Praktický lékař pro dospělé
Marie Majerové 1804, Sokolov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

Paní doktorka je milá, hodná a vždy mi vyjde vstrict.Clovek na správnem miste. Sestricka je také v pohodě..Asi mam stesti, ale vždy cekam chvili a jdu hned na radu...Chodí k ni i muj tatínek a je max.spokojen.

Nemohu říct o paní doktorce nic špatného, vždy mi pomohla a jen svou chybou jsem o ni přišla, ale je pravda, že jsem prosila, aby mne vzala zpět a docela arogantním způsobem mě sestra vyhodila v podstatě mi zabouchla dveře před nosem.

K p.doktorce jsem šla,když měla ta má dovolenou.Chovala se arogantně a necitlivě.
Rozhodně nedoporučuju!!!

Věčně přeplněná čekárna důchodci, lékařka přijde po osmé vezme dva tři pacienty a hned je pauza na cigárko, před desátou znovu, potom svačina a po ní pokračují pauzy na cigárko (ordinace zahulená), do toho dva tři dealeři a máte program na celé dopoledne a půl dvanácté Vám oznámí, že už Vás nevezme ať přijdete zítra. Jsou to max. 2-2,5hod. pracovní doby - to už je vrchol arogance a ignorance pacientů. Když už na řadu přijdete máte neustále dojem, že lékařku obtěžujete. Opravdová hrůza, to že jinde je to ještě horší .... je to možné, vypovídá to o kvalitě lékařů na Sokolovsku

Byl jsem u paní doktorky Škulavíkový pouze dvakrát,ale byl jsem spokojen až moc má pěkné vystupování a paní Sestřička je velmi ochotná můj názor je: Jsou velmi ochotný a chodím k paní doktorce velmi rád,kdyby mě něco bolelo či trápilo a měl bych si vybrat mezi Nemocnicí a paní doktorkou Škulavíkovou tak volím paní doktorku :)

Skočte si vy všichni co tady kritizujete do Sokolovské nemocnice na chirurgii za mudr Karovem.........Až tam poznáte co je to za šmejda dr.A ne tady kritizovat.Asi,když to tam dlouho trvá tak to asi svědčí o tom,že se zřejmě pacientovi věnuje.....Nemyslíte!!!!!!!!!!.Vy co čekáte je na recept tak si máte zavolat a odpo si proto přijít........Já si na paní dr.ani sestřičku nemůžu stěžovat slovem.Jen co moje děti opustí dětskýho lékaře,doufám že pro ně najdu volné místo u paní doktorky.Nebo si zkuste navštívit jiný dr.a uvidíte,že ještě by jste se rádi vrátili....

Paní doktorka je velmi hodná :)

K paní ,,doktorce,, bych nešla ani omylem. Naštěstí jsem od ní odešla a mám svatej klid!!!! Mé známé, které je 66let a neustále trpí bolestí hlavy a migrénami, které má 4x do týdne, kdy nemůže nic, jenom leží. Tak když s tím šla k ,,lékařce,, tak jí řekla, že prej to je věkem. Žádná prohlídka, žádné vyšetření!!!! Tohle je nehorázná drzost, prej věkem!!!!! Měli by jí sebrat diplom a licenci! A to co tady píší ostatní, ano, čekárna neustále přeplnění důchodcema!!!! Pracující člověk si tam jde ráno před prací jen pro recept a musí čekat dvě hodiny než si nějaký důchodce pokecá s doktorkou. Jo asi jsou důchodci její oblíbenci.

MUDr. K. Škulavíková je svědomitá lékařka, ale všechen dobrý pocit a důvěrné jednání pacienta a lékaře silně kazí a dá se říct pobuřuje pacienty přítomností nepříjemné sestry, která dělá dojem, že ona je ta hlavní s posledním slovem a úsudkem i když někdy nepromluví,ale její pohledy a vzdechy a dá se říct i obličeje, otáčení očí v sloup ...přivádějí pacienta do velmi nepříjené situace a málo kdy lékaři řekne co ho bolí a s čím by potřeboval pomoct a poradit. Neustálá přítomnost a bezprostřední blízkost sestry u lékařky vede pacienty k nedůvěře a nenávisti sestry a lékařku tím uvádí do pozice slabošky, která se bez takové dračice neobejde. Nevím jestli ji má jako hlídacího pidbula, nebo jako odpuzovač pacientů, kterých je stále víc než dost. Divím se lékařce jak ji může trpět u sebe, vždyť je tolik příjemných sester, které nemaji místo a takvého teplého místečka by si vážily.

Dobrý den
to co čtu , dá se říc jen zírám.Nechápu jak si může někdo dovolit nařknout p. doktorku co se týká alkoholu to už je přinejmenším drzost.Chodím k paní doktorce již dlouho a nikdy jsem se s něčím takovím ani v náznaku nesetkala. Ohledně infarktů pokud si dotyční přímo nepostěžuje na bolest bohužel,přechozený infart poznáte leda po řádně na přístroji a pod. né očima to by musila být superman. Obezita je problém a povinost paní doktorky je Vás na ní upozornit kort jestli se tam sotva připlazíte a funíte jak sentinel s tím jak Vás bolí klouby a pod.tak základ je zhubnout. Pokud má pacient problém tak vždy se snaží vše vyřešit.To že se jen neusmívá a má toho včetně sestry dost se jím nedivím stálé klepání na dveře, celý den poslouchání problémů,tak se proberte to se musí člověk obrnit a když koukám na ty kyselé oblyčeje v čekárně no skuste se usmívat.Pokud nemocnej opravdu nemůže a poprosí že je nutná náštěva tak přijede a to vým z vlastní zkušenosti.Díky za ní a setřičku když jsem byla dost na dně(tak mě podpořily),komu se u nich nelíbí tak se seberte a jděte jinam. Já jsem s nima spokojená Štěpána