Sam. ordinace PL pro děti a dorost
náměstí Míru 290, Heřmanův Městec

Špatný doktor,spoustu zásedních věcí neřeší.Nedoporučuji

ve věku 12 až 18 let byl mým velmi oblíbeným lékařem
vždy poradil a nemohu zásadně souhlasit s píPovýšilovou, protože lepší poslat na odborné pracoviště než něco zanedbat + léky pro starší nejsou vždy testované na malých dětech a nemusí být tedy vůbec špatné či dokonce škodit (názor manželky lékařky)

K pediatrovi už dlouho nechodím, ale pamatuju si na jeho vlídný přístup a díky jeho všímavosti dnes nemusím nosit brýle, nemám křivá záda a i přes svou alergii si mohu dovolit zvíře. Vše se mohlo za pár let změnit, přesto dávám briketu do ohně a doporučuji.

Mám sním velice špatné zkušenosti. Byla jsem nucena od něj odejít. Moc si neví rady a raději posílá hned do nemocnice. Předepisuje léky které jsou určeny až pro větší děti nebo dokonce pro dospělé. V lékárně mi je ani nechtěli vydat když zjistili pro jak staré dítě to je.

Nemůžu si na něj stěžovat.Chodila jsem k němu jako dítě.Chová se hezky k dětem.

Pan doktor je pro mě nejlepší dětský pediatr, mému švagrovi ve třech měsících zachránil život, byl po těžké operaci srdíčka. Nyní k němu chodím se svými dětmi a neměnila bych. Sestřička velice příjemná a hodná. Pan doktor vždy poradí a problémy vyřeší. K dětem se chová velice hezky. Mohu jen doporučit.

Je to velmi dobrý pediatr chodila jsem k němu jako malá a teď k němu chodím se svojí 4 měsíční holčičkou jsem s ním velice spokojná a sestřička je hrozně hodná a moc příjemná!!!

K lékaři chodím se svým 13 měsíčním synem a jsme velmi spokojeni.Vždy nás rád vyslechne a poradí.Děkuji za jeho péči a také příjemné sestřičce.

snaží se