EMOT - MEDICO, s. r. o.
Hřebečská 677/24, Buštěhrad

Prominte pane Huml, musim reagovat. Ten prispevek, kdy jsem trpela depresemi take ze sestricky pana doktora Jerabka jsem psala ja. Chci doplnit jen, ze jsem ji pred tim nikdy nevidela, neznali jsme se a kdyz jsem tam prisla, tato "sestricka" dostala ode me zpravu od jineho lekare ohledne meho zdravotniho stavu. Sestricka se tedy okamzite pri mem vstupu k ni dozvedela, ze mi zemrelo dite ( mela jsem pravo byt rozrusena), presto se ke mne chovala arogante a ponizovala me, zrejme ji delalo poteseni vyzivat se na cloveku pod praskama, mela jsem zpomalene reakce, ale porad mi to myslelo. Bohuzel u toho nikdy nikdo nebyl, na to si sestricka dala sakra pozor. At je jaka chce, me ublizila. Navic nejsem sama, mam plno znamych kteri tam chodi a jsou zdeseni jejim chovanim.

Jsem MUDr.Jeřábka už ňáký pátek a jsem naprosto spokojený. Jsem naprosto spokojený i se setřičkou a být na jejím místě, tak jsem daleko ostřejší a posílám některé jedince do ř.ti hned ve dveřích do čekárny. Jen tak dál sestři.

Hodnotit doktora a nikdy u něj nebýt, tak to je slušnej materiál!!! Váš názor má určitě váhu :-D

Trpět psychickými problémy den dopředu ze setřičky, to je taky slušný kousek .... :-)))

Jen tak dál

Pavel Huml

Přistěhovali jsme se do Buštěhradu nedávno. U pana doktora jsem byla už několikrát a jeho přístup i přístup sestřičky mě přišel profesionální. Pan doktor vás vyslechne, je hodný, vše v klidu vysvětlí.... i když má v čekárně lidi, udělá si na vás čas a není to u něj jak "na běžícím pásu" jako v jiných zařízeních. Já osobně si nemůžu na nic stěžovat, naopak.

K panu doktorovi Jerabkovi chodim uz asi set let za tu dobu jsem s peci,lecbou velmi spokojena.Je to lekar ktery pri lecbe i banalni zalezitosti nic nezanedba cimz predchazi ruznym komplikacim po onemocneni.Kazdemu sveho lekare doporucuji navic je i hodne sympaticky,prijemny,ma cit k lidem bez ohledu na postaveni ve spolecnosti,narodnost,vyznani nebo socialni situaci.Pacientka Lenka Veverkova

Skvělý doktor, doktorka i sestra

Nášeho pana Doktora bych nikdy neměnil. Je velice pečlivý, milý.Jeho ordinace je dnes moderně vybavena a tak není potřeba nikam dojíždět na základné vyšetření. Sestřička je pečlivá a moc šikovná. Skvělá rodinná ordinace

Pana doktora mám rád, je na něm vidět nadhled i vtip, kterým dokáže sdělit i nepříjemné věci. V ordinaci se vždy cítím jako u rodinného přítele. Bohužel tento dojem kazí jeho zástup-dr.Matunová. Byl to pro mě šok narazit,v ordinaci usměvavého a vždy upraveného p.doktora, na tuto paní doktorku, o níž jsem zprvu nevěděl, jestli tam není omylem na úklid nebo jako technička na nějaký přístroj. Doporučil bych jí alespoň také čistý bílý plášť, aby se dalo poznat že je to lékařka.

Mám pana Dr ráda,ve srovnání s jinými lékaři je vždy vstřícný,myslím si ,že má svoji práci rád, má dobrý vztah k pacientům,snaží se pomoci, odborník, vždy mě pomohl, sestřička je také milá,ala nestrpí žádné drzosti od pacientů a proč také ,oba se chovají vždy slušně.Vadí mě ale jiná věc . Již 2x se mě stalo ,že uprostřed vyšetřování se za okny objeví jeho manželka. Toto je nechutné, nikdo na ní není zvědavý, proč tam leze- Snad kontrola- trapné .

Pana doktora znám dlouhá léta, vždy jednal s pochopením pro problém nezveličoval, jedná vždy slušně věřím mu, přesvědčila jsem se o tom,že má cit pro nějaký zdravotní průšvih a neposílá pro nic za nic na další vyšetření, jen z pouhého alibismu a zvýraznění své důležitosti. Zřejmě chápe, že i pacient má různé povinnosti a tak rozesílá, jen když je to doopravdy potřeba, což se bohužel nedá říci o jeho zástupu Mudr Matunové, která se tváří že spolkla všechnu moudrost,ale pošle všechny pryč,jen aby nenesla za nic odpovědnost a aby jí zbylo více času pro tlachání s agenty lékárenských firem, kteří tam často prosedí i půl hodiny.

Pan doktor je velmi pečlivý. Mám stejnou zkušennost jako ostatní. Vyšetření, následné posezení a konzulate s ním je jako balzám. Po zkušenostech z ostatních zdr.zařízení (nemocnice). Mohu ho jen doporučit!