Sam. ordinace PL - gynekologa
Palackého náměstí 20, Jevíčko

U moji tety nepoznal nador na vajecniku, kdyby se lecila u jineho lekare mohla byt jeste nazivu!!!!!!! Utikejte od nej dokud je cas

p.Machanek je mym lekarem od mych 15let,vzdy velice prijemny,rad mi poradil a nikdy jsem se nesetkala s neprijemnym chovanim,dnes je mi 25let,meli jsme problemy s otehotnenim,p.doktor nas doporucil na UO,nakonec jsem otehotnela prirozene podruhe,nemuzu si stezovat a pokud teda je tak spatny tak proc si tu stezujete a nejdete jinam???pacientkyktere u nej jsou si udelaji svuj nazor a nepotrebuji tu slyset tohle,kdyz se Vam to nelibi tak si najdete jineho a muzete si stezovat u nej!

rozhodně nedoporučuji, v 15 jsem tam šla s tím, že se mi menstruace o 3 tydny zpozdila a bala sem se, ze jsem tehotna..Po vysetreni mi rekl, ze tehotna jsem, ale jen pro jistotu, ze mi vezme krev a necha poslat na rozbor..Samozrejme jsem tehotna nebyla, ale vubec to prijemne nebylo!Antikoncepci mi predepsal dost nevhodnou, nova gynekolozka mi ji okamzite zmenila....

jsem naprosto spokojená

má na svědomí smrt mého miminka.... komu se ještě nepodepsal na zdraví, utíkejte jinam
Dana Lazarová

Pan doktor je milý ale to je tak vše. Používá staré metody, pokud nastane problém neumí ho vyřešit, všem předepisuje stejnou antikoncepci. Na vše předepisuje všem stejné prášky a kartu zavádí až od 18 let. Byla jsem u něj 3 roky a za tu dobu mi neudělal skoro žádné vyšetření.

Sice vždy hodný a milý,aleto problém neřeší. Pokud nastanou komplikace,jen těžko je dokáže řešit. Sice jsem u něho byla u dvou těhotenství,ale u druhého nepoznal pár hodin před začátkem porodu,že už je porod na spadnutí. Místo toho mi předepsal léky. Pokud nemáte potíže a chodíte jen na preventivní prohlídky,budete asi spokojeni!!!

Neuvěřitelně náladový doktor. Jednou milý a podruhé protivný a sprostý. Chození k němu byl pro mě stres, protože jsem nikdy nevěděla jaké chování od něj čekat.

vyborny gynekolog muzu jen doporucit vzdy vsechno peclive vysvetli a nemusela jsem se nikdy bat jit na operaci

Jsem s panem doktorem spokojena už 30 let,od posledního porodu.Pomohl mi s problémy
a vždy jeví zájem o člověka.Má příjemnou sestřičku a snaží se dodržet čas objednání.Pokud je problém,může se k němu přijet.