MUDr. Jozef Fingerhútt

Nový Jičín 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Hřbitovní 22, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor mi vždycky pomohl od bolesti a několikrát mě vzal i bez objednání stejně jako moje děti. Je příjemný, ujišťuje se, ze vás nic nebolí. Nemá problém dat víc injekce, aby Vás ušetřil utrpení. Chodím k němu 10 let a už teď mám hrůzu, až opravdu odejde do důchodu..

Pan doktor je velice dobrý. Byl jsem u více lékařů, ale tento je nejlepší, protože s tím, co jiní měli problém, on vyřešil rychle a dobře. Děkuji mu za to.

ja k nemu chodila nekolik let a vysledek byl ze ted nechavam dost penez za zuby ktere mi zrasoval...sveho casu vynikajici,peclivy,vesely a osetreni bylo bezbolestne za to pak to zacal pekne flakat...

já za svou osobu mužu říci,že jetento lékař na velmi dobré urovni.k tomu není co dodat,jeho činy mluví za něho

nejlepší

vznikající zubní lékař

Pan doktor je úžasný člověk,úžasný zubař,strašně si jej vážím.

Dobrý,ochotný lékař

velmi hrabivy naochotny a neprofesionální lékař,musela jsem ho navštívit když zastupoval mého lékaře a opravdu bych jeho péči nikomu nedoporučila a to ani nejhoršimu nepříteli