Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Hypnoterapie • 500 Kč

Psychologické konzultace • 330 Kč

Regresní terapie • 860 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji účinnou krátkodobou terapii zaměřenou na odstranění potíží, zlepšení stavu a psychickou pomoc. Nabízím citlivý individuální přístup, 20-tile...

• nízké sebevědomí

330 Kč

Regresní terapie

860 Kč

Soukromé psychologické pracoviště a online psycholog Mgr. Lada Skulilová

Umístění: Soukromé psychologické pracoviště a online psycholog Mgr. Lada Skulilová psychologické poradenství

K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém.

Jsem velmi vdecna pani Skulilove, moc mi pomaha vyrovnat se se spoustou veci z minulosti a pochopit nekdy i sama sebe. Vyborny odbornik!

32 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 26 let a mám dost velké problémy s výbušností. Jsem cholerik a mám přítelkyni. Mám skvělou úžasnou přítelkyni, a občas se mi stává, že na ní začnu odporně řvát. Nikdy v životě bych ji neublížil, začnu spíš mlátit všude kolem, ale můj histerický záchvat je někdy až extrém. Třeba na ní začnu fakt hodně řvát ,,Co si to sakra dovoluješ?! Ty u mě končíš a zmizni mi z očí. Vypadni! Končíš ti říkám!" a během 2 minut se uklidním, začnu brečet, a mluvím úplně potichu a v klidu. Nevím co s tím dělat. Dost mě to trápí. Miluji svoji přítelkyni, udělal bych pro ní cokoli, ale někdy to vedu tak do extrému, že se mi děsně třese a bojí se mě a dlouho se k ní nemůžu ani přiblížit. Potřebuji prosím radu, co s tím prosím?
    Děkuji předem za odpověď

Dobrý den, popisujete své afektivní reakce, se kterými se v podstatě neztotožňujete. Chtělo by to ještě podrobnější rozhovor k určení efektivní terapeutické strategie, ale obvykle tady nejlépe a nejrychleji pomáhá buď odstranit podvědomý vzorec, který může za Vaši víceméně automatickou reakci, anebo je účinné nasadit alternativní metodu, která je zacílena na tzv. energetickou sféru bytosti. Více o metodách se dozvíte na mých stránkách, anebo mi v případě zájmu o více informací napište. S pozdravem Mgr. Lada Skulilová

Mgr. Lada Skulilová

• Dobrý den, již delší dobu se potýkám s něčím, co podle mého vyhledávání na internetu je sociální fobie. Je pro mě těžké mluvit s cizími lidmi, ale, i když o něco méně, i s lidmi, které znám a s rodinou. Při tomhle kontaktu s, třeba, cizími lidmi se cítím úzkostně a ve stresu, buší mi srdce, to se stupňuje v závislosti na závažnosti situace. Ještě horší je např. když chci někam zavolat, nebo byť jen pomyšlení, že bych z vlastní iniciativy šel oslovit nějakou holku. Navíc k tomuto ještě koktám - nejsem si jistý, že je to koktání, ale pro mě je to takový psychický blok, kdy ta slova, co chci říct, prostě říct nejde. Občas to po chvilce snažení řeknu, občas to prostě nejde, což dokáže být velice frustrující. V poslední době se to celkem zhoršilo a opravdu řeknu plynule sotva 1-3 slova. To se také stupňuje se závažností situace, což by při hodně intenzivním případu, kdy bych byl ve velkém stresu mohlo znamenat, že toho opravdu moc neřeknu. Díky tomu se vyhýbám těmto situacím. Samozřejmě mi to komplikuje každodenní život a chtěl bych se toho nějak zbavit, a vzhledem k tomu, že mě za chvíli čeká maturita atd., co nejdříve. V tom článku na internetu, který mi utvrdil, že se jedná o soc. fobii také psali, že se to dá léčit buď konkrétním druhem antidepresiv, nebo kognitivně-behaviorální terapií. Před nedávnem jsem začal chodit k psychologovi, který ale kbt nedělá a nejsem si jistý, jestli mi to nějak pomáhá. Proto se ptám, co si myslíte, že by byla nejúčinnější volba léčby? Popř. jestli se má moje situace jinak, nebo co bych měl dělat? Děkuji.

Dobrý den, kromě výše zmíněných metod se mně osobně dobře osvědčuje také alternativní přístup, obzvláště na koktání či zadrhávání. Nepříjemné pocity (úzkosti, bušení) ve stresových situacích a při telefonování mívají původ v minulosti a s tou obvykle také pracujeme, pokud chceme problémy efektivně odstranit. Vše, co se Vám děje, je totiž většinou výsledkem dosavadního vývoje a zkušeností. Na ty je potřeba se zaměřit a v rámci práce s podvědomím je zpětně zpracovat. Více info si případně můžeme předat mailem, pokud budete mít zájem. S pozdravem

• nízké sebevědomí
  • deprese a úzkosti