Adresa

Ord. PL pro dospělé a chirurgie
Za Chlumem 814, Bílina

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ord. PL pro dospělé a chirurgie Jiný

Přešel jsem s k tomuto lékaři v loňském roce (2022). Zatím jsem u něho byl dvakrát a necítil se tam dobře - byl strohý a měl jsem pocit, že ho obtěžuju. Když jsem mu asi po měsíci donesl nález od jiného odborníka (ke kterému mě poslal s úrazem holenní kosti), řekl, že to je staré a už ho to nezajímá.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Je to nějaká doba zpět, co jsem měl tu čest. Zablokly se mi záda. Stalo se mi to poprvé v životě a netušil jsem, jak moc to může být omezující, natož jak se postupuje. Nemohl jsem bez pomoci ani na záchod.Doktor mi předepsal prášky, klid a napsal kontrolu za týden. Po týdnu byly bolesti stále dost silné ale o něco lepší hybnost. Doktor mě chtěl hospitalizovat a napsat infuze. Neproběhlo žádné vyšetření (remtgen,CT nic..) Slušně jsem požádal o pokračování stávající léčby, neboť injekční aplikaci léčiv nesnesu. Po pronesení prosby jsem byl okamžitě uschopněn a vykázán z ordinace, neboť jsem "odmítl léčbu". Následně mě přijal ortoped a bez sebemenšího problému provedl vyšetření a doléčil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

Po doktorech naštěstí moc nechodím, ale myslím, že tento doktor je odborník a člověk na svém místě. Přímo v ordinaci mi na zádech odstranil dva nepříjemné tukové výrůstky a rozhodně musím konstatovat, že to provedl na 100%. Já jsem spokojený. J.Egermaier


S
Ověřený profil

Nechápu,že se posuzuje kdo sedí a nesedí v ordinaci lékaře....má se posuzovat,zda je odborník na svém místě a já říkám ANO...vždycky mi pomohl a sestra je velice ochotná a jedna zmála těch příjemných sester.... Vážím si jejich práce a uznávám je....


S panem doktorem jsem nikdy neměla problém.. pokaždé pomohl a byl vždy milý.


Ověřený profil

Jééé. Lidi dneska je možné si doktory vybírat.Komu se pan doktor ,který je mimochodem super a na svém místě,nelíbí tak k němu nemusíte chodit.


Velmi dobrý pan doktor, velký odborník, nesmírně vzdělaný člověk. Vtipný, lidský přístup, dobrá sestřička. Mohzu jen doporučit!


Velice dobrý lékař, diagnostik i chururg. náš rodinný doktor, chodila jsem k němmu už jako puberťačka


Ověřený profil

Je to super doktor


Ověřený profil

Nejhorší doktor kterého znám před časem jsem měl zápal plic a pan doktor mě poslal do práce a napsal mi paralen,ted jsem zvědavej na ty vaše teploty tak jsem šel k jinému doktorovy a za dvě hodiny jsem byl v nemocnici takže k němu už nikdy více

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu