MUDr. Kateřina Lejhancová
Sladkovského 2617, Pardubice I, Pardubice

Umístění: MUDr. Kateřina Lejhancová Jiný

Paní doktorka je výborná. Zbytečně nestresuje, na druhou stranu nic nepodceňuje. Nikomu nic nenutí, vysvětlí možnosti, nechá rozhodnout (např. očkování). Nám vždy dobře poradila. Když nás ve školce stresovali kvůli podezření na dysfázii, tak nám na něj koukla a říká "je v pořádku, prostě je jen svůj a potřebuje více času". Syn ze všech problémů nakonec vyrostl, byli jsme rádi, že nás tehdy uklidnila...

Umístění: MUDr. Kateřina Lejhancová Jiný

Chodím k ní od doby, kdy v ordinaci vystřídala předešlou doktorku a nikdy jsem nenašel jediný důvod, proč bych si na ni měl stěžovat. Vždy když mě něco sužovalo, tak mi s ochotou pomohla.

Umístění: MUDr. Kateřina Lejhancová Jiný

s paní doktorkou jsme, bohužel, dlouhodobě nespokojeni. Chybí ji empatie, vstřícnost..a na deti je zbytečně přísná.

Umístění: MUDr. Kateřina Lejhancová nemoc

Nedoporučuji.Paní doktorka je dobrá v případě, že je dítě pouze nachlazené nebo má chřipku.Pokud ale nemoc přetrvává, nebo se jedná o něco vážného, nepomůže.I po třech týdnech a tudíž třetí návštěvě, kdy měl syn teploty řekla, že je to jen viroza.Nedělá CRP, odběry, stěry, nepošle Vás ke specialistovi.Doporučuje vždy volně prodejné léky, které jen mění, nepomáhají, jen stojí peníze.

Umístění: MUDr. Kateřina Lejhancová Nemoc

Opět jsem se dnes utvrdila v tom, že paní doktorka je doktorka s velkým D. Jediná dětská lékařka (se kterou jsem se za své mateřství setkala), která nenutí a vlastně ani nedoporučuje přípravky z letáčků a podobně. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že bych od ní odcházela s rozpaky nebo s tím, že si nejsem úplně jistá. Vždycky vše pečlivě vyšetří, vysvětlí a i když má plnou čekárnu nemocných (jako momentálně teď v chřipkové epidemii), tak není nervozní a nespěchá. Zároveň jsem nikdy v čekárně nečekala déle, jak 20 minut!!!
Být takových lékařů víc, pak je to zdravotnictví na jiné úrovni.
Za mě a mé děti paní doktorku jen doporučuji!!! Samozřejmě nesmím zapomenout na skvělou sestřičku, která (i když v akutních stavech panikařím jako matka) mě vždy uklidní.