Stará cesta 83, Frýdek-Místek
Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Pan doktor Paiger, kapacita ve svém oboru, dnes jsem byla na vyšetření, které jsem před 10 lety podstoupila i ve FM v nemocnici a musím říct, že přístup 100 a 1. Pak doktor i sestřička moc milí a empatiční lidé, s jejich podporou bych zákrok ani za nic nepodstoupila, ale díky nim jsem ho zvládla a jsem moc ráda, že mezi lékaři jsou ještě tak fajn lidi. :-)

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Ordinace mi byla doporučena a už vím proč. Byla jsem 31.7 mě 2020 na gastroskopii, šikovný pan doktor i sestřička.
Vše vysvětlili a vyšetření bylo bez problémů. Děkuji

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro Jiný

Dnes jsem šla se strachem na kolonoskopii, ale byl úplně zbytečný. Přístup pana doktora i sestřičky byl perfektní. Zákrok samozřejmě příjemný není, ale nic hrozného. Kdybych musela absolvovat znova, tak jedině u pana doktora Paigera. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro kolonoskopie

Dnes jsem byl na kolonoskopii a i přesto, že se jedná o nepříjemné vyšetření vše proběhlo s velice profesionálním přístupem.
MUDr.Paiger velmi profesionální a obě sestřičky moc ochotné, milé.

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Minulý týden jsem byl na kolonoskopii a musím říct,že Pan doktor i sestřička jsou opravdoví profesionálové! Perfektní přístup! A zákrok bezbolestný. vřele doporučuji.. země 10 hvězdiček.
Janda Marcel

Umístění: Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

Dnes byl přítel u pana doktora na kolonoskopii a musím s potěšením říct, že pan doktor i sestřička jsou profesionálové na svém místě. Příjemní s lidským přístupem k pacientovi, vzhledem k nepříjemnému vyšetření atmosféra pohodová s humorem pana doktora. V poslední době se setkáváme především s přetíženými lékaři a zdravotním personálem s neochotou a určitou arogancí, a proto jsem byla velmi mile překvapena. Vše je především v lidech.

Dnes jsem byl pro zazracny roztok a ochota lekare a sestricky byla vice nez prijemna. Snad za tyden zvladnu ten zakrok,ale verim v jejich profesionalitu a lidskost kterou mi dnes predvedli. Dekuji Václavík Ladislav

14 příspěvku kladných a jeden záporný až zapšklý. To o něčem svědčí. Nechť si každý udělá svůj názor.

Reakce na příspěvek z 13. 6. 2013
Mladý pane,
nevím, proč máte potřebu urážet mne slovy "zamindrákovaná" "chce nahnat hrůzu" "chce uškodit". Omlouvá Vás to, že jste byl nejspíše ještě pod vlivem určitých léků. Z čeho usuzujete, že jsem zamindrákovaná? Z čeho usuzujete, že chci uškodit? A komu?
Já jsem napsala pouze své vlastní hodnocení (a na svůj názor mám právo, hodnotila jsem míru bolestivosti) "zákrok byl do jisté míry bolestivý". Jistá míra bolesti může pro každého z nás znamenat něco jiného. Vy jste snad po gynekologických operacích ,že chcete hodnotit, jak moc mě zákrok mohl bolet a co už si podle Vás vymýšlím, protože "Vás to přece nebolelo", tak to nemůže ani bolet nikoho jiného na celém širém světě. Gratuluji, nicméně po gynekologických operacích je zíkrok problematičtější, na to se můžete informovat.
Co jsem hodnotila negativně, byl pouze nelidský (a naprosto nevhodný) přísup jedné jediné konkrétní sestry. Lékaře i sestru jsem při výkonu pochválila.
Přestaňte bez rozmyslu urážet jiné, kteří mají stejné právo jako Vy, napsat sem své vlastní hodnocení lékaře. A dle Vaší reakce na mé hodnocení z roku 2011 usuzuji, že zamindrákovaný budete nejspíše Vy.
Hezký den!
autorka příspěvku z roku 2011

Dobrý den,

dnes mám za sebou kolonoskopii. Poprvé jsem ji abslovovala v nemocnici u Mudr. Chalupy. Vše proběhlo v pohodě, bolesti jsem po vystřízlivění skoro zapomněla. Dnes jsem toto vyšetření podruhé absolvovala v ordinaci Mudr. Paigra. Nebyl tam ovšem pan doktor Paiger, nýbrž pan doktor z nemocnice (jméno jsem bohužel kvůli oblbnutí z injekce okamžitě zapomněla). Zákrok byl sice do jisté míry bolestivý, ale dalo se to vydržet. Sestřička byla výborná. Podotýkám, že jde o sestřičku, která slouží v pondělky.

Při objednání jsem však zažila sestru, sloužící běžně pátky u pana Paigra, a o té jsem nabyla dojmu, že by neměla vůbec pracovat s lidma. Přišla jsem si po telefonické dohodě pro recept a sestra se chovala velmi povýšeně. Po výzvě "pojďte dál" mě okamžitě uzemnila rozkazy typu: "zůstaňte u dveří, nechoďte ke mně, nepochodujte mi tu"! automaticky napsala recept na fortrans a na mou otázku, zda by mi nemohla raději předepsat picoprep, protože z fortransu zvracím zavrčela: "a vy už jste na tom vyšetření jako někdy byla?!" A proč jste byla v nemocnici, proč jste tehdy jako nebyla u nas?!" "My píšeme fortrans, tisíc lidí ho vypilo a neměli problém." Znovu jsem se jí snažila vysvětlit, že si nevymýšlím a že fortrans prostě do konce nedopiju. Vrazila mi do ruky revers a nashle..Pasáže, kdy se mě povýšeným tonem ptala "jestli si vůbec pamatuju svoji pojišťovnu a zda jsem vůbec schopná jí říct své rodné číslo atd.. vynechávám.

Kvůli "chápavému a lidskému" přístupu a autoritativnímu vystupování této pracovnice jsem ještě dnes vážně přemýšlela, že tam nakonec nepůjdu a objednám se jinde. Naštěstí jsem na vyšetření šla a poznala sympatického pana doktora a velmi chápavou sestřičku:) Děkuji

Pacientka