Krásnolipská 552/54, Rumburk
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Výborný lékař, jsme moc spokojeni s jeho krásným přístupem k dětem. Vždy se nám věnuje a snaží se najít nejšetrnější způsob léčby. Děkujeme!

S panem doktorem jsme též spokojeni. Chodí k němu obě mé děti. I když máme v naší blízkosti jiné pediatry, raději si zajedeme k němu o pár km dál. Ač je v období chřipek plná čekárna, vždy se snaží každému pacientovi maximálně věnovat. Líbí se mi i jeho alternativní způsob léčby a přístup k dětem. Také sestřička je velice příjemná a ochotná. Čekárna je skvělá, dětem se tam moc líbí a nenudí se. Škoda, že takových lékařů není více.

Chodila jsem s dětmi k panu doktorovi několik let a nemohu než ho pochválit. Moje dcera měla u původního lékaře léta stále antibiotika a po přechodu k panu doktorovi je neměla vůbec, hledal alternativy léčení a necpal je do ní horem dolem. Dnes je naprosto zdravá. Odešli jsme od něj, abych nemusela docházet do Podhájí po změně povolání, kdy jsem se přesunula do centra. Jinak bych u něj určitě s dětmi zůstala.

V péči pana dokotra Matyse jsem od narození. Nyní je mi 20 let a můžu říct, že je to báječný lékař, vždy si věděl rady, velice dobře znal mě i mé rodiče, ať už po fyzické, či psychické stránce a vždy věděl "jak na mě". Když si jiní nevěděli rady, pan doktor pátral, až se dopátral problému, nikdy nic nenechal náhodě a pokud jeho znalosti již nestačily, doporučil mi vždy výborného odborníka. Všechny děti z naší rodiny jsou v jeho péči a všichni jsou absolutně spokojení. Myslím, že po 20ti letech v jeho péči mohu s klidným srdcem říct, jaké jsem měla štěstí na výborného lékaře. Pokud bude ještě ordinovat, až budu mít své vlastní děti, nezaváhám a svěřím je do jeho péče. Aneta Kováčová

Paní Horáková, oblibě pana doktora se nedivte - děti ho mají rády, nebojí se ho, má důvěru a jeho přístup je široko daleko ojedinělý. Zejména jeho slušné jednání opravdu není u ostatních samozřejmostí. Mým dětem vždy dobře poradil, s léčbou jsme naprosto spokojeni. Děkujeme, že k němu můžeme chodit. A jestli někdo nevěří homeopetické léčbě, rozhodně ji trychtýřem do krku nesype :-)

Úžasný lékař, který dokáže pomoci nejen fyzicky, ale i psychicky.

Pan Doktor mi vždy dobře předepsal léky, pomohl mi, nemám sním problémy :)

Člověk, kterého si velmi vážím. Je to vzácný příklad, kdy práce, povolání a jeho dílo a život je jistě jeho posláním.
Neváhám jet mnoho hodin přes celou republiku, abych své tělo, rozum i srdce svěřil do jeho "náruče".

Ne často mne někdo zaskočí, naposled snad servírka, když se mě trochu nečekaně zeptala, zda mám ještě nějaké poslední přání. Pár vteřin mi trvalo, než jsem „přepnul“ zpět od myšlenky, jak nemám kolem sebe v životě uklizeno, že vlastně nejsem připraven, jaké by to poslední přání mělo být.
A v rámci svého Velkého přání tedy prosím, aby zde na naší zemi bylo více a více lidí jako doktor, pro kterého je jeho práce i posláním.

Úžasný přístup k dětem, k rodičům. Příjemná, rodinná atmosféra v čekárně i ordinaci.... Vždy ochotný, pečlivý; nejlepší pediatr i alergolog co znám (vychovala jsem 4 děti, z toho 2 astmatiky a poznala jsem opravdu hodně lékařů)

Souhlasím s názory zde uvedenými, pan doktor je velmi pečlivý lékař a milý člověk. Rozhodně jsem s jeho léčením našich dětí velmi spokojena, vždy vše diagnostikoval naprosto spolehlivě a spíš Vás raději pošle na vyšetření než by něco zanedbal. Je to jeden z mála lékařů, ke kterým když příjdete s tím, že Vaše dítě je nějak neklidné a poplakává, pomůže Vám a snaží se spolu s Vámi přijít na to, co Vašemu malému chybí.