MDDr.

Karel Denk

Zubař

Kontaktní informace

• Umístění: Ordinace

Moc šikovný pan doktor, který mi bezbolestně zachránil přinejmenším dva zoubky. Nespěchal, byl pozorný, neustále se zajímal, jestli mě zákrok nebolí. Mohu všem vřele doporučit, zvláště pak těm, kteří se zubařů bojí stejně tak jako jsem se bála já ještě do nedávna :)
    Za velkou výhodu také považuji to, že pan doktor nemá dlouhé objednací lhůty.

• Zubaři poblíž Třebíč

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Ordinace

Za velkou výhodu také považuji to, že pan doktor nemá dlouhé objednací lhůty.

• P

Dnes jsem byla poprvé na prohlídce na základě doporučení přátel a musím říct, že konečně velmi příjemný zubař, který navíc nemá přemrštěné ceny, jak je tomu v Brně zvykem. Pan doktor je citlivý a neustále se ujišťuje, zda vás nic nebolí.

• L

Pan doktor mě moc mile překvapil svým přístupem. Vše bylo rychle a precizně vyvrtané a pan doktor se choval skvěle. Budu se moc těšit na další návštěvu. Jste nejlepší zubař jakého jsem kdy poznala. Burianová

• N

Dnes jsem byla poprvé u pana doktora Denka. Opravoval mi zoubek, co mi předešlá zubařka tak trochu spackala a můžu upřímně říct, že kdybych jako malá chodila k zubařům, jako je pan doktor Denk, tak bych se zubařům nevyhýbala. Poprvé v životě jsem u zubaře necítila ani píchnutí, prakticky ani nevíte, že v té puse něco dělá.....5 hvězdiček nestačí :) Hudcová

• M

Pan zubař už působí v Brně a měl jsem obrovské štěstí, že jsem dostal tip na něj. Pro mě nejlepší zubař, kterého jsem měl (a to už jsem měl dost zubařů), vždy milý, v dobré náladě, zákroky nikdy necítím, velice pečlivý, dal mě zuby do pořádku, za mě maximální spokojenost. Na Brno žádné přepálené ceny, jde vidět, že ho to baví, za mě všem můžu jen a jen doporučit, pro mě už jasná jednička v Brně ..

• K

Našla jsem si ho jako nového zubaře v Brně a nelituji. Naprosto skvělý přístup,vše vám ochotně uáže a vysvětlí. Jsem štastná,že mám takového zubaře.

• Nejlepší stomatolog co jsem kdy poznala.Je vidět že ho ta práce baví.Jsem ráda že takového specialistu jako je pan doktor Denk mám.Vše vysvětlí..maximální spokojenost!!

• Pan doktor Karel Denk,je nejlepší..Všem doporučuji..vždycky poradí a perfektně spraví zuby..Samozřejmě chválím i paní doktorku Denkovou a paní sestřičku Chlubnovou.Knotkovi Třebíč.

• M

Zachránil mi zuby. Vřele doporučuji.

• Hodnotit zubaře je vždy velmi náročný úkol, Zde ale mohu klidně prohlásit, ano pan MUDr. Karel Denk je dentista na pravém místě. Je to skutečně výborný doktor, který dokáže pacientům vysvětlit co je čeká, a i při provádění zákroku postupně vysvětluje co se dále bude dělat a to je pro pacienta skutečně velmi dobré . Prošel jsem několika stomatology za svůj život a on je skutečně ten nejlepší. Jsem rád, že jsem jeho pacientem.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní