Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dukelských hrdinů 200, Rakovník
Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý večer. Je mi 37let.Mám tři kluky a čtvrtý kluk je s pomocí pana doktora na cestě do mé náruče. Děkuji proto Vám pane doktore, že myslíte na zdraví nás všech i když to pokaždé nejde s úsměvem Vy vždycky dokážete pomoci. Někdo tady píše, že jste lépe řečeno zamračený atd ale já vím že před rokem sem přišla o své dítě a Vy jediný jste mě dostal z psychického stavu do pohody i když to bylo nelehké s námi ženami. Vůbec bych vás neměnila a jak říkám každý den nejde s úsměvem nebo někomu tady ano? Za vaše pochopení a vaše řešení ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Špáňová


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Jsem s panem nadmíru spokojená. Je profesionální, vždy na mě byl milí a hodný. Vždy mi všechno vysvětlil. Nemám žádné špatné zkušenosti s panem doktorem. A děkuju mu, že je tak skvělý ????


S
Ověřeny pacient
Umístění: Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Vynikající doktor, ve svém oboru se opravdu vyzná. Vždy mi dokázal pomoci. Jen má chybu, že je hodně náladový.


V
Ověřeny pacient

Vždy jsem s ním byla spokojená co šlo vždy o mě poradil pomohl nikdy jsem se nesetkala s tzv. špatnou náladou vůči mě !


N
Ověřeny pacient

pane doktora jsem zažila dvakrát v nemocnici, když jsem přijela s obtížema v těhotenství a za mě výborný doktor,ikdyž měl plno pacientek a já u něj nebyla vedená a měl toho nad hlavu tak mě zkontroloval ,uklidnil,vše vysvětlil malou pořádne prohlidnul , a jako plašanku a prvorodičku, mě neodbyl jako jsem se s tím už parkrát setkala ,je u nej vidět profesionalita a zkušenosti


H
Ověřeny pacient

Tak si vemte k porodu svého chlapa a nic si nedovolí,super chlap i když ne sympaták,ale profík na místě,děkujem Pane doktore za zdravého syna.


J
Ověřeny pacient

před týdnem jsem rodila u doktora Hajčiho a podle toho co jsem slyšela jsem se bála jeho chování, ale byla překvapená jak byl příjemný a nemohla bych mu nic vytknout. Porod nebyl jednoduchý a jsem velmi ráda, že jsem rodila zrovna u tohoto doktora, je to určitě velký odborník.


I
Ověřeny pacient

MUDr. Hajči byl u mého třetího porodu. A protože jsem pokaždé rodila u jiného doktora, mohu porovnávat. Pan Hajči je zřejmě velice náladový muž - a to s přibývajícím věkem stále víc. V každém případě má velké ego, umí být pěkně arogantní a má zvláštní, povýšenecký způsob humoru. Bohužel se nedokáže vžít do psychiky těhotné ženy. Chová se jako "slon v porcelánu". Svým necitlivým chováním umí uštknout na citlivých místech ženské psychiky. U tohoto doktora už bych nikdy nerodila!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Z odborného hlediska věřím, že je p. doktor Hajčí jistě erudovaným odborníkem. Z lidského hlediska je však pro mě velkým zklamáním. Arogance, necitlivý přístup, pohrdání, nadřazenost a do jisté míry bych řekla i neetičnost při jednání s pacientem. Dlouhé roky pro mě setkání s lékařem nebylo tak nepříjemné, jako kontakt s p. doktorem Hajčím. O to smutnější je fakt, že pak doktor nešetří svými neprofesionálními projevy ani těhotné maminky těsně před porodem, kdy je pro ně klid a celková pohoda a laskavý přístup mimořádně důležitý!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti