Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 235, Kdyně

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

mohu jedině doporučit každemu,je to jeden z nejlepšich praktickych lekařů, je to člověk na spravnem mistě moc si ho važim a cením je to doktor s velkym D,je to člověk,ktery je milý a s lidmi soucítí,takoveho lekaře široko daleko na okrese nenajdete s pozdravem Polakova Nada

3
Ověřený profil

Pan doktor Sláma je výborný lékař, mám s nim jenom dobré zkušenosti, doporučuji!!

A

Jeden z mála doktorů s velkým "D". OCHOTNÝ, VSTŘÍCNÝ, NASLOUCHAVÝ, NIC NEPODCENNÍ!!!!!!!!!!!
Alena Landkammerová Khinová

P

Souhlasím s tím, že pan doktor je velmi dobrý lékař, jen jeho přístup k práci je otřesný. Když mám problémy a nevím kolik hodin strávím v čekárně, není to příjemné. Ordinační doby často nedodržuje a někdy jeho nálada také ke klidu pacienta nepřidá.

nejlepší lékař kterého znám děkuji

Skutečný lékař co léčí.

Pan Mudr.Karel Sláma,prakt.lékař.který ordinuje ve Kdyni,je pro mne jeden z nejlepších lékařů v mém okolí.Velmi si vážím jeho práce a přístupu k pacientovi.
Děkuji,že mohu být jeho pacient.
Eva Kaiserová,Kout na Šumavě

Mohu jen chválit, pan doktor se snaží nic nezanedbat,doporučí pacienta k odborným lékařům. Jsem ráda, že chodím k panu doktorovi Slámovi, patří mu moje poděkování.

U pana doktora mě nejvíce fascinuje jeho ochota. Hodně cestuji, "navymýšlím" si spoustu tropických nemocí a jiných záludností, a on je právě jeden z doktorů, kteří nic nepodcení. Dokáže vyřešit i velmi nezvyklé problémy, se kterými se ve Kdyni určitě běžně nesetkává. Vždycky mi pomohl a byl ochotem zařídit i speciální vyšetření a léky.

Ověřený profil

Pan doktor Sláma je velmi pečlivý a svadomitý lékař.Na nemocného se dívá z celkového pohledu a je velmi lidský. Snaží se přijít skutečně nemoci na kloub. to že odesílá k odborníkům je známka toho, že se nesnaží problémy zlehčovat ale má tu nejlepší vůli pacientovi pomoci. Řekla bych, že je až moc hodný. Lidé toho pak snadno zneužívají.Pro Kdyni je ho škoda, měl by pracovat na lepším pracovišti s ohledem na jeho rozsáhlé znalosti. Nezastrašuje pacienty je skutečným partnerem v době nemoci. Obdivuji ho.Hlavně jeho trpělivost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti