Karel Šula, gynekolog Třebíč

Karel Šula

Gynekolog

8 názorů

Uložit


Adresy (2)

Bráfova 50, Třebíč
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč
Nemocnice Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

Chodím k mudr Šulovi od šestnácti a tedˇ už i moje dcera.Hned od prvního setkání, doktor na svém místě.Dokonale zvládl muj strach,pečlivě a česky vysvětlil vše co,jak a proč bude dělat.Na první porod mě připravil perfektně,ikdyž mě nerodil.Třetí a čtvrté dítě rodil on a sem mu za to moc vděčná.Třetí porod |byl po delší době| sem nezvládala,vysvětlil varianty jak a co se bude dít.Dopadlo to dobře.Pamatuji si,že manžel musel přejít na druhou stranu lehátka a já zrovna kopla.Neřekl na to prý jediné špatné slovo,já sem od té chvíle měla okno.Než odešel domů,přišel se za mnou na pokoj rozloučit a vysvětlit,co se dělo,když sem byla mimo.Poslední porod,opět pod jeho vedením.,byla taková krásná tečka na závěr.Ve vážnych situacích umí jednat a mluvit tak,aby to pacienta nesrazilo na kolena. Nic ho nezaskočí.Je to PAN DOKTOR.Děkuji za něj.


S p.dr. jsem se setkala dvakrát v životě, poprvé před 23 lety, kdy jsem rodila dceru, porod probíhal zdlouhavě, pomalu, ale závěr, kdy nastoupil p.dr. Šula službu a pomohl dítěti na svět a mně i velice psychicky, ten jsem mu nezapomněla,příjemnějšího a laskavějšího lékaře jsem do té doby nepotkala.
Podruhé jsme se setkali loni, kdy jsem byla přijata na gynekologii s těžkým zánětem. Poznala bych ho i podle toho laskavého, citlivého chování,plného pochopení pro mou bolest i obavy. Znám všechny lékaře z gyn.TR, ale p. dr. Šula jim všem může být vzorem minimálně v přístupu k pacientkám.
Teď jsem dočetla hodnocení prim. Žižlavského - nemám s ním bližší zkušenosti,musím říct, že i on se choval velice laskavě a korektně.
Ovšem se šarmem a empatií se asi muž musí narodit :-))


Na pana doktora nedám dopustit. V nemocnici se ke mě choval velmi přátelky, vše mi vysvětlil a prokládal vtipnými vsuvkami. Je to odborník, kterého si velmi vážím.


Přidávám se k názoru paní Šrámkové. Obdivuhodně lidský přístup pana doktora, opravdu si udělá čas, vše vysvětlí, probere, povzbudí. Má moji důvěru


M

Já musím s paní Šrámkovou souhlasit-opravdu je to jeden z nejlepších lékařů.Nejvíc souhlasím s tím,že pan doktor Šula ovládá komunikaci s pacientkami na jedničku s hvězdičkou a to je to podstatné.


K

je to velice lidský pan doktor.Když jsem měla mimoděložní těhotenství,neuvěřitelně mi psychicky pomohl...i na operačním sále mi pohladil ruku a neustále mě o všem informoval.Opravdu skvělý doktor!!!!!!


dobrý diagnostik s velmi dobrým přístupem k pacientkám


Š

Na pana doktora mám jen samé dobré vzpomínky (z nemocnice). Vřele doporučuji, má všechna tři nej, která by měl mít každý lékař :
1) je odborníkem,
2) má prima humor,
3) a to je asi to nejdůležitější, co ostatním lékařům scházelo, KOMUNIKACE S PACIENTEM. Tento lékař má příjemné vystupování a najde si čas na to si s pacientkou popovídat o jejím zdravotním stavu, s tím, že lidsky vysvětlí všechny varianty, které mohou následovat. Ikdyž mi někdy sdělil věci, které se dobře neposlouchali, jsem mu moc vděčná, že mi je řekl, aspoň byl člověk připravený na všechno.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti