Praktický lékař stomatolog
Švermova 4b, Havířov

Umístění: Praktický lékař stomatolog bolest zubu

K panu doktorovi již pravidelně chodím mnoho let. Lepšího zubního profíka opravdu neznám. Převyšuje max.ochota, profesionalita, empatie, rychlost..... I přesto, že mě celoživotně doprovází hrůza ze zubařů, tam jdu bez jakýchkoliv obav. Všem tohoto pana doktora doporučuji.

Zubař je to super, bohužel coz mi dělalo problém je kuracky dych. Jsem nekuřák a proto jsem musela opustit tuto ambulanci a přejít k jinému zubari. Jeho zubní hygienistku hodnotím jako propadák, sice mi zubní kamen odstranila, ale ty řeči kolem toho byli trapas, systém pokud nebudete delat přesně toto tak do pul roku přijdete o kompletní chrup, ha ha ha, 2 roky a porad zuby mam.

Myslím si že je až velmi dobrý,práce bez bolesti a jen chválím.Jsem spokojen z jeho práci a přistupem k pacientovi,takže není co dodat a jen chvalím...Jsem velmi spokojen a cením si pana doktora,nemám co dodat jen sama chvála...RUDOLF....

Nikdy v životě jsem nezažila tak úžasného zubaře jak je pan Wimmer,kdyby bylo více takových doktoru,příjemných,usměvavých a hlavně mi dává zuby do pořádku, já se hrozně zubařů bojím,můžu říct že je opravdu hodný a pohodový a všem doporučuji jsme ráda že můžu k panu zubaři chodit :)

Zcela jistě dobrý zubař, jedinou výtkou je malá komunikace s pacienty, pravděpodobně způsobená časovou vytížeností.

PAN ZUBAR,sympaticky,spolehlivy,perfektne odvadi svou praci,mistr sveho oboru.Mohu jen doporucit kazdemu.Dobrych zubaru ale i lekaru je v Cesku velice malo a pan Wimmer patri opravdu k odbornikum ve svem oboru.Pochvala patri samozrejme i sympatickym sestrickam.

VELMI DOBRY PŘÍSTUP K PACIENTOVI. KVALITNĚ A RYCHLE PRÁCUJE.ZÁKROKY JSOU TÉMĚŘ BEZBOLESTNÉ!!!

Velice vstřícný přístup k pacientovi. Zákrok bezbolestný.Na trhání podle mně asi ten nejlepši.
jen kdyby bylo takových doktoru víc.možu jenom doporučit!!

Profik!

Skvělý odborník, rychlý, sympatický, bezbolestný super.