Mgr.

Klára Rudolfová

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• Na sezení s paní Klárou jsem šla, i když se mezitím mé problémy již pomalu začínaly řešit, ale moc jsem se na ni těšila. Byla již od začátku (od prvního telefonickém objednání) velmi příjemná a vyšla mi maximálně vstříc. I po jednom sezení mi velmi pomohla, výstižnými otázkami mi pomohla s ujasněním pro mě důležitých věcí, kterých jsem si předtím nebyla tolik vědoma, a teď pro mě budou modlou, která mi bude pomáhat již po celý život, abych si vždy uvědomila, co je pro mě důležité, a abych se už neztrácela. Prostředí, ve kterém probíhají konzultace, je velice příjemné a možná až domácí a během sezení jsem měla spíš pocit, že si povídám se svou dlouholetou kamarádkou. Jsem nadmíru spokojená, konzultace mi přinesla více než jsem očekávala. Ještě jednou Vám za vše moc děkuji :-)

• Zkušenosti a dovednosti

• ◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ
      - individuální, párová, rodinná terapie
      ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ
      - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, sousedské spory, spory o majetek
      ◾RODIČOVSKÁ PORADNA, pomoc pro vaše děti
      - výchovné poradenství, vzdělávací problémy
      ◾Poradenství v těžkých životních situacích
      ◾Arteterapie
      - zážitková kresba a malba
      ◾Koučink
      - osobní a pracovní
      ◾ Supervize
      ◾Poradce pro pozůstalé
      terapie zármutku, doprovázení při/po ztrátě

HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ ZAČÍNÁ POLOŽENÍM SPRÁVNÉ OTÁZKY.

• psychoterapie

Services

Psychoterapie, poradenství a mediace

17. listopadu 1, 251 01 Říčany, středočeský

Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (jak probíhá konzultace, podmínky spolupráce, odborná spolupráce s..., lektorská činnost, reference)

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Co se sociální fobií

Mám sociální fobii a strašně mě to omezuje v životě,už nevím co s tím. Nechci žít v depresích a ve strachu. Dá se to nějak léčit?
    Klára Rudolfová Psycholog, Psychoterapeut Říčany
    Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci byste měl/a mít bližší představu o možném postupu, době spolupráce a výsledcích. Nebo mi zavolejte a odpovím více na Vaše konkrétní otázky.

Hodnocení pacientů

• Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

Na konzultace s paní Klárou jsem většinou přicházela bez energie a odcházela plná chuti do změn a nápadů na to, jak věci dělat jinak. Doslova narovnaná v zádech a namotivovaná. Byla to ale motivace, která vycházela ze mne díky trefným otázkám a podpoře paní Kláry a tak nevyprchala ani po čase. Návštěvy v krásném a příjemném prostředí, kde jsem se mohla okamžitě uvolnit a mluvit o čemkoliv nebo se beze studu doslova rozbrečet. Paní Klára na mě působila jako silná osobnost, která se nezalekne žádného těžkého tématu, slz nebo emocí či složitých myšlenek, jak bych se obávala. Cítila jsem od ní podporu a opravdový zájem o to, co říkám a co prožívám. Bylo vidět, že jí opravdu záleží na tom, abych se v životě posunula ke spokojenosti. Nenechala mě dlouho se potácet v tom, že nevím, jak dál a hned mě směrovala výbornými otázkami k hodně důležitým uvědoměním. Moje častá věta na našich setkáních byla: "aha, to mě nenapadlo" :)) Děkuji moc za Váš čas i energii!

• Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediaceSlužby: stres, vztek, negativismus

Sezení s paní Rudolfovou bylo pro mě přínosné, někdy stačí položit základní otázku "jak se máte?" a celé sezení jsme si ji procházely, nakonec jsme našly spoustu zásadních změn, které se v mém životě staly a přitom jsem prvně na otázku odpověděla "dobře.." Paní Rudolfová mě naučila zbavit se vzteku (elementu, který ho ve mě vytvářel), připomněla mi, jaká jsem byla dříve a jaká chci být v budoucnosti, pomohla mi najít směr cesty k optimismu a lepšímu životu bez vzteku, stresu a negativismu. Děkuji, Klárko, pomohla jste mi být lepší osobností a za to, jsem Vám nesmírně vděčná. Vážím si Vašeho profesionálního přístupu a energie, kterou do sezení vkládáte.

• Na pání Kláru jsem se obrátila s problémem mé 13 leté dcery a hned při první návštěvě si mou dceru získala a na další návštěvu se dcera těšila.Dcera s Klárou problém pojmenovaly a postupně se ho zbavujeme pani Kláře chceme moc poděkovat a určitě její pomoc ostatním doporučit.

• Jako manželský pár jsme hledali pomoc v manželské krizi. Podle zdejších komentářů jsme usoudili, že paní doktorka je úžasná. Bohužel jsme zklamaní. I po nemálo sezeních, za které jsme zaplatili tisíce korun, jsme se moc neposunuli a pomoc nám přišla poměrně amatérská. Možná jsme si nesedli ani intelektuálně (oba jsme vysokoškoláci) a lidsky. Chápeme, že pro někoho, kdo má velké psychické problémy je úžasné už to, že ho někdo vyslechne a může se někomu svěřit a problém s ním probrat. Na to je paní doktorka asi vhodná. Ale pomoc s nějakým věcným řešením, jsme se i přes mnoho schůzek nedočkali. Pak jsme terapii ukončili a našli si jiného psychoterapeuta a u něho jsme teprve viděli, jak se to má dělat a který nás nejen vyslechl, ale i pomohl konkrétními radami a postupy. Manželství nám snad zachránil. :-)

• Díky paní Kláře jsem mohla po letech vysadit antidepresiva a být opět šťastná. Čekáme s přítelem rodinu a já jsem ji vděčná za její pomoc a profesionalitu.

• Paní Kláru Rudolfovou mohu jen doporučit, má opravdu zájem, naslouchá a pomůže pojmenovat problém, neříká, co máte a nemáte dělat, jen vás vede tou správnou cestou.

• Paní Rudolfovou mohu vřele doporučit. Každý problém rozebere do hloubky a z věcí, které mě připadají nepodstatné dokáže vyvodit příčinu a řešení. Vždy od ní odjíždím plná nadšení z lepších zítřků.

• K paní Kláře jsem se dostala souhrou okolností, se svým předešlým psychoterapeutem jsem byla nespokojena - necítila jsem, že se posouvám dál se svým problémem a vlastně ho nechtěla s konkrétní osobou ani řešit.
      Od počátku jsem ke Kláře cítila důvěru a nebyl problém se otevřít. Postupnou prací jsem cítila pozvolné vyrovnávání se svým traumatem a naše sezení se začaly týkat i mého profesního rozvoje. Klářiny rady jsou pro mě motivující a také v jistém slova smyslu i aha momentem (když jsem o něčem do té doby neslyšela, nevěděla nebo jsem si nespojila do souvislostí). A já tak celkově cítím velký posun ve svém životě i také díky terapiím u Kláry.
      Kláru Rudolfovou vřele doporučuji.

• Vyhledala jsem pomoc, protože jsem se dostala do mrtvého bodu v životě. Na sezeních s Kláru se mi líbilo, že jsem opravdu udělala kus práce za jednou krátkou hodinu. S člověkem to umí, jsem hodně plačtivá, ale nechtěla jsem na sezeních brečet, to přece můžu sama doma. Pokud mi začalo být do breku, Klára Rudolfová mě velmi rychle a nenásilně a přirozeně uklidnila a mohly jsme pracovat dál. Velmi oceňuji práci paní Rudolfové, z každého sezení jsem odcházela příjemně unavená a dobře naladěná. Za tři měsíce, co k ní chodím jsem zaznamenala velký posun hlavně v sobě a svém zatím trvalém rozpoložení. Umí i poslouchat a poradit či dát nápady i v některých profesních problémech. Vřele doporučuju, at už vás trápí cokoliv
      Klára