Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)
Dukelských hrdinů 200, Rakovník

Umístění: Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.) Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě, naprosto empatický a s dokonalým smyslem pro humor. Ačkoliv jsem přišla dá se říci z rozmaru na UTZ vyšetření v těhotenství, pan doktor se mi věnoval velmi ochotně, vše podrobně vysvetlil, zkontroloval, udělal mi i moc hezké fotky miminka. Moc doporučuji.

Dobrý večer. Je mi 37let.Mám tři kluky a čtvrtý kluk je s pomocí pana doktora na cestě do mé náruče. Děkuji proto Vám pane doktore, že myslíte na zdraví nás všech i když to pokaždé nejde s úsměvem Vy vždycky dokážete pomoci. Někdo tady píše, že jste lépe řečeno zamračený atd ale já vím že před rokem sem přišla o své dítě a Vy jediný jste mě dostal z psychického stavu do pohody i když to bylo nelehké s námi ženami. Vůbec bych vás neměnila a jak říkám každý den nejde s úsměvem nebo někomu tady ano? Za vaše pochopení a vaše řešení ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Špáňová

Umístění: jiné místo

Jsem s panem nadmíru spokojená. Je profesionální, vždy na mě byl milí a hodný. Vždy mi všechno vysvětlil. Nemám žádné špatné zkušenosti s panem doktorem. A děkuju mu, že je tak skvělý ????

Umístění: Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Vynikající doktor, ve svém oboru se opravdu vyzná. Vždy mi dokázal pomoci. Jen má chybu, že je hodně náladový.

Vždy jsem s ním byla spokojená co šlo vždy o mě poradil pomohl nikdy jsem se nesetkala s tzv. špatnou náladou vůči mě !

pane doktora jsem zažila dvakrát v nemocnici, když jsem přijela s obtížema v těhotenství a za mě výborný doktor,ikdyž měl plno pacientek a já u něj nebyla vedená a měl toho nad hlavu tak mě zkontroloval ,uklidnil,vše vysvětlil malou pořádne prohlidnul , a jako plašanku a prvorodičku, mě neodbyl jako jsem se s tím už parkrát setkala ,je u nej vidět profesionalita a zkušenosti

Tak si vemte k porodu svého chlapa a nic si nedovolí,super chlap i když ne sympaták,ale profík na místě,děkujem Pane doktore za zdravého syna.

před týdnem jsem rodila u doktora Hajčiho a podle toho co jsem slyšela jsem se bála jeho chování, ale byla překvapená jak byl příjemný a nemohla bych mu nic vytknout. Porod nebyl jednoduchý a jsem velmi ráda, že jsem rodila zrovna u tohoto doktora, je to určitě velký odborník.

MUDr. Hajči byl u mého třetího porodu. A protože jsem pokaždé rodila u jiného doktora, mohu porovnávat. Pan Hajči je zřejmě velice náladový muž - a to s přibývajícím věkem stále víc. V každém případě má velké ego, umí být pěkně arogantní a má zvláštní, povýšenecký způsob humoru. Bohužel se nedokáže vžít do psychiky těhotné ženy. Chová se jako "slon v porcelánu". Svým necitlivým chováním umí uštknout na citlivých místech ženské psychiky. U tohoto doktora už bych nikdy nerodila!!!!

Z odborného hlediska věřím, že je p. doktor Hajčí jistě erudovaným odborníkem. Z lidského hlediska je však pro mě velkým zklamáním. Arogance, necitlivý přístup, pohrdání, nadřazenost a do jisté míry bych řekla i neetičnost při jednání s pacientem. Dlouhé roky pro mě setkání s lékařem nebylo tak nepříjemné, jako kontakt s p. doktorem Hajčím. O to smutnější je fakt, že pak doktor nešetří svými neprofesionálními projevy ani těhotné maminky těsně před porodem, kdy je pro ně klid a celková pohoda a laskavý přístup mimořádně důležitý!!