Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ - individuální, párová, rodinná terapie ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, sousedské spory, spory o majetek... Více

• Co se sociální fobií

Mám sociální fobii a strašně mě to omezuje v životě,už nevím co s tím. Nechci žít v depresích a ve strachu. Dá se to nějak léčit?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Klára Rudolfová

Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci byste… Více

• Dobrý den,budou to 3r co mi odešel manžel během 5měsíců.Od té doby mám problémy s bolestí vzadních půlkách.Vím čím to je,ale nevim jak se toho zbavit.Vím,že bych měla koukat dopředu,ale nevim jak.Je mi 73.Děkuji za případnou odpověď.Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Klára Rudolfová

Dobrý den, odchod někoho blízkého bývá spojený se smutkem, lítostí a většinou i velkou zátěží. Není podstatné, jak je to zpětně dlouho, ale jak kvalitně odtruchlíme a dovolíme si prožít smutek, lítost… Více

Adresy

• Psychoterapie, poradenství a mediace

17. listopadu 1
    251 01 Říčany, středočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (jak probíhá konzultace, podmínky spolupráce, odborná spolupráce s..., lektorská činnost, reference)

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• ◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ
    - individuální, párová, rodinná terapie
    ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ
    - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, sousedské spory, spory o majetek
    ◾RODIČOVSKÁ PORADNA, pomoc pro vaše děti
    - výchovné poradenství, vzdělávací problémy
    ◾Poradenství v těžkých životních situacích
    ◾Arteterapie
    - zážitková kresba a malba
    ◾Koučink
    - osobní a pracovní
    ◾Poradce pro pozůstalé
    terapie zármutku, doprovázení při/po ztrátě

HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ ZAČÍNÁ POLOŽENÍM SPRÁVNÉ OTÁZKY.

• psychoterapie

Hodnocení pacientů:

• Na pání Kláru jsem se obrátila s problémem mé 13 leté dcery a hned při první návštěvě si mou dceru získala a na další návštěvu se dcera těšila.Dcera s Klárou problém pojmenovaly a postupně se ho zbavujeme pani Kláře chceme moc poděkovat a určitě její pomoc ostatním doporučit.

• T

Jako manželský pár jsme hledali pomoc v manželské krizi. Podle zdejších komentářů jsme usoudili, že paní doktorka je úžasná. Bohužel jsme zklamaní. I po nemálo sezeních, za které jsme zaplatili tisíce korun, jsme se moc neposunuli a pomoc nám přišla poměrně amatérská. Možná jsme si nesedli ani intelektuálně (oba jsme vysokoškoláci) a lidsky. Chápeme, že pro někoho, kdo má velké psychické problémy je úžasné už to, že ho někdo vyslechne a může se někomu svěřit a problém s ním probrat. Na to je paní doktorka asi vhodná. Ale pomoc s nějakým věcným řešením, jsme se i přes mnoho schůzek nedočkali. Pak jsme terapii ukončili a našli si jiného psychoterapeuta a u něho jsme teprve viděli, jak se to má dělat a který nás nejen vyslechl, ale i pomohl konkrétními radami a postupy. Manželství nám snad zachránil. :-)

• K

Díky paní Kláře jsem mohla po letech vysadit antidepresiva a být opět šťastná. Čekáme s přítelem rodinu a já jsem ji vděčná za její pomoc a profesionalitu.

• Paní Kláru Rudolfovou mohu jen doporučit, má opravdu zájem, naslouchá a pomůže pojmenovat problém, neříká, co máte a nemáte dělat, jen vás vede tou správnou cestou.

• Paní Rudolfovou mohu vřele doporučit. Každý problém rozebere do hloubky a z věcí, které mě připadají nepodstatné dokáže vyvodit příčinu a řešení. Vždy od ní odjíždím plná nadšení z lepších zítřků.

• K paní Kláře jsem se dostala souhrou okolností, se svým předešlým psychoterapeutem jsem byla nespokojena - necítila jsem, že se posouvám dál se svým problémem a vlastně ho nechtěla s konkrétní osobou ani řešit.
    Od počátku jsem ke Kláře cítila důvěru a nebyl problém se otevřít. Postupnou prací jsem cítila pozvolné vyrovnávání se svým traumatem a naše sezení se začaly týkat i mého profesního rozvoje. Klářiny rady jsou pro mě motivující a také v jistém slova smyslu i aha momentem (když jsem o něčem do té doby neslyšela, nevěděla nebo jsem si nespojila do souvislostí). A já tak celkově cítím velký posun ve svém životě i také díky terapiím u Kláry.
    Kláru Rudolfovou vřele doporučuji.

• Vyhledala jsem pomoc, protože jsem se dostala do mrtvého bodu v životě. Na sezeních s Kláru se mi líbilo, že jsem opravdu udělala kus práce za jednou krátkou hodinu. S člověkem to umí, jsem hodně plačtivá, ale nechtěla jsem na sezeních brečet, to přece můžu sama doma. Pokud mi začalo být do breku, Klára Rudolfová mě velmi rychle a nenásilně a přirozeně uklidnila a mohly jsme pracovat dál. Velmi oceňuji práci paní Rudolfové, z každého sezení jsem odcházela příjemně unavená a dobře naladěná. Za tři měsíce, co k ní chodím jsem zaznamenala velký posun hlavně v sobě a svém zatím trvalém rozpoložení. Umí i poslouchat a poradit či dát nápady i v některých profesních problémech. Vřele doporučuju, at už vás trápí cokoliv
    Klára

• Kláru Rudolfovou mohu vřele doporučit. Osobně jsem paní Rudolfovou vyhledala jako zapsanou mediátorku, protože bych se ráda rovněž této profesi věnovala. Chtěla jsem tedy konzultovat své osobní nastavení, jak se na výkon takového povolání hodím. Naše sezení však předčila má očekávání. Nejenže jednotlivé návštěvy vždy probíhaly velmi nenuceným způsobem, tedy nemáte vůbec pocit, že jste nějak "psychologicky zkoumáni", ale navíc jsme se kromě mého profesního směřování velice citlivě dotkly i dalších témat v mém životě, což pro mne mělo velký užitek. A co víc, už v rámci několika málo sezení jsem zaznamenala ve svém životě velký posun! Rovněž jsem si velice cenila, že z každého sezení jsem odcházela ve stavu jakési vyrovnanosti, ať už téma, které jsme před pár minutami řešily, bylo jakkoliv náročné. Za mne tedy profesionál, kterého vždy ráda doporučím. Iva

• Paní Kláru Rudolfovou jsem poznala zcela náhodně. Jak to tak bývá, ve vztahu se někdy objeví problém, který se táhne delší dobu a bohužel tento problém se stupňuje a nakonec to dopadne tak, že ti dva si nedokážou o tomto problému nezaujatě popovídat a řešení bylo v nedohlednu. Naše soužití začalo skomírat a vypadalo to na rozchod. Nakonec jsme vyhledali Kláru Rudolfovou. Dokázala nahlédnout do nitra našeho problému a trefně pojmenovat problém. Své názory nikdy nevnucovala. Dávala nám pohled třetí nezaujaté osoby. Atmosféra je velmi příjemná, nemá problém pohovořit o všem, co člověka tíží. Je velice empatická, otevřená, poradí. Řešení je plně na Vás. Při vypjatých situacích byla vždy profesionální. Posun v našem vztahu byl zásadní a za to Kláře moc děkujeme. Bez váhání doporučuji. Martina

• Pomoc jsem vyhledala, když jsem po narození syna nezvládala partnerské soužití. Díky individuálním sezením následujícím párovou terapií jsem si dokázala pojmenovat nastalou situaci a emoce. Získala jsem sebevědomí a odstup, se kterým jsem opět schopna ve vztahu fungovat jako partner a ne jako soupeř a oběť. Za to, že to v naší ne zcela klasické rodině opět klape, vděčíme paní Kláře.

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat