Roškotova 1717/2, Praha
Poliklinika Zelený pruh - Medicon

Paní doktorka je velmi pečlivá s milým přístupem k pacientům, zodpoví veškeré dotazy a velmi dobře poradí. Nedám na ni dopustit. Vděčná pacientka Jana Horová

Souhlsím s nazory ostatních pocientek.S paní doktorkou si mohu ovšem pohovořit a hlavně říká jak to je.Jsem velice spokojena .Všichni doktoři i sestry mají vyborný přístup k pacientům.Mohu jen doporučit. Vděčná pcientka Anna Nováková

Paní doktorka je velmi schopná, milá a příjemná. Stejně jako celý personál pod vedením p. primáře Pechy odd. ONKO v DTC
A.Kratochvílová

Jsem pacientkou paní doktorky více než šest let - nedám na ní dopustit,vše co je napsáno výše je 100% pravda,nechápu,že tu není více spokojených pacientů.Asi to bude tím,že na zeleném pruhu jsou samí dodří lékaři - kéž by bylo více takových zdr.zařízení.Paní doktorka je vždy ochotna vyslechnout,poradit,doporučit lékaře na kterýkoli další můj zdr.problém....Děkuji za vše a vřele doporučuji !
Vděčná pacientka Jitka Minaříková

Velice milá pani doktorka. Má trpělivost s pacientem a vše pořádně vysvětlí. Působí uklidnujícím dojmem, co je u onkologa velice žádoucí.