MDDr. Kateřina Jeřábková (Špinarová)

Zubař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Umístění: J - dental, s.r.o. Jiný

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Přešla jsem k ní s oběma dětmi, které měli strach ze zubařů. Přistupuje k dětem empaticky a netlačí na ně, vše vysvětlí. Za mě top!

přikláním se z vlastní zkušenosti ke kladným ohlasům, doplˇnuji, že hlavně dokáže malé děti zbavit fobie ze zubních doktorů!!!!

I já vám píši z vlastní zkušenosti a chci popřít předešlý odkaz, protože je úplně pomýlený.Já jsem s paní doktorkou velice spokojený.Její práce je vždy rychlá, bezbolestná a naprosto precizní.Navíc vše krásně vysvětlí a je velice milá.Je to nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy měl, neměnil bych.

Píši Vám z vlastní zkušenosti a varuji před vstupem k paní doktorce. K zamyšlení dávám svoji úvahu resp. zkušenost. Pročpak mám paní doktorka na dveřích napsáno trvale přijímáme nové pacienty, když v současné době je nedostatek zubařů? Odpověď se Vám dostane po několika návštěvách, sami pochopíte.. Prostředí ordinace je nové až nebývale okázalé, tzn. po pár krocích za dveřmi Vás přivítá recepční příjemným vystupováním, jež má za úkol nově zaregistrované pacienty posouvat na místo těch, kteří po několika návštěvách už nikdy nepřijdou – vše jim doklapne a odmítnou nad rámec pojišťovny všechen ten luxus doplácet. Zubařka je mladá, milá s perfektní znalostí teorie, praxe ovšem pokulhává. Běžny zákrok jí trvá skoro jednu hodinu a to nemusí jít vždy o závažný problém co se týče zubů, skoro vše se dělá v leže..Během zákroku paní doktorka sdělí sestře kód plomby,aby pak u placení bylo už předem jasno..zuby, které ošetřuje, dělá takovým způsobem,aby jste mohl přijít znovu, i když by to daný úkon nevyžadoval dle informací od ostatních lékařů. Přeji všem pacientům, aby měli větší štěstí při výběru dobrého lékaře a nebyly jen loutkami ..Vím,že je to těžké sehnat v dnešní době volného lékaře, když Vás nechtějí nikde přijmout..

Jedním slovem odbornice na svém místě:-)
A hlavně dokáže člověka zbavit fobie ze zubních doktorů!!!!

jednoduše skvělá zubařka