Umístění: TANA oční klinika, s.r.o. Operace horních víček

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná, a je to skutečný profesionál a odborník. G centrum pracoviště je místo, kde se budete cítit velmi dobře, ctí soukromí každého pacienta.
Se zákrokem jsem byla velmi spokojená, o všem jsem byla předem informována, o každém kroku, vůbec to nebolelo, výsledek je k mé naprosté spokojenosti. Mohu skutečně doporučit všem.

I. P. Pavlova 6, Olomouc
Oční klinika FN Olomouc (mapa)

Umístění: TANA oční klinika, s.r.o. Operace horních víček

Mám s paní primářkou velmi dobré zkušenosti.Sama mě operovala.A ještě bude.Je milá,ochotná,sympatická a své práci rozumí.Už se na paní primářku těším Iveta kameníková

Velmi šikovná lékařka

Naprosto výborná paní doktorka. Milá a ochotná. Specialistka na pravém místě. Mohu jen doporučit.

Velmi šikovná lékařka