Adresa

Stará cesta 83, Frýdek-Místek
Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
25 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Děkuji panu doktorovi za šetrné a maximálně profesinálně provedené colonoskopické vyšetření, doplněné odborným vysvětlením.Kdyby v téhle zemi byli takoví lidé na svých místech, mohl by nám svět závidět. Doporučuji.


M
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Pan doktor Paiger, kapacita ve svém oboru, dnes jsem byla na vyšetření, které jsem před 10 lety podstoupila i ve FM v nemocnici a musím říct, že přístup 100 a 1. Pak doktor i sestřička moc milí a empatiční lidé, s jejich podporou bych zákrok ani za nic nepodstoupila, ale díky nim jsem ho zvládla a jsem moc ráda, že mezi lékaři jsou ještě tak fajn lidi. :-)


H
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Ordinace mi byla doporučena a už vím proč. Byla jsem 31.7 mě 2020 na gastroskopii, šikovný pan doktor i sestřička.
Vše vysvětlili a vyšetření bylo bez problémů. Děkuji


N
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Dnes jsem šla se strachem na kolonoskopii, ale byl úplně zbytečný. Přístup pana doktora i sestřičky byl perfektní. Zákrok samozřejmě příjemný není, ale nic hrozného. Kdybych musela absolvovat znova, tak jedině u pana doktora Paigera. Rozhodně doporučuji.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro kolonoskopie

Dnes jsem byl na kolonoskopii a i přesto, že se jedná o nepříjemné vyšetření vše proběhlo s velice profesionálním přístupem.
MUDr.Paiger velmi profesionální a obě sestřičky moc ochotné, milé.


Ověřeny pacient
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Minulý týden jsem byl na kolonoskopii a musím říct,že Pan doktor i sestřička jsou opravdoví profesionálové! Perfektní přístup! A zákrok bezbolestný. vřele doporučuji.. země 10 hvězdiček.
Janda Marcel


K
Ověřeny pacient
Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Dnes byl přítel u pana doktora na kolonoskopii a musím s potěšením říct, že pan doktor i sestřička jsou profesionálové na svém místě. Příjemní s lidským přístupem k pacientovi, vzhledem k nepříjemnému vyšetření atmosféra pohodová s humorem pana doktora. V poslední době se setkáváme především s přetíženými lékaři a zdravotním personálem s neochotou a určitou arogancí, a proto jsem byla velmi mile překvapena. Vše je především v lidech.


V
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl pro zazracny roztok a ochota lekare a sestricky byla vice nez prijemna. Snad za tyden zvladnu ten zakrok,ale verim v jejich profesionalitu a lidskost kterou mi dnes predvedli. Dekuji Václavík Ladislav


L
Ověřeny pacient

14 příspěvku kladných a jeden záporný až zapšklý. To o něčem svědčí. Nechť si každý udělá svůj názor.


E
Ověřeny pacient

Reakce na příspěvek z 13. 6. 2013
Mladý pane,
nevím, proč máte potřebu urážet mne slovy "zamindrákovaná" "chce nahnat hrůzu" "chce uškodit". Omlouvá Vás to, že jste byl nejspíše ještě pod vlivem určitých léků. Z čeho usuzujete, že jsem zamindrákovaná? Z čeho usuzujete, že chci uškodit? A komu?
Já jsem napsala pouze své vlastní hodnocení (a na svůj názor mám právo, hodnotila jsem míru bolestivosti) "zákrok byl do jisté míry bolestivý". Jistá míra bolesti může pro každého z nás znamenat něco jiného. Vy jste snad po gynekologických operacích ,že chcete hodnotit, jak moc mě zákrok mohl bolet a co už si podle Vás vymýšlím, protože "Vás to přece nebolelo", tak to nemůže ani bolet nikoho jiného na celém širém světě. Gratuluji, nicméně po gynekologických operacích je zíkrok problematičtější, na to se můžete informovat.
Co jsem hodnotila negativně, byl pouze nelidský (a naprosto nevhodný) přísup jedné jediné konkrétní sestry. Lékaře i sestru jsem při výkonu pochválila.
Přestaňte bez rozmyslu urážet jiné, kteří mají stejné právo jako Vy, napsat sem své vlastní hodnocení lékaře. A dle Vaší reakce na mé hodnocení z roku 2011 usuzuji, že zamindrákovaný budete nejspíše Vy.
Hezký den!
autorka příspěvku z roku 2011


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti