Ord. PL pro dospělé a chirurgie
Za Chlumem 814, Bílina

Umístění: Ord. PL pro dospělé a chirurgie Jiný

Přešel jsem s k tomuto lékaři v loňském roce (2022). Zatím jsem u něho byl dvakrát a necítil se tam dobře - byl strohý a měl jsem pocit, že ho obtěžuju. Když jsem mu asi po měsíci donesl nález od jiného odborníka (ke kterému mě poslal s úrazem holenní kosti), řekl, že to je staré a už ho to nezajímá.

Je to nějaká doba zpět, co jsem měl tu čest. Zablokly se mi záda. Stalo se mi to poprvé v životě a netušil jsem, jak moc to může být omezující, natož jak se postupuje. Nemohl jsem bez pomoci ani na záchod.Doktor mi předepsal prášky, klid a napsal kontrolu za týden. Po týdnu byly bolesti stále dost silné ale o něco lepší hybnost. Doktor mě chtěl hospitalizovat a napsat infuze. Neproběhlo žádné vyšetření (remtgen,CT nic..) Slušně jsem požádal o pokračování stávající léčby, neboť injekční aplikaci léčiv nesnesu. Po pronesení prosby jsem byl okamžitě uschopněn a vykázán z ordinace, neboť jsem "odmítl léčbu". Následně mě přijal ortoped a bez sebemenšího problému provedl vyšetření a doléčil.

Po doktorech naštěstí moc nechodím, ale myslím, že tento doktor je odborník a člověk na svém místě. Přímo v ordinaci mi na zádech odstranil dva nepříjemné tukové výrůstky a rozhodně musím konstatovat, že to provedl na 100%. Já jsem spokojený. J.Egermaier

Nechápu,že se posuzuje kdo sedí a nesedí v ordinaci lékaře....má se posuzovat,zda je odborník na svém místě a já říkám ANO...vždycky mi pomohl a sestra je velice ochotná a jedna zmála těch příjemných sester.... Vážím si jejich práce a uznávám je....

S panem doktorem jsem nikdy neměla problém.. pokaždé pomohl a byl vždy milý.

Jééé. Lidi dneska je možné si doktory vybírat.Komu se pan doktor ,který je mimochodem super a na svém místě,nelíbí tak k němu nemusíte chodit.

Velmi dobrý pan doktor, velký odborník, nesmírně vzdělaný člověk. Vtipný, lidský přístup, dobrá sestřička. Mohzu jen doporučit!

Velice dobrý lékař, diagnostik i chururg. náš rodinný doktor, chodila jsem k němmu už jako puberťačka

Je to super doktor

Nejhorší doktor kterého znám před časem jsem měl zápal plic a pan doktor mě poslal do práce a napsal mi paralen,ted jsem zvědavej na ty vaše teploty tak jsem šel k jinému doktorovy a za dvě hodiny jsem byl v nemocnici takže k němu už nikdy více