Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Neratovická 237, Kostelec nad Labem
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Sestřička skvělá, vždy pozitivně naladěná, ochotná. Paní doktorka příjemná s profesionálním, ale také velmi lidským přístupem. Vše vyslechne, vysvětlí, nic nepřechází mávnutím ruky.
Dvě těhotenství jsem prošla na jiné gynekologii, ale nebyla jsem s přístupem spokojena a tak jsem to třetí chtěla jiného lékaře. Určitě jsem neudělala chybu!
Děkuji oběma za vynikající péči a úžasnou práci, kterou odvádí.

K
Ověřeny pacient

Je to moje první gynekoložka, velmi jsem dbala na recenze a přesně díky této stránce a hodnocení jsem si paní doktorku vybrala. Paní doktorka je hodná, milá. Jediný co se mi nelíbí je povýšenost jedné ze sestřiček.

R
Ověřeny pacient

Sestřičky i paní doktorka jsou moc sympatické, příjemné a vstřícné :-) Jelikož jsem dříve neměla s gynekology dobrou zkušenost, můžu říci, že paní doktorka je opravdu dobrá, nic nezanedbává, vše vysvětlí a poradí. Chodím k ní bez zbytečného strachu a stresu. I přes malé obtíže v těhotenství mi vše opravu hlídá a nic nenechává v náhodě. Nikdy jsem neplatila žádné poplatky, jen za jednorázová zrcadla. Za mě mohu jedině doporučit!

L
Ověřeny pacient

Dříve jsem navštěvovala dva lékaře ve kterých jsem nenašla důvěru,nic mi nevysvětlily a byly mi zkrátka nesympatcký. O paní doktorce jsem slyšela samou chválu, přešla jsem k ní a jsem konečně spokojená. Všem moc doporučuji ;)

S
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už dlouho mám třetí těhotenství a nikdy nic nezanedbala a naopak vždy když se ji něco nezdálo ihned mě hnala dál. Pokaždé byla příjemná a milá. Nemůžu si vůbec stěžovat jsem s ní velmi spokojená.

D
Ověřeny pacient

Paní doktorce plně důvěřuji ... Pomohla mi vyřešit problém s otěhotněním, nic nezanedbala a díky přesné léčbě jsem do půl roku od zahájení hormonální terapie přirozeně otěhotněla. Během těhu dělá ultrazvuk při každé návštěvě, což je super. Já mohu jen doporučit

P
Ověřeny pacient

Do ordinace se nedovoláte, přístup k pacientce bych hodnotila jako podprůměrný, nepoznala ani naprosto základní věci, zinkasovala peníze za vyšetření, které se už neplatí,celkově laxní přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka jezdí i do Všetat, takže zkoušejte volat v různé dny a různé hodiny. tel. je 739 492 526

Ověřeny pacient

Prosím nemá někdo telefon k této dr. Nemohu se tam už měsíc dovolat, číslo je stále obsazeno. No a ten tady je přímo na paní dr, a na ten se jí volat nemá. Pomůže někdo???

Suprovej lékař! :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti