Josef Pulkert, gynekolog Ivančice

MUDr. Josef Pulkert

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Široká 16, Ivančice
Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

Nebyt pana doktora, tak by muj porod nemusel vubec dopadnout dobre. Sam hned poznal, ze nejsem schopna rodit prirozene, kdyz mi nekolik jinych doktoru tvrdilo, ze to nevadi (tvar panve a uz jsem byla po jednom cisari). Vysetreni skvele, jednani take. Do Ivancic jsem jela rodit z Brna. Nic nezanedba, ma pochopeni.


K
Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance Jiný

p.doktor mě ošetřoval v neděli ráno na pohotovosti, i když se jednalo o záležitost, kterou by si člověk (žena) ráda odpustila, tak s pomocí a přístupem p.doktora (a následně i sestřiček) jsem tím proplula bez psychické újmy a s pocitem, že jsem byla na správném místě. Za mě p. doktor za 1.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

Pana doktora jsem navštívila v neděli, v době gynekologicke pohotovosti v Ivancické nemocnici. Velice milý přístup, vše krásně vysvětlil a hlavně uklidil, takže za mě super jednání a sympatický lékař.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance krvácení v 2 trimestru

Na pohotovost jsem jela poprvé do této nemocnice,pan doktor byl strašně hodný,profesionální,milý všechno mi vysvětlil,uklidnil a pomohl.Hlavně přístupem.Jsem zvyklá když dorazíte pozdě večer,že nikdo na vás nemá náladu a odbyde vás,ale on byl tak pozitivní a v pohodě,že musím konstatovat - tohle jsem ještě nezažila u žen lékařek vůbec,ale pan doktor je doktor a člověk na svém místě.Přeji mu jen štěstí.


A
Ověřeny pacient

Jako doktora ho sice neznám ale jako osobu ano, a je to opravdu milý člověk. Ale už několik let jsem ho neviděla.


Ověřeny pacient

Pan doktor Pulkert je nejlepší gynekolog, jakého jsem poznala. Jsem mu moc vděčná za naši krásnou tříměsíční holčičku. Jeho péče během těhotenství, porodu i šestinedělí byla příkladná až nadstandardní. Všechny mé dotazy srozumitelně vystětlí, vždy se chová velmi mile a slusně. Neměnila bych ;) Naďa Alánová


Ověřeny pacient

O mne se Mudr. Pulkert staral v průběhu těhotenství i při porodu. Báječný, příjemný lékař, moc takových jsem nepotkala. Takže ještě jednou díky i za naší už dneska 2,5 letou Štěpánku. Jana Michálková


S Josefem jsem se naposledy viděl snad před šesti lety. U kamaráda Tomáše (spolu vystudovali). Josef vždy měl sklony k upřímnosti a fair play. Dobrý kamarád a nezkazil žádnou legraci. Psychicky stabilní, tragickou bouří maléru, který nezavinil proplul s čistým štítem i svědomím. Holčička jednoho ze spolupracovníků v naší firmě mi ho připomíná, když ještě miminkům asistoval v Mostě (musel jsem se tehdy pousmát, když jsem na otázku, kdo je podepsán pod porodním listu, dostal od spolupracovníka jako odpověď zkomolené Josefovo příjmení). Všem na této sránce přeji mnoho štěstí... Jan Vinař


Velice milý a hodný doktor, měla jsem to štěstí, že jsem ho v Mostě měla u porodu jak mé první dcery tak i té druhé!!Přeji mu jen to nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!J.V.


L

milý, usměvavý, vše skvěle vysvětlí, lepšího lékaře jsem nikdy neměla


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví