Kateřina Wichrová, zubař Havířov

MUDr. Kateřina Wichrová

Zubař

Dlouhá tř. 83/1134, Havířov
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Tato doktorka je dost špatná volba! Pacientovi který má pokročilou paradentozu, navrhuje můstky!Samozřejmě ty jsou pěkně drahé! Navíc zbytečné a nedržely by mu-neměly by na čem!!Tomu říkám LOGIKA! Já jsem zvyklý na lékaře, se kterým se dá normálně komunikovat. A ne na věčně nabroušenou rádoby dámu, které v ordinaci prostě překážíte. Došla mi trpělivost, tak jsem se přepsal k jinému a opravdu schopnému zubaři, který mi ted po této neschopné zubařce spravuje všechny zuby, a během měsíce mi spravil asi 4zuby včetně všech kazů které našel, a které nebyla schopna najít a spravit tato doktorka! Prostě tahle zubařka umí akorát všecko z.d.u.p.a.t. Nemá zájem o pacienta, takže zbývá jen vyměnit za jiného lékaře. V novém středisku na Podlesí je přeregistrovana většina bývalých pacientů právě od této doktorky.

Velmi příjemná zubařka, pečlivá a důsledná, má hezký přístup k dětem, není co dodat :)

Milá, pečlivá, profesionální. Není co dodat. Vždy má dobrou náladu. V případě problémů nabídne všechny dostupné alternativy, uvede pro i proti. Ordinaci má dobře vybavenou. Její práce je vždy kvalitně odvedená.

Naprostá spokojenost. Je pečlivá, profesionální a příjemná,vždy dobře naladěná, nezanedbává péči.

šetrná,kvalitní zubařka

Perfektní, profesionální, příjemná. Není co dodat.

Je to opravdu skvělá lékařka a svým chováním a přístupem nám vždy zpříjemní vyšetření.

jsem maximalne spokojena doporucuji

Tuto stomatoložku doporučuji, je vstřícná, ochotná...