Ktg - kardiotokografie +3 Více

Ktg - kardiotokografie +3 Více

Vakcinace (včetně celkového preventivního vyšetření)

Narozen 1953 Promoce na Fakultě všeobecného lékařství v Plzni 1979 Lékař ZÚNZ Škoda Plzeň 1979 - 1995 I. atestace v oboru gynekologie a po...

• přednádorové stavy
  • močová inkontinence
  • neplodnost

Ktg - kardiotokografie

Umístění: Ordinace Táborská 15

Zacala jsem chodit k panu doktorovi na zacatku tehotenstvi a muzu jen doporucit. Pečlivý, vse vysvetli aniž bych se musela ptát. Opravdu skvely pristup a skvela péče.

K panu doktorovi chodím již 3 rokem a jsem velmi spokojená. Vždy mi vše vysvětlí, a to i když se jedná o nepříjemnou situaci. Jako doktora a profesionála ho mohu jen a jen doporučit. Momentálně velmi oceňuji jeho přístup v těhotenství :-) Foltýnová P.

Za 5 let, kdy jsem k panu doktorovi chodila, si nemohu na nic stěžovat. Stejně tak mi byl sympatický i přístup paní doktorky Poláčkové, se kterou se v ordinaci střídají. Nikdy jsem nemusela dlouho čekat a vždy měli milý přístup a služby. Kvůli stěhovaní lékaře měním a mrzí mě to. Dámy, ordinaci pana doktora Reindla doporučuji!!!

K panu doktorovi zatím nechodím dlouho, ale už nyní jsem s ním moc spokojená. Nejvíce si ho vážím pro jeho milý přístup a také proto, že je tolerantní k mým názorům a potřebám, věří mi, že sama také poznám, co je pro moje tělo a pro moje miminko nejlepší, do ničeho mě nenutí, dává mi možnost se na svém zdraví podílet. Děkuji za báječnou péči :-)

Když jsem nastoupila do Plzně na vysokou školu, už se mi nechtělo jezdit na Šumavu k doktorům. Rozhodla jsem se tedy poohlédnout po doktorech v Plzni. Obvodního lékaře mám na náměstí a na ceduli jsem se dočetla, že tam je i gynekolog. Měla jsem v plánu si o něm něco přečíst a zjistit (i když si názory nejlépe dělám sama), ale najednou vyšla paní z jeho dveří. Neváhala jsem a oslovila ji s tím, jaký je pan doktor a jak je s ním spokojená. Pěla ne něj takové ódy, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Zaklepala jsem na dveře, abych se zeptala, zda ještě bere nové pacientky. Když mi bylo řečeno, že ano, měla jsem radost a hned se objednala. Z první návštěvy jsem byla unešena. Pan doktor je moc milý, laskavý a hlavně lidský. Chodím k němu již několik let a neměnila bych ho za nic na světě. Jsem ráda, že zrovna on mě provedl ve všech třech těhotenstvích a neměl ani problém, když byl u ultrazvuku přítomen manžel a obě dvě dcery :-) Dokonce i holkám ukazoval, kde a co miminko má. Jak jsem již psala, jsem maximálně spokojená a pana doktora moc doporučuji, vážím si ho! S pozdravem a velkou úctou Lenka Pacáková

Dnes jsem u pana doktor Reindla byla poprvé a nemohlo to být lepší. Je to skvělý doktor, lidský přistup. Vše mi řekl, ochotně vysvětlil. V čekárně jsem nečekala více než 20 minut, i sestřička byla velice příjemná. Rozhodně pana doktora doporučuji :)

Tak za sebe i mé známé,kterým jsem pana doktorka doporučila vím,že jen samá spokojenost :-) chodím k němu 7 rokem a nemůžu si stěžovat na nic. Po mých předešlých 3 gynekologů jsem štastná za pana doktorka,protože můj problém,který jsem měla ( a mám) začal řešit a ne jako předchozí gynekologově,kteří to akorát řešili HA,což byl nazorný příklad toho,jak rychle a nesmyslne odbýt pacientku.Až u pana doktorka jsem se dozvěděla co mi je a co mám za préblém a hlavně to začal řešit.Kdykoliv jsem potřebovala jeho pomoc,vždy byl ochotný a věci řesil.Nemluvě o jeho přístupu,chování,vyšetření a lidskému přístupu- vše na SKVĚLÉ UROVNI.Mohu jen doporučit.Mam k němu 100% důvěru a vím,že nejsem jediná.Kéž by takových doktorů bylo více, i když já už bych neměnila :-) s pozdravem Jůzková Petra

Přestože návštěva gynekologa nepatří zrovna k těm příjemnějším vyšetření, tak u pana doktora jde vše hladce. Prostředí ordinace a čekárny je moc příjemné a čisté, stejně tak i místnost u sestřičky. Pan doktor ke vždy velmi slušný, nezapomene se zeptat, jak se máte a při odchodu Vám vždy podá ruku. Samotné vyšetření probíhá na velmi profesionální úrovni, kdy pan doktor vysvětlí, co dělá a případný ultrazvuk či jiný úkon vždy okomentuje, abyste věděla, co se s Vámi děje. Vždy se snaží vyjít pacientce vstříc a případně nabídnout více možností. Na jakýkoliv problém pohotově a ochotně reaguje. Pana doktora mohu vřele doporučit a má mou naprosto důvěru.

K panu doktorovi chodím 12 let, dojíždím 100 km. Je vždy klidný, profesionální a přívětivý, krásně mě provedl celým těhotenstvím.
Pan doktor NIKDY NIC nepodceňuje, ač jsem byla přesvědčená, že mi rozhodně nic není, poslal mě na odběry pro podezření na mimoděložní těhotenství, které se bohužel potvrdilo a byla jsem díky panu doktorovi včas operována.
Ordinace je velmi příjemná, vybavení skvělé, sestřička také moc fajn.

Co se týče vyšetření, ochoty i zdravotního personálu jsem spokojená. Co mě, ale velmi zarazilo bylo to, že platím za recept na antikoncepci i přes to, že jsem se od zdravotní pojišťovny dozvěděla, že regulační poplatek 30Kč se neplatí za výdej léčivých přípravků předepsaných na recept, avšak nehrazených z veřejného zdravotního pojištění. (např. antikoncepce předepsaná na recept).

• přednádorové stavy
  • močová inkontinence