Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je úžasný člověk na správném místě a skutečný profesionál. Mockrát děkuji za její milý a laskavý přístup a za ochotu pacientovi vše podrobně vysvětlit. S výsledky laserové operace (odstranění dioptrií a astigmatismu) jsem nadmíru spokojena. Vážím si všech pracovníků na oční klinice Tana, protože se zde díky nim pacient od první chvíle cítí velmi komfortně - a to i během samotné operace. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla právě pro tuto kliniku a ještě jednou moc děkuji paní doktorce Špačkové.

Stručně bych řekla, že dr. Špačková je ta nejhodnější a nejstarostlivější lékařka jakou znám. Milá, pečlivá, velmi profesionální. Byla jsem u ní na laserové operaci očí a výsledek si nemůžu vynachválit. Vždy vše skvěle vysvětlí, takže i lidé jako já, kteří se dost bojí operací, můžou být v klidu.

Paní doktorka působí profesionálně i se tak chová.vysvětlí, poradí.Tana centrum krásné prostředí, za mě spokojenost!

Super paní doktorka. Pro všechny lékaře vzor!!!! A ještě k tomu krásná žena- to už chybí krůček k dokonalosti. Děkuji za oči i když vím, že to nebyla jen její práce. Děkuji vám všem lékařům z TANY OLOMOUC.

Je dokonalá !!! Našim dětem zachránila zrak ve svém volném čase!!! Perfektní přístup, velice milá, chápavá a ochotná. Moc děkujeme!!!

Výborná dětská oční lékařka, milá, pečlivá,znalá, vnímavá. K dětem má krásný přístup, pomůže, poradí. Velmi ochotná. Naší dceři velmi pomohla. Po hrozných zkušenostech s přístupem jiných dětských očních lékařů je to doslava zázrak mezi očními lékaři.