Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Velmi pečlivá,příjemná.Je vidět,že má zájem o pacienta.

Paní doktorka Stehlíková z Náchoda je.. a teď napiš jaká, když neznám jinou. Tak podle mého, řekl bych, že je velmi dobrá a doporučuji všem kdož jsou žádoucí. Setřička je generál, jinak to nejde v tom mumraji.

Velmi příjemná a milá paní doktorka,která je opravdu na svém místě.Strašně moc mi pomohla a velmi ji za to děkuji.Díky paní doktorce ještě chodím a těším se ze života.Mělo by být více takových lékařů kde se můžete se svými problémy svěřit.Za její ochotu a pečlivost ji ještě jednou děkuji.Chválím a doporučuji.

Před lety jsem potřebovala vyšetření neurologa a protože všichni lékaři mají dlouhé objednací termíny a paní doktorka Stehlíková měla a má i vyhrazené dny v týdnu, kdy si můžete návštěvu ordinace "vysedět", bylo rozhodnuto. Byl šťastný výběr. Dostala jsem odpovědi na všechny otázky, co se týče mých problémů a srozumitelné rady, jak zmenšit moje zdravotní problémy na minimum. Také už vím, čeho se mám vyvarovat a jak se mám ke svému tělu chovat, abych si udržela určitou kvalitu života.
Sestřička je na první pohled trochu přísnější, ale to je nutné. Všichni chtějí jít hned na řadu, přijdou akutní případy, maminky s dětmi, opravdu velmi staří lidé, ti co spěchají do práce ap. a všichni mají "jen"....., někdo musí do všecho vnést nějaký řád, ne?

S péčí jsem spokojená a tak návštěvu ordinace mohu jen doporučit.

Příjemná,ochotná,snaží se pomoci a poradi. Jinak objednávací doba ZOUFALE A NEKONEČNĚ DLOUHÁ,sestra = generál...

Milá,paní doktorka,velmi příjemná,trpělivá,nic nezanedbá,vše vysvětlí,opravdu chválím.Jen škoda,že takových lékařů není více,hodně mi pomohla,děkuji.

Paní doktorka je výborná, milá k pacientům, věnuje jim spoustu času. Jen sestra je hrozná. Dělá jí jen ostudu. Osobní přístup a telefonické hovory jsou katastrofa! PS. jednou mi dokonce ztratila kartičku pojišťovny a ještě mi za to vynadala. Kartička se našla v kartě jiného pacienta, ale sestra slovo jako "omluva" nezná!

Paní Dr.Stehlíkovou hodnotím velmi dobře za její přístup a odbornost.Odhalila mi onemocnění
Parkinsonovou chorobou už v počátku,když jsem ještě netušil,co se se mnou děje a proto užívám minimální dávky léků a udržuji se v nezhoršujícím se stvu.Její vlídné zacházení
je neskutečné.Velice jí děkuji!
Jarys

Supr paní doktorka perfektní přístup.

Milá,příjemná,lékařka jak má být.Chodím k ní hodně let a nikdy se mi nestalo,že by léčení nebo prohlídku chtěla uspěchat, vzhledem k přímo přecpané ordinaci.Zamýšlí se nad pacientem a je velmi pečlivá.Chválím a děkuji.