Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance
Široká 16, Ivančice

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

Nejlepší lékař, jakého znám,vše pečlivě vysvětlí, poradí, pomůže. Velmi lidský a zároveň perfektní odborník.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

Jsem ve 4. měsíci těhotenství a během dneška jsem začala krvácet. Po vyšetření mne ubezpečili, že je vše v pořádku a ochotně poučili o tom, co mohlo krvácení a bolest v břiše způsobit. Chtěla bych tu ocenit velmi lidský přístup pana doktora, který v jiných nemocnicích rozhodně není standardem, i velmi profesionální a bezprostřední přístup.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

Pan doktor má moc příjemné vystupování, je velmi sympatický a “lidský”. Zároveň je profesionál na svém místě. Vše ochotně vysvětlí, umí podpořit a uklidnit.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

Nebyt pana doktora, tak by muj porod nemusel vubec dopadnout dobre. Sam hned poznal, ze nejsem schopna rodit prirozene, kdyz mi nekolik jinych doktoru tvrdilo, ze to nevadi (tvar panve a uz jsem byla po jednom cisari). Vysetreni skvele, jednani take. Do Ivancic jsem jela rodit z Brna. Nic nezanedba, ma pochopeni.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

p.doktor mě ošetřoval v neděli ráno na pohotovosti, i když se jednalo o záležitost, kterou by si člověk (žena) ráda odpustila, tak s pomocí a přístupem p.doktora (a následně i sestřiček) jsem tím proplula bez psychické újmy a s pocitem, že jsem byla na správném místě. Za mě p. doktor za 1.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

Pana doktora jsem navštívila v neděli, v době gynekologicke pohotovosti v Ivancické nemocnici. Velice milý přístup, vše krásně vysvětlil a hlavně uklidil, takže za mě super jednání a sympatický lékař.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance krvácení v 2 trimestru

Na pohotovost jsem jela poprvé do této nemocnice,pan doktor byl strašně hodný,profesionální,milý všechno mi vysvětlil,uklidnil a pomohl.Hlavně přístupem.Jsem zvyklá když dorazíte pozdě večer,že nikdo na vás nemá náladu a odbyde vás,ale on byl tak pozitivní a v pohodě,že musím konstatovat - tohle jsem ještě nezažila u žen lékařek vůbec,ale pan doktor je doktor a člověk na svém místě.Přeji mu jen štěstí.

Jako doktora ho sice neznám ale jako osobu ano, a je to opravdu milý člověk. Ale už několik let jsem ho neviděla.

Pan doktor Pulkert je nejlepší gynekolog, jakého jsem poznala. Jsem mu moc vděčná za naši krásnou tříměsíční holčičku. Jeho péče během těhotenství, porodu i šestinedělí byla příkladná až nadstandardní. Všechny mé dotazy srozumitelně vystětlí, vždy se chová velmi mile a slusně. Neměnila bych ;) Naďa Alánová

O mne se Mudr. Pulkert staral v průběhu těhotenství i při porodu. Báječný, příjemný lékař, moc takových jsem nepotkala. Takže ještě jednou díky i za naší už dneska 2,5 letou Štěpánku. Jana Michálková