Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

702 00 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• velmi dobrý

Dnes jsem u neho byl poprve. Moc me překvapila pozitivni energie a velice vlidny pristup.Měl jsem z dnesni navstevy moc dobry pocit vse vysvetlil velice prijemny clovek, sestricka na recepci byla taky mila rehabilitace jsem si domluvil kdy se mi to hodi. Uz se tesim na dalsi návštěvu

• velmi dobrý

Lékař s nadmíru lidským přístupem a ochotou,který obětavě léčí a přistupuje k pacientu/bez ohledu na jeho věk/,laskavě a vstřícně.
    Kéž by, v dnešní době, bylo více takových lékařů,kteří se skutečně a prvořadě zajímají o CˇLOVEˇKA.

• velmi slabý

No nevím, ale jako ortoped nepoznal přetržený přední zkřížený vaz. Takže nedoporučuji. Moje zkušenost...

• velmi dobrý

Jednoznačně výborný lékař, jak po odborné tak po lidské stránce. Jako pacient mám k němu absolutní důvěru.
    Jeho kniha Cviky na vaši bolest, pomohla nejen mi ale mnoha mým známým od bolesti pohybového aparátu.
    Rovněž celý další personál splňuje moji představu o ZDRAVOTNICKÉM zařízení.

• velmi dobrý

Kvalitní a schoplný ortoped.

• velmi dobrý

Výborný pan doktor,všecko vysvětlí,předvede jak správně cvičit.Mám už dlouho problémy s bederní páteří,on jediný mi vysvětlil příčinu a důvod mých obtíží.Pana doktora doporučuji a děkuji !!
    Škoda,že to nemůžu říct o jeho personálu.Mám namysli jednu rehab.pracovnici,která se ke mně chovala netaktně,povýšenecky a arogantně.V takové atmosféře se vůbec neumíte uvolnit a rehabilitovat.

nejlepší doktor

• velmi dobrý

Pan doktor umí potěšit za každé situace, je moc hodný a ochotný.
    Takových lékařů je velmi málo.

• velmi dobrý

Pan doktor je nejlepší..umí vyléčit na těle i na duši..Všem vřele doporučuji.Velmi kvalitní pan doktor a skvělá a lidská sestřička..Jen více takových!Slavíková Š.

• velmi dobrý

Je nejlepší,díky za takového lékaře.