Josef Ošmera, chirurg Most

MUDr. Josef Ošmera

Uložit

Chirurg Více

16 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. lékaře specialisty - mamologie
Jasmínová 544/245, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Dobrý den, chtěla bych říct, že pan doktor Ošmera je výborný lékař. Před pár lety jsem k němu přišla vystresovaná v domění, že mám v prsu nádor. Po důkladném vyšetření i sonu prsu mě doktor uklidnil, že jde jen o cysty. Vysvětlil mi jak pořádně si prsa sama mohu vyšetřit i doma, a tím pádem mohu být v klidu ikdyž jdu k němu na preventivní vyšetření. Chodit na preventivní prohlídky včas mi připadalo naprosto normální, nikdy jsem nezapoměla, nespozdila se. Stejné je to i u jiných prohlídek u jiných lékařů. Věděla jsem, že doktoru Ošmerovi záleží na pacientkách, aby byly zdravé a nebály se rakoviny. Já osobně jsem byla ráda, že můžu s prsama chodit na preventivky, zvláště když tolik žen na rakovinu prsu umírá, což je hlavně kvůli tomu, že podceňují vážnost onemocnění. Přesto, že byl doktor Ošmera občas protivný, chodila jsem k němu ráda a odcházela jsem od něj spokojená, že jsem zdravá. Nyní když jsem měla jít na preventivku, zjistila jsem, že již neordinuje a byla jsem zklamaná. Chtěla jsem se objednat u doktora v nemocnici, ale musela jsem ho doslova přemlouvat aby mě vzal. To snad ani neni možný, že když má žena o své tělo starost, chce chodit pravidelně na prohlídky a eventuelně nic nezanedbat, tak se najde lékař, kterému je to jedno a spíše ho obtěžuje mě vyšetřit!!! Proto moc děkuji doktoru Ošmerovi, že mi samovyšetření prsu ukázal a opakovaně omílal, jaký je rozdíl mezi cystou a nádorem. Budu v tom určitě pokračovat. Monika M.

C
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již něco kolem 6 let minimálně.Asi jednou se mi stalo,že jsem zapoměla nález doma-velice nepříjemná situace a nikomu z pacientek nepřeji.Raději jsem na to celé již zapoměla,s tím že na další návštěvu jsem se vždy připravila, tedy psychycky a HLAVNĚ s NÁLEZEM-,,pacientka poučena,,a opravdu,bylo to tak nepříjemné že jsem si nález již nikdy doma nezapoměla a potom vlastně pacientka poučena,, obvyklá fráze pana doktora:)no jo,jenomže teď jsem šla opět na další návštěvu.Řeknu Vám, chudáci pacientky,které šly po mne,protože jak jsem si vyslechla při svém odchodu,tak skoro každá nestíhala s kontrolou v daném termínu a už se hrozili toho než vstoupí do samotné ordinace natož,než se svlíknou v kabince,i samotná sestra prohlásila,že má pan doktor po dovolené a dnes měl již 80pacientek,a skoro každá opravdu nestíhá daný termín.Jenomže malý háček v tom trochu taky byl - pan ošmera měl celý měsíc červenec dovolenou.Já byla pozvaná -dle nálezu na měsíc květen i s nálezem z rentgenového vyšetření,které jsem prodělala dle přání pana doktora ošmery v měsíci květnu konkr.14.5.,bohužel na kontrolu jsem přišla 1.8. s tím že jsem tam šla tentýž den na dvakrát,protože měl ráno tak natřískáno v čekárně že bych tam asi omdlela a moje 3letý dítě taky.Nepřejte si vydět to točo.Ještě v kabince-než jsem si stačila svléknout podprsenku se na mne ozvalo,jak my vysvětlíte Ivano,že jste se zpozdila s kontrolou?Moje odpověď,která zněla: moc se omlouvám ale nějak my to nevyšlo,byla bezvýznamná.Další otázka doktora opět zněla:jak mě vysvětlíte, že jste zanedbala kontrolu a zadržela lékařskou zprávu? Moje další odpověď již byla podobná opět té první ikdyž zase bez účinku,ještě jsem tedy dodala, myslím si, dost pádný důvod na to,že měl od 1.-31.7.dovolenou,ale ani toto ho nepozastavilo.Jeho rozčílení se nadále stupňovalo,s tím ,že byl na mne a troufám si říct fyzicky hrubý (a jak mývá ve zvyku chytat pacietky za paže,při jeho obvyklém komickém vystoupení a názorném výkladu o cystách a mastopatiýchbla mne tentokrát chytil dost na to, aby to bolelo a bylo to nepříjemné) a křičel na mne.No,nakonec jsem se vyšetřit nechala,ikdyž mne v rozčílení chtěl tahat za dveře -podotýkám nahoře bez, abych si přečetla jeho info na dveřích zvenku ordinace ,,ihned přinést nález z rentgenu,, Jsem se tedy musela obléknout a potom zase svléknout.To jsem si i já přestala vybírat chování odhodlaná nechat se vyšetřit a už nikdy víc, poučila ho jak by se měl chovat,no to víte,jak sám řekl:jsem tu jediný v kraji a mám na starost 5000 pacientek.Spousta pacientek se ho bojí,jsou totiž rády že je vyšetří za pouhých 30korun,Ještě mi stihl napsat do lékařské zprávy(budu se snažit to napsat bez překlepů,protože pan lékař-jediný v kraji tam mývá hodně a to opravdu hodně překlepů).
Cílené vyšetření prsu Pač měla dostavit s UZ květen.Už byl zhotoven 14.5. pac jej zadržela a neodnesla k lékaři,dostavila se až dne 1.8. s UZ poučena o nutnosti pravidelnych kontrol a hlavně nezadržovat lék.vyšetření...blablaK leden Prosím prav kontroly drOšmera...děkuji za vaši péči pane doktore,bohužel z lék. pohledu nejsem schopna vás hodnotit,ale jako pacientka a váš přístup k ní - máte u mne velmi slabou a své zdraví jsem schopna si kontrolovat i jinak než se nechat u vás v ordinaci ponižovat,to opravdu nemám zapotřebí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

K panu dr. Ošmerovi jsem kdysi jezdila ze Žatce na velmi kladné doporučení, to ještě ordinoval v nemocnici. Pak jsem kvůli dojíždění přestala a změnila lékaře v Žatci. Vyšetření bylo proti Dr.Ošmerovi velmi nedbalé, a rychlé. Dokonce mi bylo řečeno, že se mi dělá nádor, což mě zcela psychicky zničilo. Po této zprávě jsem opět vyhledala Dr. Ošmeru, a ejhle, žádný nádor, ale jen zduřelé uzlinky. Které má většina žen.Jeho chování je zcela normální, pro mne je to osobnost, která ví co dělá. Zachránil spousta žen, včasnou operací .Je to prostě pro mne jednička a věřím mu. Doporučuji vřele.

Jeho chování je poněkud zvláštní, ale byl ke mně galantní a vstřícný. Velmi si vážím toho, že své pacientky obesílá sms, když samy ve vlastním zájmu, nejsou schopny přijít s nálezem..Vyšetření před zrcadlem jsem uvítala, protože jsem si do té doby skutečně nebyla jistá, jakým způsobem provádět samovyšetřování...
Mohu se ztotožnit s předchozími názory. Ty ženy, které mají pocit, že je nenormální vyšetření prsou před zrcadlem, by spíše než za mamologem, měly jít k psychologovi. Lze odstranit psychické bloky, které jim způsobují odmítání vlastního těla..I když si dokáži představit, že některé z Vás pohled do zrcadla bolí. Tak příště zavřete oči, protože většina z Vás tzv. poškozených, jsou určitě nevzhledné baby:-)

Jsem velice spokojená. Pan doktor je velice příjemný a vše dokáže vysvětlit.

K panu doktorovi chodím již desátým rokem, je poněkud zvláštní svým vystupováním - zdvořilý, klidný, pečlivý při vysvětlování a důkladný. To se děje před zrcadlem, abychom si uvědomily všechny -ženy - závažnost onemocnění, které na nás číhá. U některých doktorů, jeho vlastnosti chybí, proto je zvláštní. Pokud některým pacientkám vadí zrcadlo, měly by si ráno čistit zuby v koupelně, kde se nesvítí, nemají potíže s lékařem ale samy se sebou. Přála bych jim zažít pani doktorku, která při zapisování do PC v ordinaci kouřila - začaly by si vážit zájmu lékaře o jejich zdraví.

Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již 5 let, nikdy jsem nezažila nepříjemné vystupování, trapnost nebo hulvátství. Také si nedokážu představit vyšetřování prsou, abych nebyla od pasu nahoru nahá, s pladajícím trikem a obtočenou podrpsenkou okolo těla bych byla asi za trošku momizemšťana.
Vyšetření je vždy pečlivé a vždy zodpoví moje otázky i když mu asi připadají hloupé, ale radši se jednou zeptat než pak mýt nějaký zbytečný problém.

I
Ověřený profil

Já si nemohu stěžovat na vyšetření ani na chování. Pan doktor mi přijde slušný a vyšetření před zrcadlem mi nepřijde nijak divný, alespoň vidím, jak prohlídka probíhá a jakým způsobem se mám prohlížet doma. Chodím k němu už 11 let a řekla bych, že jsem spokojená.

T

Zdravim vsechny pacientky pana dochtora Ošmery!Myslím si, že je to dobry dochtor jsem velice spokojena...Nevím opravdu nechapu co vám vadí na jeho vyšetření před zrcadlem jinak by to neslo asi ne?a hlavne nam ukaze jak se vysetrit doma bez nej bych to nevedela..Jako ma maminka,ktera to nevedela protoze Pan Ošmera jeste nemel ordinaci v Moste...Kdyby se uměla sama vyšetřit možná by tu dneska ještě byla...Já jsem velice s p.Ošmerou spokojená...

Ověřený profil

Ať už nám vyšetření i způsob jednání připadají poněkud netradiční, dělá vše v zájmu pečlivosti a tedy i zdraví pacientek.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti