MUDr. Karel Machánek

Moravská Třebová 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Svitavská 25, Moravská Třebová

Umístění: jiné místo

Ahojky ženy možná jsou tu uz takové názory, že ten můj přejdete.
Při první návštěvě pána doktora po přestěhování od Olomouce mi pan doktor oznámil, že ster nevyšel nejlépe přišlo opakování steru a okamžitě jsem dostala doporučení od pana doktora na soukromou kliniku do Brna Gynmeda kde se o me postarali absolutně na jedničku a operace pod narkozou proběhla výborně a pan doktor v Brně odvedl úžasnou práci.
Mimochodem můj věk je 30let uz cca před dvěma lety jsme mluvili s manželem o miminku.. bylo to těžké období ale díky panu doktorovi a úžasné práce v Brně vše je na jedničku!!! Patří velké díky ♡♡ hezký den

Machánek je dobrý doktor,at si kdo chce co chce říká.Moje kamarádky jsou na větvi z toho,že jsem jedničková,protože ony mají u konkrétně p.Ledvinové neustále nějaké obtíže,pořád se musí s něčím léčit,i když zjevně nemají problém.Těhotenství i porod jsem měla mít velmi rizikový a díky Machánkovi vše proběhlo dobře,i když s nějakými drobnými obtížemi,kterých ani ten nejlepší doktor pacientku zbavit nemůže.V porodnici jsem zažila pacintku,která přijela rodit celá hysterická z toho,jak ji p.Ledvinová vystrašila,jak porod bude hrozný atd,že jí miminko málem umře a nakonec vše dopadlo na jedničku(jediný její 'problém' byl silné pánevní svalstvo).Je to ale vše jen o přístupu doktora.Pokud z vás nikdo nebude dělat neustále chudinku,vykřeše z vás nakonec to nejlepší a i ty krizové situace se pak zvládají líp,protože i ta psychika je pro léčbu hodně důležitá.Bohužel dnes je ale trend takový,že kvůli každému zaraženému prdu musíte oběhat šest doktorů,abyste měli lepší pocit.Machánek tohle nedělá a možná taky proto není až tak oblíbený.

Také jsem byla vždy jedničková,dokud jsem byla zdravá a nic po panu doktorovi nechtěla.Horší to bylo,když jsem měla zdravotní problémy. Nechtěl mi udělat vyšetření,protože jsem přišla dříve,než za rok. Přešla jsem k jinému lékaři a na poslední chvíli mi dělali pod narkózou zákrok. Určitě to býval dobrý gynekolog,ale poslední roky už tomu tak není.

Je to mega luxusní doktor. Vždy poradí, usmívá se...i když je mi trapně, se na něco optat...tak se jen usměje a řekne, jsme přeci lidi...Mám dvě děti, sicky mi u porodu nebyl, což mě mrzí, ale během těhotenství byl opravdu super. A je i dodnes... Díky, pane doktore!

Opravdu milý a vždy jste jedničková a perfektní,ale jen do té doby než nastane nějaká potíž. Léčí vás stále stejnými léky ale obtíže stále přetrvávají a vracejí se(to prý už tak bude stále) Nynější paní doktorka mě přeléčila a potíže už nemám. Byla jsem u něho u svých dvou těhotenství,bez komplikací do té doby než začal problém a pan doktor nepoznal doslova pár hodin před porodem,že už je porod na spadnutí a raději mi předepsal léky. Pokud nemáte potíže,je opravdu milý a hodný a jistě si nemůžete stěžovat. Ale poznali jste už i přístup jiných lékařů. Určitě jsou lepší,mnohem lepší!!!

S panem doktorem jsem maximálně spokojená,je super,vždy vše pečlivě dopodrobna probere.Byl semnou i celé mé těhotenství-opravdu profesionál!Vřele doporučuji!!!

Nechápu ani jedno z daných pozitivních hodnocení. Myslíte si, že když doposud nikoho nezabil, nezmrzačil, či mu doživotně nezpůsobil zdravotní problémy, je skvělý? Dva příklady za všechny. Moje teta si stěžovala na stále bolesti v podbřišku, podle něj to nic nebylo a vymýšlí si, jsou to jen srůsty po slepém střevu. Nakonec to bolestmi nevydržela a odjela do Litomyšle na vyšetření, na poslední chvíli, má cysty na vaječníku. Další známá stále trpěla výtoky, opět dle pana doktora a jeho vyšetření nic závažného, to je přece normální, že má žena výtok. Nakonec změnila lékaře, dojíždí až do Brna, má naprosto rozvrácené vnitřní prostředí z neléčených infekcí a tudíž velmi malou pravděpodobnost, že by mohla v budoucnu otěhotnět. A máte pravdu, má plno, že by to bylo tím, že je to jediný gynekolog s ambulancí v Moravské? Jak říkám, možná je dle Vás tak dobrý, ale až jednou něco zanedbá u Vás nebo Vašich blízkých (rakovina je teď stálou hrozbou pro každého člověka, bez ohledu na věk) myslím, že změníte názor. Je to především starší muž a má hodně pacientek, a stále viditelnější chyby v diagnózách vypovídají o jeho vyčerpanosti, neměl by už léčit a měl by se o to někdo postarat, možná by stačilo jen další odborníky nebo vyšší orgány na to jen upozornit.

Nedoporučuji pan doktor je velmi nepříjemnýpomalu z něho mám strach.Když jsem tam byla poprvé,tak mě tam přivedli potíže a řekl mi že to bude dobré napsal mi léky..a když jsemj měla jít nakontrolu tak a řekla jsem mu že mě to pořád bolí řekl mi že to není možný a že si vymýšlím...Problémy mám dodnes a dodnes mi opakuje že si vymýšlím

TOHOTO PANA DOKLTORA ZNÁM UŽ NĚKOLIK TET JE SICE TROCH PŘISNĚJŠÍ ALE CO SE TÝČE JEHO PRÁCE JE OPRAVDU SOLIDNÍ A STOPROCENTNÍ.ČETLA JSEM TYTO KOMENTÁŘE A HLAVNĚ TY NEPŘÍZNIVÉ A OPRAVDU S TÍMTO NESOUHLASÍM !PAN DOKTOR MACHÁNEK MÁ NEUSTÁLE PLNÝ STAV . PROČ TEDA MYSLÍTE ŽE K NĚMU TOLIK ŽEN CHODÍ??JE VELICE CHÁPAVÍ A HODNÝ A TO SE U DNEŠNÍCH DOKTORU CENÍ !!!!!!!!!!!!!!

Doktora Machanka mohu jen doporučit,je to skvělý doktor,měla jsem ho i u porodu dcerky ve Svitavách 11.1.09 a nemůžu si jeho péči a přistup vynachválit..vždy milý,ochotný,vše naprosto profesionalně vysvětlí a ženě pomůže, i když je zrovna psychicky na dně..takže já bych neměnila a jsem ráda,že jsem se mohla k němu zaregistrovat při přestěhování..kéž by bylo mnoho takových doktorů. Sestřička v MT také ochotná,objedná a také Vás tak vezme na řadu..prostě super