MUDr.

Kamil Ramík

Kontaktní informace

• M

Dnes jsem u neho byl poprve. Moc me překvapila pozitivni energie a velice vlidny pristup.Měl jsem z dnesni navstevy moc dobry pocit vse vysvetlil velice prijemny clovek, sestricka na recepci byla taky mila rehabilitace jsem si domluvil kdy se mi to hodi. Uz se tesim na dalsi návštěvu

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Horáková
    Eva Horáková
    Nemocniční 20, Ostrava

Markéta Schillerová
    Markéta Schillerová
    Na Jízdárně 18, Ostrava
    Paní Schillerová je velmi vzdělaná, zkušená, pečlivá a příjemná terapeutka. Pracuje s kraniosakrální terapií, spirální… Více

Eliška Kuboňová
    Eliška Kuboňová
    Roháčova 3, Ostrava

Eva Dostalíková
    Eva Dostalíková
    Nádražní 36, Ostrava
    Paní doktorku a její rehabilitační personál v ordinaci na ul. Nádražní mohu jen doporučit! Byla vždy příjemná,… Více

Eva Klásková
    Eva Klásková
    Rtm. Gucmana 3/1190, Ostrava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• F
      Umístění: AVICA - diagnostické a léčebné zařízeníSlužby: problémy s pohybovým aparátem

Mudr. Ramík je velmi příjemný, empatický a erudovaný lékař, vstupní vyšetření trvá cca 40-60 minut (u žádného lékaře jsem tak dlouho nebyla), manipuluje s Vámi a zkouší rozsahy jednotlivých svalů apod. Trochu problematická je však následná rehabilitace u jeho fyzioterapeutů a systém pojištoven, které proplácí jenom 10 hodin, ojediněle trochu víc. Což v mém případě nestačilo. Byla jsem ochotna si další rehabilitace platit, ale mají tolik pacientů, že mne po cca 5 zaplacených hodinách odmítli a problémy se mi nakonec vrátily ... Takže výsledek a celkový dojem je nakonec rozpačitý, i když všichni, se kterými jsem se setkala, působili opravdu vstřícně a profesionálně.

• M

• Lékař s nadmíru lidským přístupem a ochotou,který obětavě léčí a přistupuje k pacientu/bez ohledu na jeho věk/,laskavě a vstřícně.
      Kéž by, v dnešní době, bylo více takových lékařů,kteří se skutečně a prvořadě zajímají o CˇLOVEˇKA.

• J

No nevím, ale jako ortoped nepoznal přetržený přední zkřížený vaz. Takže nedoporučuji. Moje zkušenost...

• R

Jednoznačně výborný lékař, jak po odborné tak po lidské stránce. Jako pacient mám k němu absolutní důvěru.
      Jeho kniha Cviky na vaši bolest, pomohla nejen mi ale mnoha mým známým od bolesti pohybového aparátu.
      Rovněž celý další personál splňuje moji představu o ZDRAVOTNICKÉM zařízení.

• S

Kvalitní a schoplný ortoped.

• M

Výborný pan doktor,všecko vysvětlí,předvede jak správně cvičit.Mám už dlouho problémy s bederní páteří,on jediný mi vysvětlil příčinu a důvod mých obtíží.Pana doktora doporučuji a děkuji !!
      Škoda,že to nemůžu říct o jeho personálu.Mám namysli jednu rehab.pracovnici,která se ke mně chovala netaktně,povýšenecky a arogantně.V takové atmosféře se vůbec neumíte uvolnit a rehabilitovat.

• nejlepší doktor

• Pan doktor umí potěšit za každé situace, je moc hodný a ochotný.
      Takových lékařů je velmi málo.

• Pan doktor je nejlepší..umí vyléčit na těle i na duši..Všem vřele doporučuji.Velmi kvalitní pan doktor a skvělá a lidská sestřička..Jen více takových!Slavíková Š.