Umístění: Železniční poliklinika Přerov Jiný

Největší a snad jediný sympaták mezi lékaři v Přerově...Velice pohodový ,milý,usměvavý pan doktor..Vyšetří Vás ,zeptá se ,co Vás trápí ,zamyslí se nad Vámi,případně doporučí další dovyšetření..Opravdu pan doktor, který se zajímá o Vaše zdraví.,to vše formou,která je velice milá ,vtipná a příjemná .....Lékař ,za kterým se těšíte...děkuji

Skvely doktor, mily, pomuze... Proste super!! Mela jsem stesti, ze kdyz jsem prechazela od detske doktorky, mamka u nej byla a doporucila mi ho, je super :)

Pan doktor Juraj Brešťanský jen nejen skvělý doktor, ale i dobrý a laskavý člověk. Má moji plnou důvěru, vždy správě určí diagnózu a nasadí léky, které mi okamžitě pomůžou. Co se týká přístupu k pacientům, tak je velmi vstřícný, zajímá se o pacienta, jako by to byl jeho přítel.... Ovšem, za každým skvělým lékařem se skrývá úžasná sestřička!!! Sestřička Irenka jen podtrhuje příjemnou atmosféru, která v ordinaci panuje. Její úsměv je velmi nakažlivý, ikdyž člověku kolikrát není do smíchu, tak při vstupu do této ordinace najednou zapomenete co vás vlastně bolí :-) Tento skvělý tandem můžu všem z celého srdce doporučit. Josef Bělík

Pan doktor je ochotný a příjemný, a vždy se snaží vstřícně vyřešit každý, byť jen malinký, problém. Znám jej jako lékaře už řadu let, takže můžu jen doporučit. Nehledě na to, že má i příjemnou, vždy pozitivně naladěnou sestřičku, a taková kombinace se jen velmi těžko hledá. Oba jsou nejen dobří lidé, ale i výborní ve své práci. A souhlasím s předchozím názorem...smysl pro humor zde opravdu nechybí. Mohu opravdu jen doporučit.

Pan doktor je velmi příjemný a schopný,s jeho předchůdcem se nedá vůbec srovnávat,v ordinaci občas zavtipkuje,což je milé zpestření lekařské všednosti,byl jsem u nej na návštěvě třikrát,a nikdy to nebyl stresující žážitek,můžu jen vřele doporučit.