Karina Grácová, pediatr Karviná

MUDr. Karina Grácová

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tř. Družby 40/1394, Karviná
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Je výborná, lidská. Není vůbec pravda, že na náročnější nemoci nestačí. Nebýt jí, můj syn už není. Poznala i to, co nepoznal odborný lékař. Je skvělá.


M
Ověřeny pacient

Na naši paní doktorku nedám dopustit!Chodím k ní se syny už 10 let a vůbec si nemůžu na nic postěžovat!Vždy udělá vyšetření jaké je potřeba a vůbec není pravda,že na vše dává antibiotika.A to můžu říct ,že syn byl opravdu nemocný.Ať přijdu kdykoliv s čímkoliv vždy se nám plně věnuje a je milá.Starší synové jsou už dospělí a museli si najít praktického lékaře pro dospělé a vůbec se jim nechtělo!Myslím si že to je člověk na svém místě.A to už jsme kvůli stěhování vyzkoušeli pár lékařů.


S paní doktorkou jsem velice spokojena a rozhodně bych lékaře neměnila.Vždy je milá, usměvavá, pozorně si vyslechne naše potíže a pak navrhne léčbu.Antibiotika nasazuje, až když je to opravdu nutné.Má přehled o nových volně prodejných lécích na rýmu, kašel atd., takže v lékárně opravdu netápu, co si mám koupit.Také sestřička je milá a kromě úsměvu má pro mou dcerku vždy nachystaný bonbonek a obrázek, takže já jsem plně spokojena.Nechápu, když je autor "Nona" tak nespokojen, proč jednoduše nezmění lékaře.


Já jsem s paní doktorkou velice spokojená. Bála jsem se místa, ve kterém ordinuje. Nejsem rarista, ale i tak je v ordinaci opravdu tmavo... a paní doktorku někdy lituju :-/, ale malá už má tři ročky a zase musím říct, že nikdy nebyl žádný konflikt (v čekárně), spíše naopak, když viděli, že malé není dobře, pustili mne před sebe atd :-)
Ohledně paní doktorky, je příjemná, umí to s dětmi, vše mi krásně vysvětlí klidně i vícekrát, když se jí něco nezdá, zavolá. Malá měla problém od ročku s kakáním, v tom nám nesmírně pomohla. Nic nezanedbá, vše si prohlídne, vyslechne a řekne svůj názor na věc. Líbí se mi, že používá i moderní prvky medicíny (homeopatika), chodí na školení a opravdu se mi zdá jako člověk na pravém místě. Antibiotika nasazuje jen když je to opradu nutné a nezbytné!
Dcerka k ní chodí velice ráda, protože ví, že si s ní sestřička vždy popovídá, zasměje, dá ji obrázek a bombonek. Nikdy jsem se nesetkla s tím, že by mi dítě řeklo, že se bojí, nebo že nechce k paní doktorce, spíše naopak :-)
S paní sestřičkou mám také jen dobrou zkušenost (s oběma, co jsem tam zažila). Na mne a dcerku vždy usměvavé, plné optimismu a výborných rad.
Proto nemůžu jinak než doporučit! Přestěhovali jsme se na druhou stranu města a i tak bych dětskou lékařku neměnila ani náhodou!!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka, ač velmi lidská své práci nerozumí.
Jako klasický praktik, dokáže odhadnout běžná dětská onemocnění (nachlazení atd. Souhlasím s názorem, že na všechno používá kombinovaně antibiotika a zkouší, která jednoduše zaberou. Nebere dětského pacienta jako celek. Nehlídá si malé pacienty s vážnějšími problémy. Pokud je nutné doléčení, neřekne konkrétně co je třeba koupit.
Nechává to na rodiči, který tápe a lehce může udělat chybu. Neporadí, nepomůže. Velmi nerada to píši, ale patří mezi velmi slabé pediatry. Neupozorní na možnou lázeňskou péči, neupozorní vás prakticky na nic.
Sestra je velmi arogantní,chladná,nelidská, nechápu proč pracuje s dětskými pacienty? Nechápu celkově co tam obě dělají?
Paní doktorka zapomíná, že jednou může udělat takovou chybu, kterou už nebude možné vzít zpět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je skvělá pediatrička . Konzultuje


MUDr.Grácová Karina je velmi dobrá lékařka. Vůbec si na ni nemůžeme stěžovat, i při nemocech těžšího typu ví co má dělat a snaží se vždy vyřešit a neposílat dítě hned do nemocnice. Prostě skvělá lékařka. Máme dva syny a oba k ní velice rádi chodí a nebojí se, nechají si od ní a nebo sestřičky klidně vzít i krev a nepláčou,jak třebe u jiného lékaře. Má velmi hezký přístup jak k dětem, tak i k rodičům, prostě to umí s dětmi.


velmi dobrá lékařka milý přístup k dětem :-) jen sestřička by se měla zamyslet nad svým chováním k pacientům:-(


K

Je to nejlepší paní doktorka, co znám. Vždycky je příjemná a usměvavá, a to dokonce i když ordinuje na úkor svého volného času přes polední pauzu. Má neuvěřitelně milý a uklidňující přístup k dětem a vystrašeným maminkám... :-) Dcera se do její ordinace těší jako do nějaké herničky a doma už si taky hraje na paní doktorku... Lepší doktorku jsem si nemohla přát.Jen sestřička by se měla nad sebou zamyslet a né se přetvařovat


S

JSEM SPOKOJENÁ,VŽDY UDĚLÁ POTŘEBNÉ VYŠETŘENÍ.U SPÁLOVÉ ANGÍNY SE SYNOVI ULEVILO PO DVOU DNECH A VŮBEC SI NEMSLÍM,ŽE BY DÁVALA ANTIBIOTIKA ZBYTEČNĚ


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti