Dolní náměstí 308/18, Opava

Paní doktorka mě velice zklamala. Ze začátku jsem měla dobrý dojem, ale o ten jsem velmi brzo přišla. Nehorázně dlouhé lhůty na prohlídku, na preventivní kontrole zjistí velký kaz a klidně vás nechá chodit další 2 a půl měsíce s velkým kazem v puse. Při odchodu byla sestra velmi nepříjemná a arogantní. Dnes už mám doktorku novou a teprve teď vidím co je profesionalita, vstřícnost, komunikativnost, super odvedená práce, překrásně vybavená ordinace i čekárna. Na prohlídku k nové paní doktorce se vždy těším a jsem moc ráda, že jsem od MUDr. Švábové odešla!

Příjemný přístup mladé paní doktorky. Neznám pečlivějšího zubního lékaře. Za kvalitně a precizně odvedenou práci si ráda připlatím. Vždy bezbolestné!

Výborný přístup, vše vysvětlí, "vyfotí" a ukáže na monitoru, příjemné a moderní prostředí, odvádí pečlivou práci

Paní zubařka je skvělá, snaží se, vždy se optá na potíže, preventivní prohlídka trvá minimálně 10 minut, takže to v žádném případě neodbyde. Můžu jen doporučit!

Strašně příjemná pani doktorka , skvělý přistum , dá vám na výber jestli chcete placený zakrok nebo herazený pojištovnou . Doporučuji.

Jsem u této zubařky a neplatí se prohlídky, amalgámové plomby a asi i nějaký trhání nebo protézy. Jinak se platí vše ostatní, tak jak všude jinde. Paní doktorka má pěkné a nové vybavení a snaží se, takže já si stejně dělám jen nadstandartní výkony. Například za bílou výplň jsem dal 800Kč a vůbec nejde poznat, že tam je.

velice pečlivá a milá doktorka s moderním vybavením

Žádné problémy, perfektní přístup.