Adresa

Dukelských hrdinů 200, Rakovník
Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Jsem s panem nadmíru spokojená. Je profesionální, vždy na mě byl milí a hodný. Vždy mi všechno vysvětlil. Nemám žádné špatné zkušenosti s panem doktorem. A děkuju mu, že je tak skvělý ????


S
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Vynikající doktor, ve svém oboru se opravdu vyzná. Vždy mi dokázal pomoci. Jen má chybu, že je hodně náladový.


V
Ověřeny pacient

Vždy jsem s ním byla spokojená co šlo vždy o mě poradil pomohl nikdy jsem se nesetkala s tzv. špatnou náladou vůči mě !


N
Ověřeny pacient

pane doktora jsem zažila dvakrát v nemocnici, když jsem přijela s obtížema v těhotenství a za mě výborný doktor,ikdyž měl plno pacientek a já u něj nebyla vedená a měl toho nad hlavu tak mě zkontroloval ,uklidnil,vše vysvětlil malou pořádne prohlidnul , a jako plašanku a prvorodičku, mě neodbyl jako jsem se s tím už parkrát setkala ,je u nej vidět profesionalita a zkušenosti


H
Ověřeny pacient

Tak si vemte k porodu svého chlapa a nic si nedovolí,super chlap i když ne sympaták,ale profík na místě,děkujem Pane doktore za zdravého syna.


J
Ověřeny pacient

před týdnem jsem rodila u doktora Hajčiho a podle toho co jsem slyšela jsem se bála jeho chování, ale byla překvapená jak byl příjemný a nemohla bych mu nic vytknout. Porod nebyl jednoduchý a jsem velmi ráda, že jsem rodila zrovna u tohoto doktora, je to určitě velký odborník.


I
Ověřeny pacient

MUDr. Hajči byl u mého třetího porodu. A protože jsem pokaždé rodila u jiného doktora, mohu porovnávat. Pan Hajči je zřejmě velice náladový muž - a to s přibývajícím věkem stále víc. V každém případě má velké ego, umí být pěkně arogantní a má zvláštní, povýšenecký způsob humoru. Bohužel se nedokáže vžít do psychiky těhotné ženy. Chová se jako "slon v porcelánu". Svým necitlivým chováním umí uštknout na citlivých místech ženské psychiky. U tohoto doktora už bych nikdy nerodila!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Z odborného hlediska věřím, že je p. doktor Hajčí jistě erudovaným odborníkem. Z lidského hlediska je však pro mě velkým zklamáním. Arogance, necitlivý přístup, pohrdání, nadřazenost a do jisté míry bych řekla i neetičnost při jednání s pacientem. Dlouhé roky pro mě setkání s lékařem nebylo tak nepříjemné, jako kontakt s p. doktorem Hajčím. O to smutnější je fakt, že pak doktor nešetří svými neprofesionálními projevy ani těhotné maminky těsně před porodem, kdy je pro ně klid a celková pohoda a laskavý přístup mimořádně důležitý!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Na mě byl pan doktor Hajči velice nepříjemný arogantní a hlavně mě nechal 2 dny v kuse rodit,i kdyz jsem byla bez plodové vody a neotvírala jsem se,vzal mou dceru až na poslední chvíli císařem.Po celou dobu mi v Rakovnické nemocnici nedali napít ,najíst nic až po porodu,byla jsem vyčerpaná a další porod s panem Hajčim zažít už nechci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti