Široká 16, Ivančice
Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance

Pana doktora jsem navštívila v neděli, v době gynekologicke pohotovosti v Ivancické nemocnici. Velice milý přístup, vše krásně vysvětlil a hlavně uklidil, takže za mě super jednání a sympatický lékař.

Umístění: Nemocnice Ivančice - gynekologická ambulance krvácení v 2 trimestru

Na pohotovost jsem jela poprvé do této nemocnice,pan doktor byl strašně hodný,profesionální,milý všechno mi vysvětlil,uklidnil a pomohl.Hlavně přístupem.Jsem zvyklá když dorazíte pozdě večer,že nikdo na vás nemá náladu a odbyde vás,ale on byl tak pozitivní a v pohodě,že musím konstatovat - tohle jsem ještě nezažila u žen lékařek vůbec,ale pan doktor je doktor a člověk na svém místě.Přeji mu jen štěstí.

Jako doktora ho sice neznám ale jako osobu ano, a je to opravdu milý člověk. Ale už několik let jsem ho neviděla.

Pan doktor Pulkert je nejlepší gynekolog, jakého jsem poznala. Jsem mu moc vděčná za naši krásnou tříměsíční holčičku. Jeho péče během těhotenství, porodu i šestinedělí byla příkladná až nadstandardní. Všechny mé dotazy srozumitelně vystětlí, vždy se chová velmi mile a slusně. Neměnila bych ;) Naďa Alánová

O mne se Mudr. Pulkert staral v průběhu těhotenství i při porodu. Báječný, příjemný lékař, moc takových jsem nepotkala. Takže ještě jednou díky i za naší už dneska 2,5 letou Štěpánku. Jana Michálková

S Josefem jsem se naposledy viděl snad před šesti lety. U kamaráda Tomáše (spolu vystudovali). Josef vždy měl sklony k upřímnosti a fair play. Dobrý kamarád a nezkazil žádnou legraci. Psychicky stabilní, tragickou bouří maléru, který nezavinil proplul s čistým štítem i svědomím. Holčička jednoho ze spolupracovníků v naší firmě mi ho připomíná, když ještě miminkům asistoval v Mostě (musel jsem se tehdy pousmát, když jsem na otázku, kdo je podepsán pod porodním listu, dostal od spolupracovníka jako odpověď zkomolené Josefovo příjmení). Všem na této sránce přeji mnoho štěstí... Jan Vinař

Velice milý a hodný doktor, měla jsem to štěstí, že jsem ho v Mostě měla u porodu jak mé první dcery tak i té druhé!!Přeji mu jen to nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!J.V.

milý, usměvavý, vše skvěle vysvětlí, lepšího lékaře jsem nikdy neměla

Vážené klientky/pacientky. Chtěla bych oslovit Vás, které jste v péči a nebo se s péčí pana doktora J. Pulkerta setkáte.
Nejsem sice jeho pacientkou, ale několik let jsem s tímto lékařem pracovala v nemocnici, jako porodní asistentka. Z mého pohledu a zkušenosti je dr.Pulkert velice milý,vždy ochotný,obětavý, přátelský,má vysokou schopnost empatie a přitom je naprosto profesionální.U pacientek je velmi oblíbeným a vyhledávaným lékařem. Také i proto,že k pacientce přistupuje nejen jako k nemocné, ale i jako k ženě, ke které chová úctu.
Myslím si, že takových lékařů není mnoho a proto Vám pana doktora Pulkerta vřele doporučuji a přeji Vám mnoho zdraví, spokojenosti a radostných zážitků - třeba z narození Vašeho vytouženého miminka.

S panem doktorem jsem byla velice spokojena.S tou největší péčí a starostlivostí mě v Mostě odrodil.Myslím si,že takových doktorů jako je jmenovaný doktor Pulkert je velmi málo.Pane doktore přeji vám mnoho spokojených pacientek jako jsem byla já.

• gynekologie a porodnictví