Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J

Když jsem si přečetl příspěvek pana Davida, tak mohu opravdu potvrdit, že pan doktor je perfektní odborník. Také jsem k němu zašel s problémem. Opravdu velice klidný, vstřícný starší pán,který na sobě nedá znát, že spěchá a laikovi vše dobře vysvětlí. I mě vysvětlil z čeho pramení mé potíže a to tak, že jsem si vyslechl jeho radu, slušně jsem poděkoval a venku jsem přemýšlel o tom, zda jsem si nespletl dveře a nezavítal jsem jak se u nás lidově říká, k bábě kořenářce.A tak mi nezbývalo nic jiného, než zaťukat na dveře skutečného odborníka i bez doporučení pana doktora a dočkal jsem se pomoci. I těch 30 Kč jsem rád zaplatil. Opravdu pana doktora doporučuji všem, kteří mnoho neočekávají a stačí jim vlídné slovo. Možná i panu Davidovi stačí vlídné slovo, jak jinak si vysvětlit počínání zkušeného ortopeda a perfektního odborníka, který posílá své pacienty ke konkurenci.

D

Míval jsem velice časté potíže s Achilovkou. Když jsem začal chodit k doktoru Pěchoučkovi, byl jsem smířený s tím, že to asi tak zůstane. Pan doktor mne ovšem z tohoto omylu vyvedl. Naprosto nedá znát, že při vyšetření spěchá, klidně vezme i odbornou knihu a trpělivě všechno vysvětlí, tak aby mu rozuměl i laik. Nikdy mi nevnucoval žádné preparáty na výživu ( mám na mysli nějakou konkrétní značku ), vždy jen řekne co by bylo dobré koupit, ale ne od koho. Je to lékař profesionál, na úrovni, příjemný, klidný a nesmírně vstřícný.
Ovšem MAXIMÁLNĚ na něm oceňuji, že když sám nevěděl, co by mohl být problém, bez vytáček mi doporučil návštěvu u jiného ortopeda ( ten mi nakonec pomohl ). Toto je přístup hodný čestného člověka a perfektního odborníka.

V

Pan MUDr.Pechoucek je velmi prijemny .Trpelive vyslechne potize,pohovori o problemech klienta,vysvetli a navrhne reseni. Nedava na sobe znat nedostatek casu, pristupuje ke klientum velmi profesionalne a lidsky. Doporucuji.


P

Spolehlivý a skvělý lékař.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu