Kateřina Štichhauerová, pediatr Pardubice

MUDr. Kateřina Štichhauerová

Uložit

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Kostelíčka 1335, Pardubice
Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Jiný

Tuto ordinaci mohu jen doporučit :) pani doktorka je velice milá, pečlivá, vždy poradí a zatím pomohla s každým zdravotním problémem mých dětí. Funguje i na emailu a telefonu, co mně naprosto vyhovuje. Pani sestřička je taky skvělá, milá a dá se s ní v pohodě domluvit.
Vřele doporučuji :)


P

Zajímalo by mě, zda paní doktorka vychází vstříc i třeba homeopatikám a nerve dětem hned antibiotika jako spoustu dalších doktorů. děkuji za odpověd.


M

Ano paní doktorka je super a snad jediný lékař ke kterému se těším. Jen by mě zajímalo proč ti co klikaly záporně taky nenapíší názor.Asi jsou to sraby. My jsme moc spokojení celá rodina.


velice kvalifikovaná paní doktorka, milý přístup, odbornost,dokáže poradit, hledá příčiny,ochotná poskytovat informace i mimo pracovní dobu. Velkou pochvalu má i sestřička.


zde je odkaz na p. doktorku-má moc hezky udělané www stránky.... http://www.detskylekar-stichhauerova.cz/


Já nevím co se komu nezdá, Tahle doktorka je prostě nejlepší!!! Takovou ochotu jen tak nenajdete! Já si rozhodně nemůžu stěžovat.


V Pardubicích velmi oblíbená, velice dobře odborně vybavená, milá, příjemná k dětem, vždy ochotná pomoci a poradit. Ordinace i sesřička také budí velmi příjemný dojem. Super mladá lékařka, jen více takových!!!


Velmi milá,vstřícná,ochotná jak paní doktorka,tak sestřička. Vždy mají dobrou náladu a těší se na každého,kdo vstoupí. Vysvětlí,poradí a můžeme jí kontaktovat s problémem mailem i smskou kdykoli. Doporučuji ostatním, my jsme spokojeni velmi.


Ověřeny pacient

Paní doktorku můžeme jen a jen doporučit, je velice ochotná, milá a opravdu nám vždy dobře poradí a pomůže. David a Kuba


Ochotna, mila, starostliva. super


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti