Klára Rudolfová, psycholog Říčany

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

17. listopadu 1, Říčany
Psychoterapie, poradenství a mediace

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ - individuální, párová, rodinná terapie ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, so...

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

17. listopadu 1, Říčany

Psychoterapie, poradenství a mediace

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Klára je člověk na svém místě. Od začátku do konce sezení máte pocit, že se o Vás skutečně zajímá a že Vám chce pomoct. Jelikož jsme se sezeními začaly v době pandemie, nebyl problém videohovor přes Whatsapp, ani obyčejný telefonický hovor. Paní Klára byla vždy dochvilná, pečlivá a zodpovědná. Ihned jakmile promluví, spadne z Vás nervozita. Pečlivě naslouchá a vždy "vypíchne" to nejdůležitější, na co by se měl člověk zaměřit. Navíc je neskutečně sympatická, empatická a hlavně lidská. Věřím, že svou práci dělá ráda a taky to tak ve výsledku vypadá. Doporučuji!

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (Jak probíhá konzultace, Podmínky spolupráce, Odborná spolupráce s..., Lektorská činnost, REFERENCE)

K paní Kláře docházíme na párovou terapii. S partnerkou jsme se shodli, že nám vyhovuje její empatický přístup. Sezení probíhají v příjemné atmosféře a myslím, že po každé absolvované hodině byl v našem vztahu znát pozitivní efekt. Mě osobně naše společná sezení pomohla lépe naslouchat a skutečně se snažit porozumět problémům i z druhé strany. I když už se nám vcelku podařilo adresovat ty nejdůležitější problémy, tak nejspíš přijdeme zase. Funguje nám to jako taková posilovna pro vztah. Hodina vyhrazená jen tomu věnovat se věcem, ke kterým by se člověk jinak doma sám nedokopal a začnou se kupit. Děkujeme

Všem, kdo zvažujete navštívit paní Kláru Rudolfovou, jí můžu jen doporučit. Sama jsem čekala s tím navštívit odbornou pomoc asi půl roku, během kterého jsem trpěla častými úzkostmi a depresemi a měla jsem skoro pořád špatnou náladu, mi pomohla během asi 5 sezení. Bála jsem se, že se nedokážu dostatečně otevřít cizímu člověku nebo že mi bude vnucovat jejich názory, rady, na které bych já sama měla jiný názor. Paní Klára toto určitě nedělá, ptá se tak, že jí dokážete popsat, co Vás trápí a snaží se, abyste si sami přišli na to, co Vy potřebujete k tomu, aby Vám bylo lépe. Nevnucuje Vám její názory, rady dává pouze pokud se konkrétně zeptáte a vše upravuje tak, aby jste se cítili dobře a aby Vám konzultace vyhovovala. Jsem moc ráda, že jsem paní Kláru vyhledala a navštívila a myslím si, že dokáže pomoci komukoli s jakýmkoliv problémem a že by se nikdo neměl bát ji navštívit.

Paní Rudolfovou jsem kontaktoval kvůli problémům a otázkám, které se v mém životě vyskytly a se kterými jsme se nedokázal sám popasovat a potřeboval jsem pomoct nalézt odpovědi, ke kterým mě právě paní Rudolfová dovedla již během pár sezení. Velice se mi líbil přístup, kdy se nejednalo o to, že by mi řekla přesnou odpověď, co a jak mám dělat, ale díky otázkám, které mi kladla jsem si odpověď, kterou jsem hledal, ve skutečnosti našel sám.
Velice Vám ještě skrze tento komentář děkuji

Hloubka uvědomění, které mi Klára pomohla objevit, mě překvapují a pomahají mi i po ukončení sezení.

Ž

Paní Mgr. Kláru Rudolfovou jsem kontaktovala prvně kvůli synovi.
Musím přiznat, že jsem byla z první návštěvy velmi nervózní.
Ale to rázem opadlo při osobním setkání. Klára je velmi milá, přátelská a upřímná. První sezení bylo příjemné a vlastně mi velmi pomohlo si ujasnit spoustu věcí. Aktuálně řeším svůj partnerský vztah, s kterým jsem si sama nevěděla moc rady. Líbí se mi, že svými otázkami a postřehy mě navede k řešení dané situace. Jsou to skvělé metody. Občas, když se vracím ještě k nějakým situacím, tak si přesně pamatuji ty otázky a následně mé odpovědi. Velmi, mi to pomáhá si být jistá sama sebou.
Kláro, jste úžasná a moc Vám děkuji.

Paní Kláru mohu jen doporučit. Velmi milá a empatická. Není čeho se bát. Při každé návštěvě se člověk posune kousek ke svému cíli a když to "drhne" Klára Vám pomůže dobře směřovanými otázkami. Vždy se optá, kam až může zajít, takže se nemusíte bát, že by se ptala na něco, o čem se Vám zrovna nechce mluvit.
Je vždy dochvilná, prostředí příjemné a dostupnost velmi dobrá.
Přišla jsem z vlastní iniciativy a byla jsem naprosto spokojená. Doporučuji.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Jiný

Po doporučení na vyhledání psychologa od neurologa kvůli diagnostice panické ataky jsem kontaktovala paní Rudolfovou. Nejdříve bylo pro mě vůbec těžké se smířit s touto diagnózou a i s vyhledáním psychologa, měla jsem za to, že jej nepotřebuji. Před první návštěvou jsem byla nervozní, nevěděla jsem o čem budu mluvit či jak to bude probíhat. Po setkání ze mě nervozita odpadla, Klára dokázala navodit skvělou a přátelskou atmosféru, že jsem si spíš připadala, jak když sedím a povídám s dlouhodobou známou. Díky hledání odpovědí mi pomohla přijít na několik bodů, na kterých jsem začala pracovat a již po prvním setkání se mi velmi ulevilo. Na další terapie jsem se již velice těšila, protože jsem po nich cítila moc dobře a cítila jsem, že dostávám pomocnou ruku, jak s nemocí bojovat. Klára mi ukázala, jak se tomu postavit a jak najít správnou cestu v léčbě. Za její přístup a terapie jsem vděčná, protože měla velký podíl na mém uzdravování. Pochopila jsem, že mít psychologa není nic za co by se člověk měl stydět a za mě mohu jen doporučit, protože to prostě člověku uleví. Kláru velmi doporučuji a určitě se na ni ještě v budoucnu obrátím.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Problémy s dcerou

Pani Mgr. Kláru Rudolfovou jsem kontaktovala kvuli problémům s nasi dcerou (7 let). Jiz pri telefonickém rozhovoru byla pani Klára velmi milá a vstřícná, takze jsem se na setkani s ni těšila. Byli jsme pozvani s manželem a za oba dva musim konstatovat, ze pani Klára nas svými správnými otázkami dovedla k zamyšlení, co děláme/ neděláme spravne a tim si uvědomit, jak cely problem s dcerou vznikl a jak jej mame zacit resit. Ac jsem to nečekala, jiz po prvni příjemné návštěvě u pani Kláry doslo k obrovskému zlepšení problému nejen s dcerou, ale i fungování cele rodiny. Pani Kláru Rudolfovou stoprocentně doporučuji vsem, kteří resi jakýkoliv problem a zároveň ji preji dalsi spokojene klienty, jako jsme my s manželem.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

Kláru můžu jedině doporučit velmi mi pomohlo sezení s ní, díky ní jsem přišla na hodně věcí co můžu dělat jinak. Je hrozně příjemná, milá, chápavá, empatická cítila jsem se u ní velmi příjemně.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,budou to 3r co mi odešel manžel během 5měsíců.Od té doby mám problémy s bolestí vzadních půlkách.Vím čím to je,ale nevim jak se toho zbavit.Vím,že bych měla koukat dopředu,ale nevim jak.Je mi 73.Děkuji za případnou odpověď.Děkuji

Dobrý den, odchod někoho blízkého bývá spojený se smutkem, lítostí a většinou i velkou zátěží. Není podstatné, jak je to zpětně dlouho, ale jak kvalitně odtruchlíme a dovolíme si prožít smutek, lítost nebo třeba naštvání či zlobu. Říká se, že se máme dívat dopředu, ale to jde až v okamžiku, kdy se rozloučíme a můžeme pokračovat. Proto je možná dobré nyní se zastavit, nebo se otočit a vrátit se. Vaše bolest může být (a pravděpodobně také je) psychosomatická, související právě s odchodem manžela a prázdným místem, které vzniklo. Můžete si ve svém okolí s někým o tomto popovídat nebo se obrátit na právě třeba psychologa, psychoterapeuta... někoho, kdo by nehodnotil a naopak vyslechl a pomohl?

Mgr. Klára Rudolfová

• Mám sociální fobii a strašně mě to omezuje v životě,už nevím co s tím. Nechci žít v depresích a ve strachu. Dá se to nějak léčit?

Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci byste měl/a mít bližší představu o možném postupu, době spolupráce a výsledcích. Nebo mi zavolejte a odpovím více na Vaše konkrétní otázky.

• psychoterapie