Kateřina Felcmanová, psychiatr Beroun

MUDr. Kateřina Felcmanová

Psychiatr Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Pražské bráně 74/2, Beroun
CLINTERAP s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Umístění: jiné místo Jiný

I think Dr Felcmanova is an excellent specialist. Is hard to understand whats the best way to treat psychiatric patients and what goes thru a person's head but during our treatment I felt in the right place. with a supportive specialist.


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo psychiatrické konzultace

Paní doktorka Felcmanová byla můj první psychiatr. Rovnou mi nasadila antidepresiva která nebyla potřeba, a nenasměrovala mě ani na žádná další vyšetření. Paní doktorka byla při každé mé návštěvě velmi vytížená, často přesahovala s pacienty do mé objednané doby, a často mi dávala najevo, ať dopovím co mám na srdci rychle, protože venku čeká další pacient. Setkání začínala velmi negativně, například stížnostmi že se ještě nestihla ani najíst, nebo že se jí nelíbí nová ordinace. Často mě také srovnávala se svými dalšími pacienty, což se mi nelíbilo. K paní doktorce již nechodím, poznala jsem jiné, více vyhovující psychiatry kteří mají více času a věnují se mi s větší péčí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka Felcmanová působí v současnosti ve středu a ve čtvrtek na Poliklinice Anděl na Praze 5. Paní doktorka je empatická a velmi profesionální. Vyšetření pacientů věnuje dostatek času. Hledá vždy vhodné řešení. A to nejen v oblasti medikace, ale i doporučení k psychoterapii nebo životním změnám. Pacienty povzbuzuje při "boji" s jejich nemocí.Vnímá člověka celistvě. Podporuje ho v aktivním přístupu ke svému duševnímu zdraví. O pacienty se zajímá. Je to lékař na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti