Umístění: Soukromé psychologické pracoviště a online psycholog Mgr. Lada Skulilová psychologické poradenství

K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém.

Jsem velmi vdecna pani Skulilove, moc mi pomaha vyrovnat se se spoustou veci z minulosti a pochopit nekdy i sama sebe. Vyborny odbornik!

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    začal jsem trpět nízkým sebevědomím v novém vztahu. Mám pocit že mě všechno ohrožuje, a to i historie mé partnerky - její předchozí partneři. Nikdy jsem ničím takovým netrpěl. Vím, že je to proti logice, ale nemůžu se svých černých myšlenek zbavit. Svojí partnerku bezmezně miluji a bojím se, že by mi tato skutečnost mohla vztah zničit.
    Dokážete mi někdo, prosím pomoci?

Děkuji

Dobrý den, pomoc by tady určitě byla, je však potřeba, abyste věc konzultoval s odborníkem osobně. Pokud není k dispozici více informací a podrobností, nedá se pro Vás takto na dálku nic konkrétního udělat. Oslovte psychologa ve Vaší lokalitě (ke mně do okresu Přerov byste to asi měl daleko :-)) a společně pak najdete řešení Vaší situace. Držím Vám palce, s pozdravem L. Skulilová

Mgr. Lada Skulilová

• Dobrý den, změní se zlá macecha co byla zlá a psichycky a fizicky ublizovala nevlastní dceři, bude se tak chovat vnucce? Děkuji

Dobrý den, podle mého názoru nelze přesně dopředu říct; může a nemusí.

Mgr. Lada Skulilová

• nízké sebevědomí