MUDr. Kristián Holibka

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc
Pasteurova 13, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby

Medicoms Olomouc

Jsem lékař se specializací Ortopedie a Traumatologie pohybového ústrojí léčící podle nejmodernějších trendů a poznatků světové ortopedie. Specializuji...

• ortopedie

26 názor pacienta

Umístění: Medicoms Olomouc diagnostické vyšetření

Nejlepší lékař v oboru jakého jsem potkal . Vždy příjemný a s chutí do práce .

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Muž na správném místě. MUDr. Holibka je špička ve svém oboru. Doporučuji! 10/10

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Za nás naprosto super přístup , pán doktor i přes to že spíše pomáhá dospělým . Si udělal čas na naši dceru a vyšetřil ji její bolavou nohu. Poslal nás na další vyšetření a vše nám vysvětlil . Nemohu mu nic vytknout . Za mě jeden z těch nejlepších v každém směru . Děkuji za to co děláte , děláte to poctivě a velmi dobře . :)

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Měla jsem štěstí, že jsem se k panu doktorovi dostala. Poškozený meniskus se podařilo sešít, čímž mám ochráněnou chrupavku. Po operaci jsem 4 měsíce a musím říct, že i díky rehabilitacím a mému poctivému cvičení, se mohu opět věnovat sportu. Léčba byla účinná a úspěšná. Po operaci mi pan doktor aplikoval 2x plazmu. Tato léčba je v začátcích, ale je účinná. Líbí se mi, že vše vysvětlí a odpoví na dotazy. Pana doktora mohu jen doporučit. Je to odborník na svém místě.

Umístění: Medicoms Olomouc artroskopie ramene

Po operaci ramene ve Vojenské nemocnici Olomouc ,jsem velice spokojen s prací a přístupem pana doktora Holibky. Díky němu mám rameno opět pohyblivé a zdravé. Děkuji.

Umístění: Medicoms Náměšt na Hané Jiný

Pan doktor je super chlap,umí komunikovat a ještě víc umí léčit.delal mi meniskus asi před dvěma lety a dnes hraju fotbal jako za mlada.hned po operaci mi psal jak se citim jestli něco boli a bylo to mezi vánočními svatky mohl jsem mu napsat když se něco delo.vrele tohohle doktora doporučuji mladý,hodny,ale hlavně chce každému pomoci.dnej jsme byly s dcerou a opět super pocit a pomoc dceři jakou jsem čekal velké Dík

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Rád bych se podělil o svou pozitivní zkušenost s ortopedem MUDr. Kristiánem Holibkou, který mi operoval koleno. Od prvního setkání jsem byl ohromen jeho profesionálním přístupem a empatií. Pan doktor je nejen vynikající odborník, ale také skvělý člověk, který naslouchá pacientům a vždy vysvětluje všechny možnosti léčby srozumitelně a trpělivě.
Pokud hledáte ortopeda, který je skutečným profesionálem ve svém oboru a zároveň lidským a vstřícným lékařem, mohu pana doktora vřele doporučit. Jsem velmi vděčný za jeho péčí a odborné znalosti.

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Pana doktora mohu jen a jen doporučit je to kapacita svého oboru.Přišel jsem s problémem kdy mi byla stanovena diagnóza artróza kolene 2stupně.Po konzultacích a dalších vyšetření našel řešení vše mi vysvětlil zodpověděl mé otázky a doporučil řešení a byla mi provedena osteotomie.Jsem cca 3 měsíce po operaci a výsledek .... Super .... DĚKUJI MOC Kristiáne ... Vám i ostatním kteří se podíleli při téhle generálce...
Přístup pana doktora je velmi vstřícný lidský je to prostě profesionál ....Každá návštěva je super... léčba pokračuje dál a už teď se těším z daného výsledku a bude ještě líp....
Ještě jednou MOC DĚKUJI a DOPORUČUJI KDE MŮŽU

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Naprostá spokojenost! Pan doktor je příjemný, komunikativní, ihned stanovil léčbu, která mi konečně pomohla od bolesti a navrátila do běžného života. Doporučuji!

Umístění: Medicoms Náměšt na Hané Jiný

Velký dík panu doktorovi, můj problém byl vyřešen.