Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Masarykovo náměstí 2667, Pardubice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Když jsem si přečetl příspěvek pana Davida, tak mohu opravdu potvrdit, že pan doktor je perfektní odborník. Také jsem k němu zašel s problémem. Opravdu velice klidný, vstřícný starší pán,který na sobě nedá znát, že spěchá a laikovi vše dobře vysvětlí. I mě vysvětlil z čeho pramení mé potíže a to tak, že jsem si vyslechl jeho radu, slušně jsem poděkoval a venku jsem přemýšlel o tom, zda jsem si nespletl dveře a nezavítal jsem jak se u nás lidově říká, k bábě kořenářce.A tak mi nezbývalo nic jiného, než zaťukat na dveře skutečného odborníka i bez doporučení pana doktora a dočkal jsem se pomoci. I těch 30 Kč jsem rád zaplatil. Opravdu pana doktora doporučuji všem, kteří mnoho neočekávají a stačí jim vlídné slovo. Možná i panu Davidovi stačí vlídné slovo, jak jinak si vysvětlit počínání zkušeného ortopeda a perfektního odborníka, který posílá své pacienty ke konkurenci.

Míval jsem velice časté potíže s Achilovkou. Když jsem začal chodit k doktoru Pěchoučkovi, byl jsem smířený s tím, že to asi tak zůstane. Pan doktor mne ovšem z tohoto omylu vyvedl. Naprosto nedá znát, že při vyšetření spěchá, klidně vezme i odbornou knihu a trpělivě všechno vysvětlí, tak aby mu rozuměl i laik. Nikdy mi nevnucoval žádné preparáty na výživu ( mám na mysli nějakou konkrétní značku ), vždy jen řekne co by bylo dobré koupit, ale ne od koho. Je to lékař profesionál, na úrovni, příjemný, klidný a nesmírně vstřícný.
Ovšem MAXIMÁLNĚ na něm oceňuji, že když sám nevěděl, co by mohl být problém, bez vytáček mi doporučil návštěvu u jiného ortopeda ( ten mi nakonec pomohl ). Toto je přístup hodný čestného člověka a perfektního odborníka.

Pan MUDr.Pechoucek je velmi prijemny .Trpelive vyslechne potize,pohovori o problemech klienta,vysvetli a navrhne reseni. Nedava na sobe znat nedostatek casu, pristupuje ke klientum velmi profesionalne a lidsky. Doporucuji.

Spolehlivý a skvělý lékař.