Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Neuvěřitelné!! Na dovolené jsem si hnul zády, nemohl jsem pořádně chodit, hýbat se, telefon v ordinaci nikdo nezvedal abych se objednal dopředu, tak jsem po návratu hned v pondělí v 6:45 čekal u ordinace. Přišla sestra a na dotaz jestli jsem objednán mě slušně řečeno vyhodila, že mají 15 min. na pacienta a mají plno, že mám jít do nemocnice!!! Supr pomoc člověku, který má problém, hlavně že zdraví objednaní mají volný vstup. Je to vlastně porušení lékařské etiky, odmítnout pacienta, který má vážný problém. Je mi z toho zle, jak se dokáže sestra zachovat k pacientovi, který má zdravotní problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi pečlivá,příjemná.Je vidět,že má zájem o pacienta.

Paní doktorka Stehlíková z Náchoda je.. a teď napiš jaká, když neznám jinou. Tak podle mého, řekl bych, že je velmi dobrá a doporučuji všem kdož jsou žádoucí. Setřička je generál, jinak to nejde v tom mumraji.


B

Velmi příjemná a milá paní doktorka,která je opravdu na svém místě.Strašně moc mi pomohla a velmi ji za to děkuji.Díky paní doktorce ještě chodím a těším se ze života.Mělo by být více takových lékařů kde se můžete se svými problémy svěřit.Za její ochotu a pečlivost ji ještě jednou děkuji.Chválím a doporučuji.


V

Před lety jsem potřebovala vyšetření neurologa a protože všichni lékaři mají dlouhé objednací termíny a paní doktorka Stehlíková měla a má i vyhrazené dny v týdnu, kdy si můžete návštěvu ordinace "vysedět", bylo rozhodnuto. Byl šťastný výběr. Dostala jsem odpovědi na všechny otázky, co se týče mých problémů a srozumitelné rady, jak zmenšit moje zdravotní problémy na minimum. Také už vím, čeho se mám vyvarovat a jak se mám ke svému tělu chovat, abych si udržela určitou kvalitu života.
Sestřička je na první pohled trochu přísnější, ale to je nutné. Všichni chtějí jít hned na řadu, přijdou akutní případy, maminky s dětmi, opravdu velmi staří lidé, ti co spěchají do práce ap. a všichni mají "jen"....., někdo musí do všecho vnést nějaký řád, ne?

S péčí jsem spokojená a tak návštěvu ordinace mohu jen doporučit.


M

Příjemná,ochotná,snaží se pomoci a poradi. Jinak objednávací doba ZOUFALE A NEKONEČNĚ DLOUHÁ,sestra = generál...


I

Milá,paní doktorka,velmi příjemná,trpělivá,nic nezanedbá,vše vysvětlí,opravdu chválím.Jen škoda,že takových lékařů není více,hodně mi pomohla,děkuji.


E

Paní doktorka je výborná, milá k pacientům, věnuje jim spoustu času. Jen sestra je hrozná. Dělá jí jen ostudu. Osobní přístup a telefonické hovory jsou katastrofa! PS. jednou mi dokonce ztratila kartičku pojišťovny a ještě mi za to vynadala. Kartička se našla v kartě jiného pacienta, ale sestra slovo jako "omluva" nezná!


J

Paní Dr.Stehlíkovou hodnotím velmi dobře za její přístup a odbornost.Odhalila mi onemocnění
Parkinsonovou chorobou už v počátku,když jsem ještě netušil,co se se mnou děje a proto užívám minimální dávky léků a udržuji se v nezhoršujícím se stvu.Její vlídné zacházení
je neskutečné.Velice jí děkuji!
Jarys


J

Supr paní doktorka perfektní přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu