Mgr.

Klára Rudolfová

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • A
  Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediaceSlužby: osobní psychoterapie

  Paní Kláru jsem navštívila s osobním problémem. Nedokázala jsem se vyrovnat s některými událostmi ve svém životě a potřebovala jsem názor nezúčastněné třetí osoby a také aby mě někdo vyslechnul. Již po první návštěvě se mi udělalo lépe a na další sezení jsem šla s tím že se mé problémy řeší a cítím se mnohem a mnohem lépe. S paní Klárou sezení probíhalo ve velmi příjemném duchu a cítila jsem se v její přítomnosti velice příjemně. Paní Kláru můžu jen doporučit je velmi empatická. V případě že bych ještě nikdy potřebovala pomocí určitě se na ní znovu obrátím.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • ◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ
   - individuální, párová, rodinná terapie
   ◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ
   - ZAPSANÁ MEDIÁTORKA - rodinné spory, sousedské spory, spory o majetek
   ◾RODIČOVSKÁ PORADNA, pomoc pro vaše děti
   - výchovné poradenství, vzdělávací problémy
   ◾Poradenství v těžkých životních situacích
   ◾Arteterapie
   - zážitková kresba a malba
   ◾Koučink
   - osobní a pracovní
   ◾ Supervize
   ◾Poradce pro pozůstalé
   terapie zármutku, doprovázení při/po ztrátě

   HLEDÁNÍ ODPOVĚDÍ ZAČÍNÁ POLOŽENÍM SPRÁVNÉ OTÁZKY.

  Specializace

  • psychoterapie

  Služby

  Psychoterapie, poradenství a mediace

  17. listopadu 1, 251 01 Říčany, středočeský

  Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (jak probíhá konzultace, podmínky spolupráce, odborná spolupráce s..., lektorská činnost, reference)

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Klára Rudolfová
  Klára Rudolfová
  Psycholog, Psychoterapeut
  Říčany
  Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci… Více

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  53 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • A
   Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediaceSlužby: osobní psychoterapie

   Paní Kláru jsem navštívila s osobním problémem. Nedokázala jsem se vyrovnat s některými událostmi ve svém životě a potřebovala jsem názor nezúčastněné třetí osoby a také aby mě někdo vyslechnul. Již po první návštěvě se mi udělalo lépe a na další sezení jsem šla s tím že se mé problémy řeší a cítím se mnohem a mnohem lépe. S paní Klárou sezení probíhalo ve velmi příjemném duchu a cítila jsem se v její přítomnosti velice příjemně. Paní Kláru můžu jen doporučit je velmi empatická. V případě že bych ještě nikdy potřebovala pomocí určitě se na ní znovu obrátím.

  • D
   Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

   Kláru jsem poprvé kontaktovala v době, kdy jsem se cítila hodně špatně a i tak pro mě bylo těžké se k tomu odhodlat a říct si o pomoc. Klára byla od začátku velmi profesionální, podpůrná a hned jsem věděla, že to bylo dobré rozhodnutí.
   Na prvním sezení jsem získala veškeré informace o tom, co mě čeká, jak setkání budou probíhat, takže ze mě opadl veškerý stres. Je pro mě obecně těžké mluvit o svých problémech a intuitivně jsem měla strach se pouštět do větší hloubky, ale díky tomu, jakou Klára dokáže navodit atmosféru a velmi dobře odhadnout, jak se cítím, jde to sezení od sezení lépe a přirozeněji.
   Bylo pro mě důležité, abych lépe pochopila zdroje mých nejistot a nesnází a naučila se s nimi pracovat ve svůj prospěch. Myslím, že i díky tomu, že pro Kláru je velmi důležité, aby sezení byla pro klienta užitečná, se to skutečně daří.
   Na terapii chodím necelý rok, a po každém sezení se cítím silnější a šťastnější. Děkuji za skvělé vedení a mohu velmi doporučit jejií služby.

  • K

   Na sezení s paní Klárou jsem šla, i když se mezitím mé problémy již pomalu začínaly řešit, ale moc jsem se na ni těšila. Byla již od začátku (od prvního telefonickém objednání) velmi příjemná a vyšla mi maximálně vstříc. I po jednom sezení mi velmi pomohla, výstižnými otázkami mi pomohla s ujasněním pro mě důležitých věcí, kterých jsem si předtím nebyla tolik vědoma, a teď pro mě budou modlou, která mi bude pomáhat již po celý život, abych si vždy uvědomila, co je pro mě důležité, a abych se už neztrácela. Prostředí, ve kterém probíhají konzultace, je velice příjemné a možná až domácí a během sezení jsem měla spíš pocit, že si povídám se svou dlouholetou kamarádkou. Jsem nadmíru spokojená, konzultace mi přinesla více než jsem očekávala. Ještě jednou Vám za vše moc děkuji :-)

  • I
   Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace

   Na konzultace s paní Klárou jsem většinou přicházela bez energie a odcházela plná chuti do změn a nápadů na to, jak věci dělat jinak. Doslova narovnaná v zádech a namotivovaná. Byla to ale motivace, která vycházela ze mne díky trefným otázkám a podpoře paní Kláry a tak nevyprchala ani po čase. Návštěvy v krásném a příjemném prostředí, kde jsem se mohla okamžitě uvolnit a mluvit o čemkoliv nebo se beze studu doslova rozbrečet. Paní Klára na mě působila jako silná osobnost, která se nezalekne žádného těžkého tématu, slz nebo emocí či složitých myšlenek, jak bych se obávala. Cítila jsem od ní podporu a opravdový zájem o to, co říkám a co prožívám. Bylo vidět, že jí opravdu záleží na tom, abych se v životě posunula ke spokojenosti. Nenechala mě dlouho se potácet v tom, že nevím, jak dál a hned mě směrovala výbornými otázkami k hodně důležitým uvědoměním. Moje častá věta na našich setkáních byla: "aha, to mě nenapadlo" :)) Děkuji moc za Váš čas i energii!

  • M
   Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediaceSlužby: stres, vztek, negativismus

   Sezení s paní Rudolfovou bylo pro mě přínosné, někdy stačí položit základní otázku "jak se máte?" a celé sezení jsme si ji procházely, nakonec jsme našly spoustu zásadních změn, které se v mém životě staly a přitom jsem prvně na otázku odpověděla "dobře.." Paní Rudolfová mě naučila zbavit se vzteku (elementu, který ho ve mě vytvářel), připomněla mi, jaká jsem byla dříve a jaká chci být v budoucnosti, pomohla mi najít směr cesty k optimismu a lepšímu životu bez vzteku, stresu a negativismu. Děkuji, Klárko, pomohla jste mi být lepší osobností a za to, jsem Vám nesmírně vděčná. Vážím si Vašeho profesionálního přístupu a energie, kterou do sezení vkládáte.

  • Na pání Kláru jsem se obrátila s problémem mé 13 leté dcery a hned při první návštěvě si mou dceru získala a na další návštěvu se dcera těšila.Dcera s Klárou problém pojmenovaly a postupně se ho zbavujeme pani Kláře chceme moc poděkovat a určitě její pomoc ostatním doporučit.

  • T

   Jako manželský pár jsme hledali pomoc v manželské krizi. Podle zdejších komentářů jsme usoudili, že paní doktorka je úžasná. Bohužel jsme zklamaní. I po nemálo sezeních, za které jsme zaplatili tisíce korun, jsme se moc neposunuli a pomoc nám přišla poměrně amatérská. Možná jsme si nesedli ani intelektuálně (oba jsme vysokoškoláci) a lidsky. Chápeme, že pro někoho, kdo má velké psychické problémy je úžasné už to, že ho někdo vyslechne a může se někomu svěřit a problém s ním probrat. Na to je paní doktorka asi vhodná. Ale pomoc s nějakým věcným řešením, jsme se i přes mnoho schůzek nedočkali. Pak jsme terapii ukončili a našli si jiného psychoterapeuta a u něho jsme teprve viděli, jak se to má dělat a který nás nejen vyslechl, ale i pomohl konkrétními radami a postupy. Manželství nám snad zachránil. :-)

  • K

   Díky paní Kláře jsem mohla po letech vysadit antidepresiva a být opět šťastná. Čekáme s přítelem rodinu a já jsem ji vděčná za její pomoc a profesionalitu.

  • Paní Kláru Rudolfovou mohu jen doporučit, má opravdu zájem, naslouchá a pomůže pojmenovat problém, neříká, co máte a nemáte dělat, jen vás vede tou správnou cestou.

  • Paní Rudolfovou mohu vřele doporučit. Každý problém rozebere do hloubky a z věcí, které mě připadají nepodstatné dokáže vyvodit příčinu a řešení. Vždy od ní odjíždím plná nadšení z lepších zítřků.