Ortoped Více

Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc
Pasteurova 13, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Medicoms Olomouc

Jsem lékař se specializací Ortopedie a Traumatologie pohybového ústrojí léčící podle nejmodernějších trendů a poznatků světové ortopedie. Specializuji...

• ortopedie

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Maximální spokojenost s panem doktorem, obrovská vstřícnost a ochota.

Umístění: Ortopedie Vojenská nemocnice Olomouc Jiný

Velký dík panu doktorovi za opravené koleno (vaz, meniskus). Tři měsíce po operaci lítám skoro jako kamzík.

Umístění: Medicoms Náměšt na Hané Jiný

Skvělý doktor, moc mi pomohl a jsem Vám pane Holibko nadosmrti vděčný! Všem doporučuji!

MUDr. Kristián Holibka

Moc děkuji, bylo mi potěšením.

Vážený pane doktore,
tímto bych Vám rád složil velikou poklonu, obdiv a poděkování vašemu umění pomoci pacientovy od dlouhodobé bolesti s kolenem (menisku) a provedení následné zdárné operace ve Vojenské nemocnici Olomouc.
Dnes koleno plně stabilní a opětovně se mohu vrátit ke sportu jako je běh a horské kolo. Koleno je zcela v pořádku a hlavně bez bolesti.
Následně opětovná Vaše pomoc při zatuhnutí pravého ramene a pomoci řešit bolest pacienta. Injekci kterou jste bezbolestně zavedl do kloubu mě velice pomohla a ulevila od bolesti a v noci mohu zase spát bez bolesti.
Rovněž musím i vyzvednout a vaší lidskou stránku, jak umíte vysvětlit pacientovy vzniklé potíže a jak se dají řešit.
Velký dík i Vašemu operačnímu kolektivu, který Vám byl k dispozici při mé operaci ve Vojenské nemocnici Olomouc.
Přeji Vám mnoho spokojených pacientů.
S pozdravem .
Merta Pavel

Moc Vám děkuji!

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedické konzultace

Zdravím pana doktora Holibku zároveň za něj děkuji nejenže exceluje v diagnostice a léčbě ortopedických problémů, ale také se vyznačuje empatií a laskavým přístupem. Jeho ochota věnovat čas vysvětlení mého stavu a odpovědět na mé otázky vytváří ve mě velkou důvěru a klid. Jeho lidský přístup mi dá prostředí, kde se cítím podporován a respektován mohu ho vřele doporučit neboť jako věčně polámaný sportovec jsem si lecos ve zdravotnických zařízeních zažil . Pan doktor Holibka není pouze profikem ve svém oboru, ale také lékařem s výjimečným smyslem pro lidskost a srdcem , který se opravdu snaží řešit vše s čím jsem kdy přišel .
A opravdu dává jiný rozměr medicíně , kdy na mě ostatní doktoři vyloženě kašlali.
Svou práci bere vážně a to je to hlavní .
Mám ho rád a jinam bych fakt nešel s pozdravem Antonios

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Pana doktora vřele doporučuji,úžasný profesionální přístup a ochotný i s Radkem

Umístění: Medicoms Olomouc artroskopie ramene

Pan doktor Holibka se narodil proto, aby rozdával radost, naději a napravoval chyby druhých. Po třech letech anabází s jiným lékařem mě vrací do plnohodnotného života a já jsem mu velmi vděčná. Jeho přístup, profesionalita a humor jsou nadstandardní. Děkuji Vám pane doktore z celého srdce .

Mockrát vám děkuji :)

Umístění: Medicoms Olomouc diagnostické vyšetření

Super přístup,provedena diagnostika zranění, odeslání na magnetickou resonanci.Velice profesionální přístup kterého si vážím.

MUDr. Kristián Holibka

A já si vážím vaší recenze. Děkuji

Umístění: Medicoms Olomouc artroskopie

Pana doktora mohu jen a jen chválit. Návštěva po operaci - naprosto úžasný přístup k pacientovi, velmi vzdělaný a šikovný operatér,....prostě samá NEJ.

Moc Vám děkuji !

Umístění: Medicoms Olomouc ortopedická chirurgie

Výborný člověk z lidským přístupem a morálním chováním. Ochotný a přístupný lekař.