Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace puberta

Paní Klára nám velmi pomohla ve chvíli, kdy puberta (dcera 15let) překročila hranici únosnosti a málem rozbila nejen můj vztah s dcerou, ale i manželství. Mgr. Rudolfová je vzácná kombinace odborníka a příjemné kultivované dámy, která si každého získá na svou stranu a její rady vnímá člověk jako vlastní nápady. Po několika sezeních, je z dcery mladá inteligentní žena, která je prima parťákem do nepohody a já cítím klid a pohodu. Děkuji paní Kláře. JH

17. listopadu 1, Říčany
Psychoterapie, poradenství a mediace (mapa)

Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (Jak probíhá konzultace, Podmínky spolupráce, Odborná spolupráce s..., Lektorská činnost, REFERENCE)

◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ - individuální, párová, rodinná terapie ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, so...

Dobrý den,
z první návštěvy jsem měla docela strach, vůbec jsem nevěděla jak se budu cítit. Ale hned při vkročení ke Kláře ze mě vše spadlo a bylo mi příjemně. Klára použila úžasné metody, které stále mám před očima a pomáhají mi. Když jsem odcházela už jsem se těšila na další schůzku. Pokaždé mě Klára vyslechla a řekla svůj názor, ale vůbec mi nikdy neřekla máte dělat to a to. Vždy nechala rozhodnutí na mě. Já můžu jen Kláru doporučit. Mě hodně pomohla a jsem jí za hodně vděčná. A vím, že když budu mít zase nějaký problém tak určitě půjdu zase ke Kláře.
Blanka

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace změna života

S paní Klárou spolupracuji již pár měsíců. Přišla jsem k ní v době, kdy jsem nebyla na nejlepším místě v životě a nevěděla jsem kudy dál. Od prvního sezení jsem neočekávala nic, ale už tam se mi neskutečně ulevilo. Za tu dobu, co k ní docházím se nejen cítím lépe, ale začala jsem i na sobě více pracovat a více si užívat života. Hrozně děkuji za všechnu pomoc, které se mi dostalo.
Bála jsem se hrozně dlouhou dobu si říci o pomoc, ale jsem ráda, že jsem to udělala.

S paní Rudolfovou spolupracuji již několik měsíců a musím říct, že jsem si nedokázala představit, jak uvolněná a zábavná může psychoterapie být. Za dobu, co k paní Kláře chodím, jsme udělaly neskutečný pokrok. Cítím se doslova jako nový člověk. Jsem šťastná, uvolněná a soustředím se nyní na plány do budoucna, ne na minulost. Na terapie s paní Klárou se vždycky moc těším, přestože často řešíme vážná témata, neboť s ní máte pocit, jako když se bavíte, nikoli s odborníkem, nýbrž s blízkým přítelem, který nejenže vám trpělivě naslouchá, ale dokáže také i dobře poradit.
Jediné, co mě mrzí je, že sem neudělala ten velký krok do neznáma již mnohem dříve.
Kláro, moc děkuji za vše, co pro mě děláte!

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Vnitrni neklid a problémy, az bolesti břicha

Když jsem ke Kláře poprvé přišla, měla jsem plnou hlavu požadavků, informací, stížností a problémů jak svých tak svého okolí a neuměla jsem se s tím vypořádat sama. Díky Kláře jsem si znovu uvědomila, že je to můj život a nikdo jiný ho nemůže změnit než já. Pomohla mi pochopit reakce ostatních lidí a utvrdila mě v tom, že to na co se chystám je pro mě to nejlepší.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Manžeský poradce

Bohužel v našem manželství se dlouhodobě hromadili neřešené problémy, díky čemuž se začaly problémy spíše nabalovat a gradovat. Nespokojenost a stres ve vztahu vedla spíše k jeho ukončení a proto jsme se rozhodli pro odbornou pomoc. Navštívili jsme proto, paní Rudolfovou. Vycítila jsem dokonce, že ze strany KR nebyla sympatie. Její metody byly spíše povrchové a já se snažila několikrát naznačovat, že naše problémy vedou do hloubky. Dokonce jsem ji na konci sezení řekla, že ted mám chuť z toho manželství odejít, protože tak, jak to ona nastavila, se mi nelíbí. A ona mi doslova řekla "to klidně můžete". Její otázkou, co bych od manžela chtěla, např. přinést kytku a co by chtěl on ode mě jsem byla zaskočená. Její rady a otázky mi přišly efektivně krátkodobé. Myslím, že tento typ řešení je vhodný pro někoho, koho je zapotřebí popostrčit. Velice mě mrzí, že manželský poradce, místo, aby vám pomohl a posunul vás dopředu, vás posune zpátky. Daná služba absolutně neodpovídá tomu, jak vysoké ceny si KR účtuje.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

Obrátila jsem se na paní Kláru s problémy týkající se dospívání syna. Poradila nám jak spolu vycházet, respektovat se a komunikovat. Oba jsme si po pár sezení u Kláry uvědomili jak je někdy těžké být máma dospívajiciho syna nebo dospívající syn????...Paní Klára je profesionál kterého mohu jen doporučit ????????????????

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace osobní psychoterapie

Paní Kláru jsem navštívila s osobním problémem. Nedokázala jsem se vyrovnat s některými událostmi ve svém životě a potřebovala jsem názor nezúčastněné třetí osoby a také aby mě někdo vyslechnul. Již po první návštěvě se mi udělalo lépe a na další sezení jsem šla s tím že se mé problémy řeší a cítím se mnohem a mnohem lépe. S paní Klárou sezení probíhalo ve velmi příjemném duchu a cítila jsem se v její přítomnosti velice příjemně. Paní Kláru můžu jen doporučit je velmi empatická. V případě že bych ještě nikdy potřebovala pomocí určitě se na ní znovu obrátím.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

Kláru jsem poprvé kontaktovala v době, kdy jsem se cítila hodně špatně a i tak pro mě bylo těžké se k tomu odhodlat a říct si o pomoc. Klára byla od začátku velmi profesionální, podpůrná a hned jsem věděla, že to bylo dobré rozhodnutí.
Na prvním sezení jsem získala veškeré informace o tom, co mě čeká, jak setkání budou probíhat, takže ze mě opadl veškerý stres. Je pro mě obecně těžké mluvit o svých problémech a intuitivně jsem měla strach se pouštět do větší hloubky, ale díky tomu, jakou Klára dokáže navodit atmosféru a velmi dobře odhadnout, jak se cítím, jde to sezení od sezení lépe a přirozeněji.
Bylo pro mě důležité, abych lépe pochopila zdroje mých nejistot a nesnází a naučila se s nimi pracovat ve svůj prospěch. Myslím, že i díky tomu, že pro Kláru je velmi důležité, aby sezení byla pro klienta užitečná, se to skutečně daří.
Na terapii chodím necelý rok, a po každém sezení se cítím silnější a šťastnější. Děkuji za skvělé vedení a mohu velmi doporučit jejií služby.

Na sezení s paní Klárou jsem šla, i když se mezitím mé problémy již pomalu začínaly řešit, ale moc jsem se na ni těšila. Byla již od začátku (od prvního telefonickém objednání) velmi příjemná a vyšla mi maximálně vstříc. I po jednom sezení mi velmi pomohla, výstižnými otázkami mi pomohla s ujasněním pro mě důležitých věcí, kterých jsem si předtím nebyla tolik vědoma, a teď pro mě budou modlou, která mi bude pomáhat již po celý život, abych si vždy uvědomila, co je pro mě důležité, a abych se už neztrácela. Prostředí, ve kterém probíhají konzultace, je velice příjemné a možná až domácí a během sezení jsem měla spíš pocit, že si povídám se svou dlouholetou kamarádkou. Jsem nadmíru spokojená, konzultace mi přinesla více než jsem očekávala. Ještě jednou Vám za vše moc děkuji :-)

17. listopadu 1, Říčany

Cena není uvedená

Psychoterapie, poradenství a mediace

Dobrý den,
Blanka

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace změna života

Kláro, moc děkuji za vše, co pro mě děláte!

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Manžeský poradce

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace osobní psychoterapie

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,budou to 3r co mi odešel manžel během 5měsíců.Od té doby mám problémy s bolestí vzadních půlkách.Vím čím to je,ale nevim jak se toho zbavit.Vím,že bych měla koukat dopředu,ale nevim jak.Je mi 73.Děkuji za případnou odpověď.Děkuji

Dobrý den, odchod někoho blízkého bývá spojený se smutkem, lítostí a většinou i velkou zátěží. Není podstatné, jak je to zpětně dlouho, ale jak kvalitně odtruchlíme a dovolíme si prožít smutek, lítost nebo třeba naštvání či zlobu. Říká se, že se máme dívat dopředu, ale to jde až v okamžiku, kdy se rozloučíme a můžeme pokračovat. Proto je možná dobré nyní se zastavit, nebo se otočit a vrátit se. Vaše bolest může být (a pravděpodobně také je) psychosomatická, související právě s odchodem manžela a prázdným místem, které vzniklo. Můžete si ve svém okolí s někým o tomto popovídat nebo se obrátit na právě třeba psychologa, psychoterapeuta... někoho, kdo by nehodnotil a naopak vyslechl a pomohl?

Mgr. Klára Rudolfová

• Mám sociální fobii a strašně mě to omezuje v životě,už nevím co s tím. Nechci žít v depresích a ve strachu. Dá se to nějak léčit?

Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci byste měl/a mít bližší představu o možném postupu, době spolupráce a výsledcích. Nebo mi zavolejte a odpovím více na Vaše konkrétní otázky.

Mgr. Klára Rudolfová

• psychoterapie