U mne naopak vypěstovala krásný vztah k zubařům. Skoro bych až řekl, že se na návštěvu těším.
Postupně jsme k ní zdrhli všichni z rodiny a raději pár kilometrů dojíždíme...

Paní doktorka mi vypěstovala krásný strach ze zubařů...od malička jsem k ní chodila a byla to jedna horší návštěva než druhá. Od té doby jsem se zařekla, že se zubaři končím, samozřejmě až do doby, kdy po třech letech jsem měla obrovský problém a vyhledala jinou paní doktorku, která mě strachu naprosto zbavila a zuby mi dala opět do pořádku. Paní Maďová již nikdy, ani kdyby byla poslední zubař na světě,

Skvělá zubařka,jsem maximálně spokojena.Vždy vyjde vstříc a je velice ochotná poradit.Takových je opravdu málo.

K paní doktorce chodím už od mala a nemám na ni křivého slova. Jedním slovem je prostě úžasná. Jsem s ní velice spokojená a můžu všem doporučit :))

W

Domnívám se, že jde o jednu z nejlepších stomatoložek na Severní Moravě, v Karviné snad nejlepší. Po zkušenostech z polikliniky o patro výše je návštěva zde jako balzám. Velmi příjemná, lidská, myslím, že i profesionální lékařka, která prostě žije v tržním prostředí. A navíc, přečetli jste si někdo, třeba o životnosti bílé a obyčejné plomby? Nepřečetli. Mám jedinou výtku: objednací termín je pouze orientační, a to vskutku velmi orientační. Několikrát se mi stalo, že na stejnou hodinu jsou objednaní dva pacienti. Dokonce jsme se pohádali v čekárně, když jsem řekl, že půjdu dříve, když jsem na dřívější termín. Do ordinace se volá další, místo toho, aby sestřička volala rovnou jména pacientů. To je zlé. A kazí to celkový dojem. Jinak jsem spokojený. Děkuji, paní doktorko.

Skvělá zubařka,jsem maximálně spokojen.

Dobry den,rada bych timto emailem chtela moc moc podekovat pani doktorce Mudr:Karin Maďové a jeji sestricce Karin Krejčové,zubní laborantce Karle Helišové.Moc jim dekuji za vyborne odvedenou praci,ochotu,vstricnost.S jejich vykonem jsem maximalne spokojena a doporucuji rada jejich sluzby dal.dekuji moc Vase pacientka Danuše Janulková Karviná - Hranice.

Super lékařka..:)

Vidím, že auto paní doktorky některým pacientům opravdu leží pěkně v žaludku. Je to opravdu neskutečné, jak závist dokáže ovlivnit pohled na pracovní výkon doktora. Ráda bych vzkázala těmto pacietům, že měli také možnost jít dělat stomatologa, ale vybrali si zřejmě méně náročnější cestu a nyní mohou jen zavidět. Já jsem s paní doktorkou velice spokojená, vždy na mě byla milá a nikdy jsem z ní neměla pocit, že by ze mě chtěla tahat peníze.

Já i mé děti k paní lékařce chodíme rádi, mě pomáhá dost když jsem přišla s něčím akutním, vždy mě vzala ikdyž jsem čekala, ale výsledek byl vždy nejlepší. Odešla jsem bez bolesti, né jako od lékařů z pohotovosti. Nevadí mi že bílé plomby preferuje víc a doporučuje je, protože osobně si myslím že vydrží déle, než ty obyčejné, pár jich mám. Práci vykonává s pečlivostí a že na mě se tzv. vyřádí, mám velké problémy se zuby.. Mě osobně vždy dobře poradila, dala slib, podle toho se také chová. Nemyslím si že je špatná, děti jí mají rády pro její vstřícný přístup, tohle se málo kde vydí.