Digestivní endoskopie s.r.o., gastro
Stará cesta 83, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Velice hodný pan doktor i sestřičky. Hodně jsem se gastroskopie bála, ale dá se to zvládnout. Všichni se ke mě chovali moc hezky.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Děkuji panu doktorovi za šetrné a maximálně profesinálně provedené colonoskopické vyšetření, doplněné odborným vysvětlením.Kdyby v téhle zemi byli takoví lidé na svých místech, mohl by nám svět závidět. Doporučuji.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Pan doktor Paiger, kapacita ve svém oboru, dnes jsem byla na vyšetření, které jsem před 10 lety podstoupila i ve FM v nemocnici a musím říct, že přístup 100 a 1. Pak doktor i sestřička moc milí a empatiční lidé, s jejich podporou bych zákrok ani za nic nepodstoupila, ale díky nim jsem ho zvládla a jsem moc ráda, že mezi lékaři jsou ještě tak fajn lidi. :-)

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Ordinace mi byla doporučena a už vím proč. Byla jsem 31.7 mě 2020 na gastroskopii, šikovný pan doktor i sestřička.
Vše vysvětlili a vyšetření bylo bez problémů. Děkuji

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Dnes jsem šla se strachem na kolonoskopii, ale byl úplně zbytečný. Přístup pana doktora i sestřičky byl perfektní. Zákrok samozřejmě příjemný není, ale nic hrozného. Kdybych musela absolvovat znova, tak jedině u pana doktora Paigera. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro kolonoskopie

Dnes jsem byl na kolonoskopii a i přesto, že se jedná o nepříjemné vyšetření vše proběhlo s velice profesionálním přístupem.
MUDr.Paiger velmi profesionální a obě sestřičky moc ochotné, milé.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Minulý týden jsem byl na kolonoskopii a musím říct,že Pan doktor i sestřička jsou opravdoví profesionálové! Perfektní přístup! A zákrok bezbolestný. vřele doporučuji.. země 10 hvězdiček.
Janda Marcel

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Dnes byl přítel u pana doktora na kolonoskopii a musím s potěšením říct, že pan doktor i sestřička jsou profesionálové na svém místě. Příjemní s lidským přístupem k pacientovi, vzhledem k nepříjemnému vyšetření atmosféra pohodová s humorem pana doktora. V poslední době se setkáváme především s přetíženými lékaři a zdravotním personálem s neochotou a určitou arogancí, a proto jsem byla velmi mile překvapena. Vše je především v lidech.

Dnes jsem byl pro zazracny roztok a ochota lekare a sestricky byla vice nez prijemna. Snad za tyden zvladnu ten zakrok,ale verim v jejich profesionalitu a lidskost kterou mi dnes predvedli. Dekuji Václavík Ladislav

14 příspěvku kladných a jeden záporný až zapšklý. To o něčem svědčí. Nechť si každý udělá svůj názor.