V Pražské bráně 74/2, Beroun
CLINTERAP s.r.o. (mapa)

Umístění: jiné místo psychiatrické konzultace

Paní doktorka Felcmanová byla můj první psychiatr. Rovnou mi nasadila antidepresiva která nebyla potřeba, a nenasměrovala mě ani na žádná další vyšetření. Paní doktorka byla při každé mé návštěvě velmi vytížená, často přesahovala s pacienty do mé objednané doby, a často mi dávala najevo, ať dopovím co mám na srdci rychle, protože venku čeká další pacient. Setkání začínala velmi negativně, například stížnostmi že se ještě nestihla ani najíst, nebo že se jí nelíbí nová ordinace. Často mě také srovnávala se svými dalšími pacienty, což se mi nelíbilo. K paní doktorce již nechodím, poznala jsem jiné, více vyhovující psychiatry kteří mají více času a věnují se mi s větší péčí.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Felcmanová působí v současnosti ve středu a ve čtvrtek na Poliklinice Anděl na Praze 5. Paní doktorka je empatická a velmi profesionální. Vyšetření pacientů věnuje dostatek času. Hledá vždy vhodné řešení. A to nejen v oblasti medikace, ale i doporučení k psychoterapii nebo životním změnám. Pacienty povzbuzuje při "boji" s jejich nemocí.Vnímá člověka celistvě. Podporuje ho v aktivním přístupu ke svému duševnímu zdraví. O pacienty se zajímá. Je to lékař na svém místě.

Umístění: jiné místo psychiatrické konzultace

Umístění: jiné místo