Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod
Praktický lékař pro dospělé

Poznala jsem ve svém životě jen několik podobně pečlivých, vstřícných a příjemných lékařů jako je paní doktorka Roubalová. Že by paní doktorka při preventivním vyšetření dělala EKG až po vyžádání, se mi nějak nezdá. Snad jsou někteří pacienti jen zbytečně nedočkaví......
I sestřička je velmi zručná a příjemná - prostě dobře sehraný tým :-)
Já i celá moje rodina máme jen výborné zkušenosti.

Děkuji za ošetření mé maminky. pani doktorka nás vzala i přesto, že nejsme její pacienti. Byla velice milá a vstřícná. Sestřička velmi ochotná. Tak nějak si představuji lidského lékaře. Bohužel často je to jinak. Ať se Vám daří děkuji nejen za maminku, ale i za sebe.

Paní doktorku jsme vybrali před několika lety jako ošetřující lékařku mé maminky, které je 73 let.
To, co se událo během posledního měsíce ukazuje reálný obraz našeho zdravotnictví - lékaři sepisují do PC a vypisují recepty. Paní lékařka napsala mé mamince léky na diabetes, maminka je brala, ale začalo ji bolet na pravém boku - léky vysadila a šla k lékařce, ta na udané symptomy neragovala, mamku poslala na diabetologii, příběh pokračuje ....A dnes byla maminka na preventivní prohlídce u Mudr. Roubalové, opět si stěžovala na bolest na pravé straně, lékařka jí vyšetřila a řekla - to bude žlučník, a když dosedla k PC a přečetla si záznamy, pokračovala - vždyť vy už žádný nemáte - maminka je po OP. :-) Maminka musela lékařku "žádat" o natočení EKG při preventivce, ale recept na Prestárium byl napsaný hned. To vše je velmi úsměvné, pokud Vám nejde o život.

Paní doktorka je výborná. Zatím mi vždy dobře poradila, napsala dobré léky a sestřička je taky velice ochotná a příjemná.

Opravdu velice dobře vyslechne pacienta a nevynechá žádné vyšetření aby dospěla k uspokojujícímu závěru.Příjemná a lidská,s čím se dnes moc nepotkávám.

Velice milá,příjemná.Vyslechne poradí a co je hlavní léčí!!To jsem u předchozího doktora neznala.Vřele doporučuji!!!

mladá šikovná co dodat

dost dobra, uplne v poho

Velice milá a vstřicná... k jiné bych nešla...

- dobrá domluva a vstřícnost