Naprosto doporučuji.
Několikaleté pozitivní zkušenosti. Odborník na svém místě. Takové profesionály si naše zdravotnictví zaslouží.

L. Podéště 12/1971, Ostrava
Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vyšetření moči

Strep test

Crp +5 Více

Nácvik kojení

Homeopatická konzultace

Aplikace náušnic klasickou formou i nastřelením

Promovala jsem v roce 2003 na Lékařské fakultě v Olomouci. Mám 2 atestace - Dětské lékařství, Praktické lékařství pro děti a dorost. Neustále se vzd...

Umístění: Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost Nemocné dítě

Po dnešní zkušenosti musím konstatovat, že jsem velmi zklamán přístupem k pacientům. Dnes jsem jel přes celé město ráno s nemocným 4-letým klukem, který má horečky skoro 39, vstávali jsem kvůli tomu brzy ráno a v 7:40 a.m. jsme byli posláni z ordinace domů (nepřijmuti), protože dostali přednost objednaní (ne akutně nemocní) pacienti. Takový přístup pokládám za nepřípustný a s největší pravděpodobností přejdeme k jinému dětskému lékaři.

Vyšetření moči

Aplikace náušnic klasickou formou i nastřelením

Nácvik koupání miminek v kyblíku TUMMY TUB

Možnost zapůjčení kojenecké váhy

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko, prosím není nějaké homeo na silné skřípání zoubku? Syn 5 a půl let, skřípe tak, že mu vypadávají plomby. Sedalia nepomáhá, asi na měsíc nám zabral hořčík s B- Komplexem, ale těď je nachlazený a i hořčík přestal zabírat. Zvýšila jsem mu dávku na 100mg. Vím, že může tedy až 150mg. Děkuji

Dobrý den,

ke správné léčbě bych potřebovala více informací - podrobnou anamnézu. Ev. se objednejte přes naše webové stránky do poradny.

MUDr. Květoslava Kacířová

Dobrý den,

nechala bych dítě vyšetřit dětským neurologem vč EEG, poté bych udělala celkový závěr, jakým způsobem pokračovat v očkování. Nejlépe Vám poradí Váš dětský lékař, který zná Vaše dítě nejlépe. Souvislost zde může i nemusí být. Na 2. dávku očkování máte ještě spoustu času.
    Zdravím a přeji ať vše dobře dopadne.
    Kacířová

MUDr. Květoslava Kacířová