Klára Cais Kučerová, zubař Praha

MUDr. Klára Cais Kučerová

Zubař Více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 800 kč

od 1 000 kč

od 500 kč

500 Kč

Názory

Umístění: my DENT cz, s.r.o. mikroskopické zubní ošetření

Paní doktorka je perfektní profesionál s lidským přístupem. Chodím k ní již několik let a byla jsem vždy spokojena s preventivní péči i s případným ošetřením a zákroky, při kterých využívá vždy nejmodernější řešenía techniku. Díky tomu nejsou zuby problém.

Umístění: my DENT cz, s.r.o. mikroskopické zubní ošetření

Bezpochybne nejlepší stomatochirurg, kterého jsem poznala.Profesionalni, empaticka a velmi sikovna paní doktorka.Nemenila bych a jsem stastna, ze k Paní doktorce již rok chodím.Doporucuji všem

Umístění: my DENT cz, s.r.o.

Doktorku Kučerovou navštěvuji již několik let. Její profesionální a zároveň přátelský přístup dělají z její ordinace místo, kde strach ze zubaře mizí.

Umístění: my DENT cz, s.r.o. ošetření zubních kanálků

Definitivně jedna z nejlepších zubních lékařek, které jsem zažila a to jsem jich já a moje zuby, zažila celkem dost. Dostala jsem se k ní před pár lety a už bych jinam chodit nechtěla. Stala se naší rodinou zubařkou. Je pečlivá, jemná, citlivá, má smysl pro estetiku a hlavně, všechny zuby mám díky ní v pořádku a návštěvu zubaře nepovažuji za nic tramatizujícího!!!!

Umístění: my DENT cz, s.r.o. implantáty, preventivni prohlidka

V zubni ordinaci MyDent se mi vzdy dostane prvotridni pece a mily pristup recepcnich, sestricek a zejmena pani doktorky me zcela zbavil strachu z navstevy zubniho lekare. Ordinace je perfektne vybavena a vzdy se mi dostane skvele pece, vse je mi vysvetleno a odchazim spokojena. Pani doktorky je mila, profesionalni a precizni a k jinemu zubari bych jiz nesla.

Umístění: my DENT cz, s.r.o. preventivní prohlídky

Velmi mily a profesionalni pristup. Pani doktorka vse podrobne vysvetli a ukaze, coz povazuji za velmi dulezite. Vybaveni a techniky jsou prvotridni! Muzu vsem jen doporucit. A tesim se na dalsi prohlidku.

Je výborná, nedělá chyby, problémy řeší se 100% úspěchem. Působí i sympaticky jako člověk.

one of many dentists i visited - definitively number 1 (great care, good planning, nice to deal with)

Milá paní doktorka, která mluví výborně anglicky. Přijímá kromě dospělých také dětské pacienty, kteří ji milují

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den, nové pacienty přijímáme.
    V případě zájmu Vás i manžela paní recepční rády objednají na nejbližší možný termín:-)
    S přáním krásného dne, my DENT

MUDr. Klára Cais Kučerová

• Pohyblivost zubů