Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Dnes byl přítel u pana doktora na kolonoskopii a musím s potěšením říct, že pan doktor i sestřička jsou profesionálové na svém místě. Příjemní s lidským přístupem k pacientovi, vzhledem k nepříjemnému vyšetření atmosféra pohodová s humorem pana doktora. V poslední době se setkáváme především s přetíženými lékaři a zdravotním personálem s neochotou a určitou arogancí, a proto jsem byla velmi mile překvapena. Vše je především v lidech.

Stará cesta 83, Frýdek-Místek
Digestivní endoskopie s.r.o., gastro (mapa)

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Dnes jsem byl pro zazracny roztok a ochota lekare a sestricky byla vice nez prijemna. Snad za tyden zvladnu ten zakrok,ale verim v jejich profesionalitu a lidskost kterou mi dnes predvedli. Dekuji Václavík Ladislav

14 příspěvku kladných a jeden záporný až zapšklý. To o něčem svědčí. Nechť si každý udělá svůj názor.

Reakce na příspěvek z 13. 6. 2013
Mladý pane,
nevím, proč máte potřebu urážet mne slovy "zamindrákovaná" "chce nahnat hrůzu" "chce uškodit". Omlouvá Vás to, že jste byl nejspíše ještě pod vlivem určitých léků. Z čeho usuzujete, že jsem zamindrákovaná? Z čeho usuzujete, že chci uškodit? A komu?
Já jsem napsala pouze své vlastní hodnocení (a na svůj názor mám právo, hodnotila jsem míru bolestivosti) "zákrok byl do jisté míry bolestivý". Jistá míra bolesti může pro každého z nás znamenat něco jiného. Vy jste snad po gynekologických operacích ,že chcete hodnotit, jak moc mě zákrok mohl bolet a co už si podle Vás vymýšlím, protože "Vás to přece nebolelo", tak to nemůže ani bolet nikoho jiného na celém širém světě. Gratuluji, nicméně po gynekologických operacích je zíkrok problematičtější, na to se můžete informovat.
Co jsem hodnotila negativně, byl pouze nelidský (a naprosto nevhodný) přísup jedné jediné konkrétní sestry. Lékaře i sestru jsem při výkonu pochválila.
Přestaňte bez rozmyslu urážet jiné, kteří mají stejné právo jako Vy, napsat sem své vlastní hodnocení lékaře. A dle Vaší reakce na mé hodnocení z roku 2011 usuzuji, že zamindrákovaný budete nejspíše Vy.
Hezký den!
autorka příspěvku z roku 2011

Dobrý den,

dnes mám za sebou kolonoskopii. Poprvé jsem ji abslovovala v nemocnici u Mudr. Chalupy. Vše proběhlo v pohodě, bolesti jsem po vystřízlivění skoro zapomněla. Dnes jsem toto vyšetření podruhé absolvovala v ordinaci Mudr. Paigra. Nebyl tam ovšem pan doktor Paiger, nýbrž pan doktor z nemocnice (jméno jsem bohužel kvůli oblbnutí z injekce okamžitě zapomněla). Zákrok byl sice do jisté míry bolestivý, ale dalo se to vydržet. Sestřička byla výborná. Podotýkám, že jde o sestřičku, která slouží v pondělky.

Při objednání jsem však zažila sestru, sloužící běžně pátky u pana Paigra, a o té jsem nabyla dojmu, že by neměla vůbec pracovat s lidma. Přišla jsem si po telefonické dohodě pro recept a sestra se chovala velmi povýšeně. Po výzvě "pojďte dál" mě okamžitě uzemnila rozkazy typu: "zůstaňte u dveří, nechoďte ke mně, nepochodujte mi tu"! automaticky napsala recept na fortrans a na mou otázku, zda by mi nemohla raději předepsat picoprep, protože z fortransu zvracím zavrčela: "a vy už jste na tom vyšetření jako někdy byla?!" A proč jste byla v nemocnici, proč jste tehdy jako nebyla u nas?!" "My píšeme fortrans, tisíc lidí ho vypilo a neměli problém." Znovu jsem se jí snažila vysvětlit, že si nevymýšlím a že fortrans prostě do konce nedopiju. Vrazila mi do ruky revers a nashle..Pasáže, kdy se mě povýšeným tonem ptala "jestli si vůbec pamatuju svoji pojišťovnu a zda jsem vůbec schopná jí říct své rodné číslo atd.. vynechávám.

Kvůli "chápavému a lidskému" přístupu a autoritativnímu vystupování této pracovnice jsem ještě dnes vážně přemýšlela, že tam nakonec nepůjdu a objednám se jinde. Naštěstí jsem na vyšetření šla a poznala sympatického pana doktora a velmi chápavou sestřičku:) Děkuji

Pacientka

Velmi lidský, ochotný , příjemný a dobrý odborník

JE MI 54 CELY ZIVOT JSEM BYL ZDRAVY,ALE PO 50 TO TROSKU SKRIPE NAVSTIVIL JSEM PAR DOKTORU A MUZU S CISTYM STITEM RICT ,ZE PAN DOKTOR JE VELKY PROFESIONAL NEJEN JAKO ODBORNIK,ALE TEN JEHO LIDSKY PRISTUP.DOKAZE NAVODIT BAJECNOU ATMOSFERU I KDYZ SE JEDNA O NEPRIJEMNY ZAKROK KE KAZDEMU MA MILY USMEV A HUMOR OD NEHO BY SE MELI OSTATNI UCIT JAK TO ZE OSTATNI VE VETSINE MYCH ZKUSENOSTI JSOU NEOCHOTNI A DELAJI SVOU PRACI JAK NA BEZICIM PASU.NEJEN V ORDINACI V RUZOVE ZAHRADE JE UKAZANO JAK BY TO MELO VYPADAT ALE I V ORDINACI DOKTORA PAJGRA.

Výborný lékař, profesionílní přístup a supr sestřička.

Dnes jsem od pana doktora dostala ten nejkrásnější dáreček k letošním vánocům, když mi oznámil negativní výsledek, zákrok je sice nepříjemný (a který není?), ale při troše sebekázně je po 3 minutách po všem...a za klid v duši to stojí. Pan doktor je velice ohleduplný a povzbudí člověka k nejvyššímu výkonu :)

I přes poměrně nepříjemný druh vyšetření, příjemný přístup.

Reakce na příspěvek z 13. 6. 2013
Mladý pane,
Hezký den!
autorka příspěvku z roku 2011

Dobrý den,

Pacientka

Velmi lidský, ochotný , příjemný a dobrý odborník

Výborný lékař, profesionílní přístup a supr sestřička.

I přes poměrně nepříjemný druh vyšetření, příjemný přístup.