GYMAT s.r.o.
Školní 146, Příbram

Umístění: GYMAT s.r.o. Jiný

Milá, příjemná, usměvavá doktorka, ze které nemám vůbec strach. Vše výborně vysvětlí, dá se s ní skvěle mluvit. Sestřičky také velice milé. Nemohu si na nic stěžovat a všem pacientkám vřele doporučuji!

Paní doktorka je milá, vstřícná, usměvavá s profesionalnim přístupem. Vše vysvětlí, dá varianty řešení. Moc chválím a doporučuji.... :)

Vynikající paní doktorka, mám ji hrozně ráda a nedám na ní dopustit. Je pečlivá a velmi příjemná. Je jemná a vyšetření dělá daleko širší než bylo dříve. Již bych neměnila. Je vzorem pro mnoho lékařů.

Mohu jedině doporučit. Přestěhovala jsem se z Pardubic kde jsem mela vždy gynekologa. Musím říct že přístup paní doktorky je velice vstřícný, milý a ohleduplný a peclivy. Ten kdo tu píše o náladovosti asi opravdu nepříjemného a náladového člověka nezazil. Navíc doktorka bez ptani vyšetřuje i prsa což dělá málo kdo. Jediné co mi zde chybí je screaning, na který jsem v Pardubicích byla zvyklá, ale raději se bez něj obejdu než se registrovat např do Ravaku k extrémně nepříjemné lékařce. Ráda si na dodatečné vyšetření zajdu jinam. Paní doktorku Holeckovou bych neměnila.

Tak za mě mohu říct, že je paní doktorka naprosto úžasná! Strašně milá, ochotná, pečlivá, udělala mi vyšetření, které mi nikdy žádný jiný gynekolog neudělal, vše podrobně vysvětlila, pomohla, poradila, odcházela jsem s úžasným pocitem. Více takových lidí!

Za mě tedy paní doktorku nedoporučuji.Jsem s ní velice nespokojená a už hledám jiného lékaře.Paní dokotorka nebývá moc příjemná,navíc pořádně nic nevysvětlí,když se jí člověk na něco zeptá odpoví mu jen na to co ona chce,navíc ve všem hledá to nejhorší místo empatie v určitých situacích se chová tak že člověk je díky ní úplně nešťastný a ustrašený,úplně jí chybí citlivé jednání,navíc diagnozy chybné,bolestivé vyšetření...co víc dodat,za mě důrazně nedoporučujui..lituju že jsem k ní vůbec začala chodit...

Celé osazenstvo ambulance je radost navštívit. Vždy se zde se sestřičkami zasměji a odcházím nabitá na max. a paní doktorka je prostě skvělá.

Překvapují mě zde milé komentáře na MUDr. Holečkovou, já u ní byla od odchodu MUDr. Matouška jednou a z vyšetření jsem měla nepříjemný pocit. Ráda bych se k ní vrátila, pokud by se jednalo jen o nějaký "úlet". Paní doktorka tenkrát neměla příliš chuť řešit můj problém, jako by neměla čas se o tom bavit a slyšet moje otázky a názor. To možná bylo následkem toho, že mě nebrala jako dospělou osobu, ačkoli mi v té době bylo přes dvacet, rozhodla se mi tykat, což mě dost překvapilo, i ten tón kterým se mnou vedla rozhovor...Vyšetření bylo za 1) nepříjemné a za 2) zdálo se mi mnohem méně pečlivé než na jaké jsem byla zvyklá...Po takové první návštěvě na mě paní doktorka zkrátka nezapůsobila důvěryhodně.

Paní doktorka je velmi pečlivá, lidská a vždy usměvavá. Rozhodla jsem se pro ni po dvou špatných zkušenostech s pražskými lékaři a nelituji. S čekací dobou jsem nikdy problém neměla. Paní doktorka i její dvě sestřičky jsou rozhodně odborníci na správném místě! :) Vřele doporučuji!

velice příjemná a milá paní doktorka, která se je k pacientkám velmi vstřícná. Po odborná a ani lidské stránce jí není co vytknout! Jitka