Na sadech 23, České Budějovice
POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí
B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Bolest v koleni

Dnes jsem navštívil pana Šustra kvůli zranění kolena, ve kterém mě při sportu píchlo a koleno oteklo. Po 4 dnech koleno splasklo ale stále bolí i při chůzi do/ze schodů. Šustr ze mě udělal simulanta, protože v koleni nic nevidí a otok tam taky není (koleno je proti druhému pořád mírně nateklé). Když jsem se mu snažil přiblížit, jak a kde přesně mě to bolí protože celý život sportuji, řekl mi arogantně, že tomu nějak rozumím, jesli nejsem doktor. Můj názor a popis bolesti ho vůbec nezajímal. Zkrátka mi dal na jevo, že on přece ví jak mě to bolí a co s kolenem mám (nic). Tak arogantního “doktora” jsem za svůj život ještě nepotkal a teď lituji toho, že jsem z ordinace neodešel v průběhu vyšetření, protože to byla ztráta času a zkaženej den.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Už rok mě trápilo zranění nohy, ale ze strachu z doktorů jsem raději nikam nešla, poté jsem si však zranění obnovila, tak jsem se rozhodla navštívit pana Šustra na Poliklinice Sever.

Pokud si chcete zkazit den, cítit se jako hloupý člověk a mnoho dalšího “pozitivního”, je pan doktor Šustr ten pravý. Nejprve mi na zablokovaná záda napsal silné prášky (je mi 21 let, stačilo říct: “Cvičte na záda/rehabilitace” - místo toho jsem dostala komentář “máte zablokovaná záda jako stará panna”). Poté, co jsem prášky brala, jak mi doporučila paní lékárnice a má běžná doktorka, našval se, že mám tedy poslouchat je (upozorňuji, že o dávkování prášků nepadlo při první návštěvě ani slovo) a že toto není případ pro něj.

Rovnou říkám, že jsem extrémně slušný člověk a rozhodně se nehádám (a také jsem se nehádala) s někým, kdo věcem rozumí (má rozumět) více než já.

Tuto recenzi píšu proto, aby se člověk připravil na velmi neochotné jednání pana doktora. O kvalitě soudit nemůžu, moje zranění není výron kotníku nebo jakákoli podobná zranění, na která se pan doktor specializuje.

A abych uvedla věci na správnou míru, tatínek s dcerkou přede mnou vylezl se slovy ke své dcerce: “Pan doktor teda nebyl moc příjemný. Kdykoli jsem se normálně zeptal, tak mě setřel.”

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Musím silně nesouhlasit. Šla jsem k panu doktorovi na doporučenou kontrolu od pana doktora z úrazové ambulance v nemocnici s podezřením na prasklý meniskus. Pan doktor na mě byl nepříjemný, neprohlédl si ani rtg z nemocnice a dle svých domněnek uznal, že ASI není prasklý a NEJSPÍŠ je pohmožděný. Medikaci mi napsal špatnou a nebýt p.lékárnice, mohla jsem se předávkovat. Nejsem jediná z mého okolí, co s ním měla problém. Jsem naštvaná a na kontrolu už raději půjdu jinak. Nedoporučuji!

Byla jsem u pana doktora na vyndání malé uzliny na krku. dělal v místní anestezii, byl skvělý, byl pohodový, vše vysvětlil, působil klidně a moc příjemně.Dbal na to abych se cítila v pohodě. Fakt moc milý člověk. Navíc mám zkušeností s ním i přes syna, kdy měl zlomený dvě kosti za zápěstím. Krásně mu to srostlo a nic ho nebolí. Nerengenoval mu ji když mu sádru sundal,ale prý nebylo třeba. Byla jsem ráda. fakt samé plus

Dnes jsem byl u pana doktora s bolestí achilovi šlachy . Příjemný je akorát absolutně nevyslechne pocity pacienta a diagnózu si určuje dle vlastních domněnek . Pokud pacient požádá o něco , a je to splnitelné myslím si že lékař by jej mněl vyschlechnout a vysvětlit proč to jde nebo nejde , a né jako pan doktor říct že to je jeho práce . Silně nedoporučuji

Super člověk,parádní přístup.PROFESIONÁL!!!

Super člověk, pozitivní lidský přístup. Vřele doporučuji.

Ještě se mi nestalo, aby mě někdo ošetřil o polodní pauze a věnoval mi spoutu času. Milý, ochotný, člověk na svém místě. O přístupu sestřiček platí to samé. MM

Příjemný, šikovný chirurg.. :)

Skvělý člověk na správném místě. A ty jeho zlaté ručičky ... Vážně profesionál