Adresa

GYMAT s.r.o.
Školní 146, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: GYMAT s.r.o. Jiný

Milá, příjemná, usměvavá doktorka, ze které nemám vůbec strach. Vše výborně vysvětlí, dá se s ní skvěle mluvit. Sestřičky také velice milé. Nemohu si na nic stěžovat a všem pacientkám vřele doporučuji!

M
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, vstřícná, usměvavá s profesionalnim přístupem. Vše vysvětlí, dá varianty řešení. Moc chválím a doporučuji.... :)

Ověřený profil

Vynikající paní doktorka, mám ji hrozně ráda a nedám na ní dopustit. Je pečlivá a velmi příjemná. Je jemná a vyšetření dělá daleko širší než bylo dříve. Již bych neměnila. Je vzorem pro mnoho lékařů.


Ověřený profil

Mohu jedině doporučit. Přestěhovala jsem se z Pardubic kde jsem mela vždy gynekologa. Musím říct že přístup paní doktorky je velice vstřícný, milý a ohleduplný a peclivy. Ten kdo tu píše o náladovosti asi opravdu nepříjemného a náladového člověka nezazil. Navíc doktorka bez ptani vyšetřuje i prsa což dělá málo kdo. Jediné co mi zde chybí je screaning, na který jsem v Pardubicích byla zvyklá, ale raději se bez něj obejdu než se registrovat např do Ravaku k extrémně nepříjemné lékařce. Ráda si na dodatečné vyšetření zajdu jinam. Paní doktorku Holeckovou bych neměnila.


T
Ověřený profil

Tak za mě mohu říct, že je paní doktorka naprosto úžasná! Strašně milá, ochotná, pečlivá, udělala mi vyšetření, které mi nikdy žádný jiný gynekolog neudělal, vše podrobně vysvětlila, pomohla, poradila, odcházela jsem s úžasným pocitem. Více takových lidí!


H
Ověřený profil

Za mě tedy paní doktorku nedoporučuji.Jsem s ní velice nespokojená a už hledám jiného lékaře.Paní dokotorka nebývá moc příjemná,navíc pořádně nic nevysvětlí,když se jí člověk na něco zeptá odpoví mu jen na to co ona chce,navíc ve všem hledá to nejhorší místo empatie v určitých situacích se chová tak že člověk je díky ní úplně nešťastný a ustrašený,úplně jí chybí citlivé jednání,navíc diagnozy chybné,bolestivé vyšetření...co víc dodat,za mě důrazně nedoporučujui..lituju že jsem k ní vůbec začala chodit...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Celé osazenstvo ambulance je radost navštívit. Vždy se zde se sestřičkami zasměji a odcházím nabitá na max. a paní doktorka je prostě skvělá.


K
Ověřený profil

Překvapují mě zde milé komentáře na MUDr. Holečkovou, já u ní byla od odchodu MUDr. Matouška jednou a z vyšetření jsem měla nepříjemný pocit. Ráda bych se k ní vrátila, pokud by se jednalo jen o nějaký "úlet". Paní doktorka tenkrát neměla příliš chuť řešit můj problém, jako by neměla čas se o tom bavit a slyšet moje otázky a názor. To možná bylo následkem toho, že mě nebrala jako dospělou osobu, ačkoli mi v té době bylo přes dvacet, rozhodla se mi tykat, což mě dost překvapilo, i ten tón kterým se mnou vedla rozhovor...Vyšetření bylo za 1) nepříjemné a za 2) zdálo se mi mnohem méně pečlivé než na jaké jsem byla zvyklá...Po takové první návštěvě na mě paní doktorka zkrátka nezapůsobila důvěryhodně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi pečlivá, lidská a vždy usměvavá. Rozhodla jsem se pro ni po dvou špatných zkušenostech s pražskými lékaři a nelituji. S čekací dobou jsem nikdy problém neměla. Paní doktorka i její dvě sestřičky jsou rozhodně odborníci na správném místě! :) Vřele doporučuji!


J
Ověřený profil

velice příjemná a milá paní doktorka, která se je k pacientkám velmi vstřícná. Po odborná a ani lidské stránce jí není co vytknout! Jitka


Došlo k chybě, zkuste to znovu