Ortoped Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc
Pasteurova 13, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby

Medicoms Olomouc

Jsem lékař se specializací Ortopedie a Traumatologie pohybového ústrojí léčící podle nejmodernějších trendů a poznatků světové ortopedie. Specializuji...

• ortopedie

19 názor pacienta

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Pana doktora mohu jen a jen doporučit je to kapacita svého oboru.Přišel jsem s problémem kdy mi byla stanovena diagnóza artróza kolene 2stupně.Po konzultacích a dalších vyšetření našel řešení vše mi vysvětlil zodpověděl mé otázky a doporučil řešení a byla mi provedena osteotomie.Jsem cca 3 měsíce po operaci a výsledek .... Super .... DĚKUJI MOC Kristiáne ... Vám i ostatním kteří se podíleli při téhle generálce...
Přístup pana doktora je velmi vstřícný lidský je to prostě profesionál ....Každá návštěva je super... léčba pokračuje dál a už teď se těším z daného výsledku a bude ještě líp....
Ještě jednou MOC DĚKUJI a DOPORUČUJI KDE MŮŽU

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Naprostá spokojenost! Pan doktor je příjemný, komunikativní, ihned stanovil léčbu, která mi konečně pomohla od bolesti a navrátila do běžného života. Doporučuji!

Umístění: Medicoms Náměšt na Hané Jiný

Velký dík panu doktorovi, můj problém byl vyřešen.

Umístění: Medicoms Olomouc artroskopie

Jsem po operaci kolene (plastika vazu, prasklý meniskus) a mohu vřele doporučit, přátelský přístup a koleno jako nové

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Maximální spokojenost s panem doktorem, obrovská vstřícnost a ochota.

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Velký dík panu doktorovi za opravené koleno (vaz, meniskus). Tři měsíce po operaci lítám skoro jako kamzík.

Umístění: Medicoms Náměšt na Hané Jiný

Skvělý doktor, moc mi pomohl a jsem Vám pane Holibko nadosmrti vděčný! Všem doporučuji!

MUDr. Kristián Holibka

Moc děkuji, bylo mi potěšením.

Umístění: jiné místo Jiný

Vážený pane doktore,
tímto bych Vám rád složil velikou poklonu, obdiv a poděkování vašemu umění pomoci pacientovy od dlouhodobé bolesti s kolenem (menisku) a provedení následné zdárné operace ve Vojenské nemocnici Olomouc.
Dnes koleno plně stabilní a opětovně se mohu vrátit ke sportu jako je běh a horské kolo. Koleno je zcela v pořádku a hlavně bez bolesti.
Následně opětovná Vaše pomoc při zatuhnutí pravého ramene a pomoci řešit bolest pacienta. Injekci kterou jste bezbolestně zavedl do kloubu mě velice pomohla a ulevila od bolesti a v noci mohu zase spát bez bolesti.
Rovněž musím i vyzvednout a vaší lidskou stránku, jak umíte vysvětlit pacientovy vzniklé potíže a jak se dají řešit.
Velký dík i Vašemu operačnímu kolektivu, který Vám byl k dispozici při mé operaci ve Vojenské nemocnici Olomouc.
Přeji Vám mnoho spokojených pacientů.
S pozdravem .
Merta Pavel

Moc Vám děkuji!

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedické konzultace

Zdravím pana doktora Holibku zároveň za něj děkuji nejenže exceluje v diagnostice a léčbě ortopedických problémů, ale také se vyznačuje empatií a laskavým přístupem. Jeho ochota věnovat čas vysvětlení mého stavu a odpovědět na mé otázky vytváří ve mě velkou důvěru a klid. Jeho lidský přístup mi dá prostředí, kde se cítím podporován a respektován mohu ho vřele doporučit neboť jako věčně polámaný sportovec jsem si lecos ve zdravotnických zařízeních zažil . Pan doktor Holibka není pouze profikem ve svém oboru, ale také lékařem s výjimečným smyslem pro lidskost a srdcem , který se opravdu snaží řešit vše s čím jsem kdy přišel .
A opravdu dává jiný rozměr medicíně , kdy na mě ostatní doktoři vyloženě kašlali.
Svou práci bere vážně a to je to hlavní .
Mám ho rád a jinam bych fakt nešel s pozdravem Antonios

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Pana doktora vřele doporučuji,úžasný profesionální přístup a ochotný i s Radkem